Jump to content

Photo

Windows Vista

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#16 kovik

kovik
  • Members
  • 313 posts

Posted 15 June 2007 - 09:25

WC3 bi trebalo da radi.
I inace, u podnaslovu topika umesto "ko, sta, cemu, kako" treba da stoji samo "zasto?"

#17 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 15 June 2007 - 10:22

QUOTE(kovik @ 15 Jun 2007, 10:25) <{POST_SNAPBACK}>
WC3 bi trebalo da radi.
I inace, u podnaslovu topika umesto "ko, sta, cemu, kako" treba da stoji samo "zasto?"

pa sve igre rade,samo je pitanje kako i na koji nacin.

#18 wrecktangle

wrecktangle
  • Members
  • 998 posts

Posted 01 July 2007 - 08:59

Kupio laptop s WVista Home premium....koristim vec neka tri mjeseca....i bar za ovo kratko vrijeme sam zadovoljan. Mada nije za gamere jos uvijek, ostalo radi odlicno. Uglavnom ga koristim za MS Office (H&S 2007 licenciran) i za rad s video zapisima -citaj prebacivanje videa s mini DV i przenje DVD-a i nemam nikakvih problema. Kako neko ranije rece...stvarno kad sjednem za desktop s XP-om...sve nekako sirovo djeluje. Inace i dalje tvrdim da je najbolji napravljen OS ikad 2000.

#19 rudlavibizon

rudlavibizon
  • Members
  • 83 posts

Posted 01 July 2007 - 17:55

Imam jedno pitanje, to jest ima moja mama laugh.gif . Danas je dobila Toshibu Sattelite u200, mali kompjuterchich, sa instaliranom Vistom na koji joj je moj brat instalirao Office (2007 cini mi se) pa se pitamo da li ce WGA da pravi probleme zbog sumnjivog porekla Office paketa? Predpostavljam da joj je Vista aktivirana i tako to, a uzgred ona ne misli da se konektuje na net sa njim. Da li ce to sto je offline da predstavlja problem?

PS. Taj malisha plache da mu se instalira Ubuntu ali sta moze mami treba Office i Visio za posao

sad.gif

#20 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 02 July 2007 - 23:18

meni su uvalili vistu na poslu. onako...

osim sto malo lepse izgleda, jedina promena koju primecujem je da mi stalno iskacu prozori "da li si siguran da hoces da dozvolis ... da dira tvoj kompjuter". smara preterano, ali valjda pomaze glupanima koji sami sebi ukenjaju komp.

od programa, jedino sam imao problem da nainstaliram cygwin, ali i to je proradilo posle hakovanja.

#21 Roki Balboa

Roki Balboa
  • Members
  • 753 posts

Posted 03 July 2007 - 00:23

QUOTE(dddejan @ 3 Jul 2007, 00:18) <{POST_SNAPBACK}>
meni su uvalili vistu na poslu. onako...

osim sto malo lepse izgleda, jedina promena koju primecujem je da mi stalno iskacu prozori "da li si siguran da hoces da dozvolis ... da dira tvoj kompjuter". smara preterano, ali valjda pomaze glupanima koji sami sebi ukenjaju komp.

od programa, jedino sam imao problem da nainstaliram cygwin, ali i to je proradilo posle hakovanja.

Te prozore mozes da iskljucis u Control panelu

#22 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 03 July 2007 - 08:23

QUOTE(rudlavibizon @ 1 Jul 2007, 18:55) <{POST_SNAPBACK}>
Imam jedno pitanje, to jest ima moja mama laugh.gif . Danas je dobila Toshibu Sattelite u200, mali kompjuterchich, sa instaliranom Vistom na koji joj je moj brat instalirao Office (2007 cini mi se) pa se pitamo da li ce WGA da pravi probleme zbog sumnjivog porekla Office paketa? Predpostavljam da joj je Vista aktivirana i tako to, a uzgred ona ne misli da se konektuje na net sa njim. Da li ce to sto je offline da predstavlja problem?

Nema frke, ja imam legalni Win i nelegalni Office 2007. Sve radi.