Jump to content

Photo

EXIT

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#16 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 09 July 2002 - 01:29

Gresis-izbor rege muzike je super!A mi imamo fantasticne grupe,FANTASTICNE.Kad bi nasi bendovi imali opremu,i produkciju prilikom snimanja albuma kao strani,zvucili bi 10. puta bolje od 90% stranih bendova.

#17 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 09 July 2002 - 09:16

I koji su to nasi "fantasticni" bendovi, zivo me interesuje??????

#18 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 11 July 2002 - 03:59

Eyesburn(najbolji),Ritam nereda,Del arno bend,Darkwood,block out,disciplina,Kelti,goblini(ne znam da li jos uvek postoje),Dzukele,Rambo,pa i Van gogh(i ako ih ne volim),Vroom+mnogo manje poznatih grupa koje su strava.

#19 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 11 July 2002 - 08:59

kojot:
Eyesburn(najbolji),Ritam nereda,Del arno bend,Darkwood,block out,disciplina,Kelti,goblini(ne znam da li jos uvek postoje),Dzukele,Rambo,pa i Van gogh(i ako ih ne volim),Vroom+mnogo manje poznatih grupa koje su strava.

akop sa gornje liste izbacis ritam nereda, del smarno bend, gobline (koji vise ne postoje), smortodeks kelts, dzukele i van gogh i dodas veliki prezir dobices listu bendova za koje ja mislim da valjaju u srbijici.
najbolji?
darkvudi, bez dileme.

#20 punkpetarpan

punkpetarpan
  • Members
  • 8 posts

Posted 12 July 2002 - 02:31

ne slazem se ali ukusi su razliciti...eyesburn , ritam nereda , memlah (ZR) , darkwood , kanda(koji ne postoje vise) , apatrid junajted(bg-angazovani reggae)....e play naravno...ma ima ih!!!:smile: ali kako rekoh ukusi su razliciti

#21 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 12 July 2002 - 04:25

Ako si cuo e-play uzivo,sigurno si ukapirao kako ribe nemaju pojma od svirke,nemaju pojma.

#22 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 12 July 2002 - 12:18

Boring!

#23 punkpetarpan

punkpetarpan
  • Members
  • 8 posts

Posted 12 July 2002 - 18:43

ok , ukusi su razliciti , slazem se da e play i nisu neki sviraci ali..imaju energiju - to je nepobitno!

#24 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 13 July 2002 - 00:54

Bio sam na jednom koncertu u Nisu,svirao je e-play kao predgruba ejesburnu.Ribe su maksimalno smorile sve prisutne,neverovatno su smorne.Kakva energija.Kad je izasao eyesburn-nastalo je ludilo.

#25 animoplanet

animoplanet
  • Members
  • 11 posts

Posted 13 July 2002 - 03:24

fenomenalna organizacija ,ekipa je bas dobra ,cujem da imaju nekih problema ali se nadam da ce se to resiti i da ce EXIT opstati na nasim prostorima ,takodje se prica o nekom festivalu u beogradu slicnom po karakteru EXITU ne znam nista preciznije o tome a ako neko zna voleo bih da napise hvala

[ Izmena poruke: animoplanet na dan 2002-07-13 04:25 ]

#26 punkpetarpan

punkpetarpan
  • Members
  • 8 posts

Posted 13 July 2002 - 17:19

prvo da odgovorim kojotu koji je ocigledno mlad...necu da pljujem po eyesburn...jaaaako su dobri mozda cak i najbolji u yu ali SAMO IZ RAZLOGA JER IM JE KONKURENCIJA NIKAKVA!!!jako dobri jesu , ali nisu originalni..poslusaj malo bad brains ako nisi dosad . inace i ja ih mnogo volim jer ih licno znam ali ipak dosta s tim!u najmanju ruku ko da su rolingstonsi!ako nastavite tako da ih hvalite , momci ce da dignu noseve(jer ljudskoj sujeti nije niko dosad nashao lek) i onda sta ce biti?pravice losu muziku , ufurani kompleksom velicine
sto se tice festa u bg , dobijam sasvim razlicite informacije , jedna je da ce biti 100% , cak mi i jedan poznanik konobar kaze da su ga pitali da radi . bice na adi u avgustu ne zna se jos ko dolazi(rhcp???) i bice nesto mnoooooooogo ufur al j**iga
opet , od jedne novinarke iz nisha sam cuo da je to sve otkazano jer nema sponzora dovoljno
ono sto sigurno znam je domaci festival na palicu 23-25 .08..nije jos potvrdjen konacan spisak ali organizator mi je prijatelj...preliminarno:del arno band , so sabi , kojot &crew(da li eyesburn da li organja sound system - ne zna se)...laibach mozda!!!!!! bice industrial h / c reggae...bice ok

#27 djoka

djoka
  • Members
  • 5 posts

Posted 16 July 2002 - 15:25

Malopre sam poludeo kad sam video naslov o exitu na b92!ona Ana lupeta da te zaboli glava!prica o neko jamiraquaiu!da li je ona normalna?da slusam ono komercijalno s*****e!Strasno!
Bio sam na exitu i smatram da nije bilo previse Dj'a!Takodje smatram da je program neverovatan!Uopste mi nije jasno kako su doveli na primer Erick Morilla i David Moralesa!To su trenutno dva najtrazenija Dj'a na svetu!Skupi su kao djavo!
Eto mene u nemackoj gledajuci onu bedu na loveparadeu i smejuriju od programa prosto mi nije jasno kako su nagovorili te ljude da dodju!Mora da je ovaj Rony Size pomagao dosta!To su i rekli!Da nije bilo njega da nagovara ne bi pola njih doslo!
Zato sam se iznervirao sto vise!Uskoro cu da se vratim u Bg pa cu da odem do kancelarije b92 da im svasta kazem.Sramota,da nemogu da se dogovore!(b92 i exit)Nego treba da gledamo one smradove sa tv pink!Sramota!To je jedina stvar koja je bila negativna.Da izuzmemo pljeskavice,malo iritantne face koje se srecu u klubu Mondo u Bg(to je inace izgubljena generacija srbije)i ponekad malo konfuzan program!
Ali,sve u svemu!Pored nemca koga sam ove godine doveo,dovescu jos deset njih sledece godine!B92 mora da se ukljuci u pricu!Smatram da smo to MI!!!(b92 i EXIT ekipa)Svi smo mi istomisljenici i moramo da se organizujemo!Ovo je prilika koja ne sme da se ispusti!
Ali tu za budale kao sto je ta Ana sa njenim katastrofalnim tekstom NEMA MESTA!

#28 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 17 July 2002 - 15:40

Opet mi po starom!!!!!!!
Interesantno je da su svi na ovom Balkanu pametni a nama ovako lose ide.Svi smo u nekekvom grcu zbog tzv komercijale i pljujemo po bendovima koji su odradili super svirke(sa par izuzetaka)ne opustajuci se i ne uzivajuci u naj vecem dogadjaju ove godine.Ko je naj bolji??????????
Svako zna svoje!!!!!!!!!!!
Kao neko ko se bavi muzikom mogu samo da odam priznanje svima onima koji su u ovoj usranoj situaciji sposobni da budu kreativni i stavaraju muziku za svaciji ukus.Sto se tice organizacije sigurno je da postoji par propusta tu i tamo ali to nije nista strasno i sigurno nije za pljuvanje po organizatorima.Par puta sam imao priliku posjetiti Rock am Ring MTV festival u Njemackoj koji traje "TRI" dana,za koji platite "120"DM ,I na kojem imate priliku vidjeti i cuti sva velika imena.Napominjem TRI dana i 120 maraka.Sjetite se samo koliko je kostala karta za devet dana Exit-a i prestanite da kritikujete nego fvalite ljude koji su bili sposobni da organizuju sve ovo!Mislim da treba smanjiti broj STAGE-ova ,a posebno Rock Stage-a koji ima vrlo lose ozvucenje i mali prostor uz to mislim da tonca koji je radio za miksetom na Rock Stage-u prvo vece a posebno kada je svirao EYESBURN treba protjeret' iz zemlje.To sto je on radio, bio je genocid!!!!!!!!!!!!
Ukupan utisak je da je sve bilo super sem relativno male posjete(moje misljenje)
RESPECT

#29 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 18 July 2002 - 01:47

meni je bilo ultra super ....ne bih mogla da nadjem prave reci da opisem kako se se ja licno osecala tamo ..svi stage-evi su mi bili podjednako dobri ...kad bih se totalno umorila ja bih otpuzala do reggae stage-a ....tamo je bilo vrhunski :smile:

al ja se razboleh po povratku :smile: ..uhvatio me neki "jednodevni virus" ...kazu ove vrucine nose svasta u vazduhu

#30 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 18 July 2002 - 15:36

Ne znam sta se do sada pricali,mrzelo me da citam,ali znam samo da EXIT jeste bio festival elektronske muzike,ali DOOOOBAR!
A to sto neki novinarcici ispiraju usta sa EXIT-om,pisu kako je propao,kako ga treba skratiti na 4-5 dana,e za to bi ja njih poslao da izvestavaju od kuce (ko i "sa" exita verovatno)ali tema bi im bila verovatno uticaj nekakvog vremena na gliste isl.Popizdeo sam kad sam procitao recenzije....STRASNO...100 % ljudi se provelo DO JAAAAAAAAAAAAAAAAAJA,a sad...boze moj...