Jump to content


Photo

EKV revisited


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#16 blEQ

blEQ
  • Sleepers
  • 22 posts

Posted 14 July 2007 - 23:57

izvinite, ali gde nestadose onoliki postovi sa ovog topica???

#17 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 15 July 2007 - 00:47

QUOTE(blEQ @ 15 Jul 2007, 00:57) <{POST_SNAPBACK}>
izvinite, ali gde nestadose onoliki postovi sa ovog topica???

A, ljubitelji nekrofilije nisu primetili da vec postoji topic EKV revisited pa se dupliralo. Treba moderatori da spoje topic-e... Mada mislim da bi mogli i na deponiju, nije u redu da sahranjujemo Milana po drugi put.

#18 blEQ

blEQ
  • Sleepers
  • 22 posts

Posted 16 July 2007 - 01:37

ooo izvin`te molim ve
stvarno eno je ziva diskusija u dubinama muzike ja reko moderator otkrajcovo

#19 stanisha

stanisha
  • Members
  • 29 posts

Posted 17 July 2007 - 15:40

Milan Mladenovic je istinska legenda i to niko ne moze da ospori ni da hoce!!!!

Medjutim, bio sam na Exit-u i u prilicno euforicnom stanju sam cekao da izadje ekipa muzicara na celu sa Tanjom Jovicevic. Kada su izasli osetio sam se 10 goina mladji i nestrpljivo sam iscekivao spektakl. Umesto spektakla dobio sam, kao i drugi ljudi koji su bili to vece na tvrdjavi, apsolutni debakl! Ono sto su oni pruzili publici to vece bilo je sahranjivanje Milana Mladenovica po drugi put. Nije ga publika sahranila, sahranili su ga njegovi dojucerasnji saradnici sa onom groznom svirkom (u jednom trenutku je bilo toliko depresivno da mi je pozlilo). Nije poenta da ogade mladim ljudima Milana Mladenovica, velikog umetnika, i njegovo delo - vec da sa najvecim hitovima EKV pokazu i mladjim narastajima ko je bio MM a nas 'matore' da vrate u u proslost. Sav ovaj projekat EKV revisited je mnogo depresivan i mracan i pruza sve suprotno od onoga za sta se MM za zivota borio.
O izboru pesama do bisa, ne vredi ni trositi reci. Najzanimljiviji, i jedini veseli, deo koncerta je bilo kada su one 2 devojcice otpevale Jadransko more.

#20 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 18 July 2007 - 20:12

QUOTE(drtihari @ 14 Jul 2007, 07:24) <{POST_SNAPBACK}>
Atreid ti si magarac!


Firchi, ti li si? rolleyes.gif

QUOTE(svenaj @ 14 Jul 2007, 16:58) <{POST_SNAPBACK}>
Mislim stvarno...Mora da je EKV uvek bila najponosnija na ovakve fanove.

Kome je do EKVa neka poslusa onaj Live iz Pristine 1994. unplugged, sto kruzi Internetom, samo Magi i Milan, bez bubnja, bez basa, bez duvacke sekcije, bez violine, bez Tanje Jovicevic, bez Kornelija Kovaca, boz bogtepitakogasvene. E, to je bila EKV.

R.I.P.

#21 svenaj

svenaj
  • Members
  • 2 posts

Posted 19 July 2007 - 16:12

QUOTE(Atreid @ 18 Jul 2007, 21:12) <{POST_SNAPBACK}>
Firchi, ti li si? rolleyes.gif
Kome je do EKVa neka poslusa onaj Live iz Pristine 1994. unplugged, sto kruzi Internetom, samo Magi i Milan, bez bubnja, bez basa, bez duvacke sekcije, bez violine, bez Tanje Jovicevic, bez Kornelija Kovaca, boz bogtepitakogasvene. E, to je bila EKV.

R.I.P.


Pa slusano je nije da nije, puno puta.... Ali sta god ko mislio EKV nikad nisu bili samo M i M, a i jedno i drugo M bi ovo verovatno potvrdilo.
Tvoja izjava je malo potcenjivanje ili precenjivanje EKV-a, nisam sigurna koje od ta dva... Ali granice su uvek tanke... wink.gif

Edited by svenaj, 19 July 2007 - 22:04.


#22 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 19 July 2007 - 16:22

QUOTE(svenaj @ 19 Jul 2007, 17:12) <{POST_SNAPBACK}>
Pa slusano je nije da nije, puno puta.... Ali sta god ko mislio EKV nikad nisu bili samo M i M, a i jedno i drugo M bi ovo verovatno potvrdilo.
Izjava je malo potcenjivanje ili precenjivanje EKV-a, nisam sigurna koje od ta dva... Ali granice su uvek tanke... wink.gif

Apsolutno! EKV je jos bio i Bojan Pecar, Mitar Subotic (koji iz opravdanih razloga ne mogu da ucestvuju u Fircijevoj bljuvotini), a takodje i najbolji bubnjar EKV-a i sire Zika Todorovic kojem ocigledno nije palo na pamet da skine prasinu sa svog bubnja.
Pre oko godinu dana sam pokrenuo topic da li bi situacija na muzickom nebu Srbije bila bolja da je Milan ziv, njegovi "prijatelji" su mi na vrlo neprijatan nacin pokazali da ne bi.
Sram ih bilo!

Edited by theDuke, 19 July 2007 - 16:23.


#23 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 19 July 2007 - 16:30

QUOTE(Leonard Peltier @ 17 Jul 2007, 16:40) <{POST_SNAPBACK}>
Milan Mladenovic je istinska legenda i to niko ne moze da ospori ni da hoce!!!!

...revisited je mnogo depresivan i mracan i pruza sve suprotno od onoga za sta se MM za zivota borio.


Za sta se MM(Milan-Margita),or(Milan Mladenovic) borio.
Tebi je EKV bila vesela grupacija?
Posto je EKV za ovu klijentelu nedodirljiva,ne morate da pisete samo da bi pisali!
Pominjanje Milanove familije,bez osnove,je kaznjivo delo..
Atreid,izvukao si se na vreme ph34r.gif

#24 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 19 July 2007 - 18:36

QUOTE(villiem @ 19 Jul 2007, 17:30) <{POST_SNAPBACK}>
Za sta se MM(Milan-Margita),or(Milan Mladenovic) borio.
Tebi je EKV bila vesela grupacija?
Posto je EKV za ovu klijentelu nedodirljiva,ne morate da pisete samo da bi pisali!
Pominjanje Milanove familije,bez osnove,je kaznjivo delo..
Atreid,izvukao si se na vreme ph34r.gif

A koriscenje glasa pokojnika bez saglasnosti familije nije?
Kada kazemo depresivno ne mislimo na tekst i muziku vec na kvalitet izvedbe!
Sram ih bilo!

edit: uvek nesto zaboravim...

Edited by theDuke, 19 July 2007 - 18:37.


#25 stanisha

stanisha
  • Members
  • 29 posts

Posted 19 July 2007 - 23:04

QUOTE(theDuke @ 19 Jul 2007, 19:36) <{POST_SNAPBACK}>
A koriscenje glasa pokojnika bez saglasnosti familije nije?
Kada kazemo depresivno ne mislimo na tekst i muziku vec na kvalitet izvedbe!
Sram ih bilo!

edit: uvek nesto zaboravim...


Upravo tako smile.gif