Jump to content


Photo

EXIT


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#1 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 21 June 2002 - 22:29

Sta mislite o ovogodisnjem exitu?Ja mislim da su pozvali previse DJ,ali prvo da cujem vase misljenje o ekipe na exitu???

#2 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 22 June 2002 - 00:03

pa možda ima previše DJeva ...mada ja licno volim techno, trance ..psy, ambiental trance ....naravno idem i zbog Asian Dub Foundation ...zbog Rundeka ..kao i Eyesburn ....itd itd

ja sam licno i personalno totalno zahvalna svima koji su se potrudili (koji se trude) da EXIT odrze kao tradiciju jer je to nešto najbolje što se ikad desilo (dogadja) na Balkanu

peace and harmony ...brotherhood and unity!

#3 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 24 June 2002 - 17:06

A gdje uopste covjek moze da sazna ko dalazi ove godine i gdje vi ljudi saznate za sve te koncerte na koje bi rado otis'o al' kasno saznam!!!!!!!!!!!

#4 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 24 June 2002 - 17:09

[quote]
Hippie:
....naravno idem i zbog Asian Dub Foundation ...zbog Rundeka ..kao i Eyesburn ....itd itd

Jel' to Asian dolazi ove godine?

#5 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 24 June 2002 - 19:55

da da i Asian ..onima koji ce biti tamo prvog dana, od srca preporucujem Smoke City i Ninu Mirandu - IZUZETNA je!!!

pa fino obratite paznju ko sve dolazi ....

http://www.exitfest.org/

#6 superstar

superstar
  • Members
  • 4 posts

Posted 24 June 2002 - 20:28

Necu biti u mogucnosti da posetim ovogodisnji EXIT ali nadam se da ce biti dobro opisan na forumu

#7 andja

andja
  • Members
  • 7 posts

Posted 25 June 2002 - 13:55

bice puno dj-eva.rock-stage je poboljsan,prosiren u odnosu na prosli exit,ali i techno je jos vise zastupljen tako da opet imamo situaciju da je mnogo manje gitara na moju veliku zalost.svejedno idem na prva dva dana i na 7. dan(u stvari na asian dub,mislim da je to sedmog dana)

#8 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 26 June 2002 - 22:14

Prva 3 dana su ubedljivo najbolja!

#9 Delija67

Delija67
  • Members
  • 13,659 posts

Posted 27 June 2002 - 14:02

Idem kad bude sviralo Ladno Pivo. Ne treba mi vise od 1 kvalitetnog dana.

#10 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 28 June 2002 - 07:10

Ako je taj dan kvalitetan zbog Hladnog Piva onda naj vjerovatnije nisi provalio ko sve dolazi a, ako mislis bas na pivo i to hladno uz njega je svaki dan kvalitetan

#11 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 28 June 2002 - 07:26

Paz' sad ovo:
Darkwood Dub,Darko Rundek,Asian Dub Foundation,Speed Limit,Tanja Jovicevic,Transglobal Underground,Hladno Pivo,Dzukele,Del Arno Bend,Eva Braun,Rambo Amadeus,Elektricni Orgazam,Cubismo,KUD Idioti,Let 3,Lajko Feliks,Ritam Nereda,Ortodoks Celts,Love Hunters,Obojeni Program,Anastasia,Aki Navaz feat.Fun.da- mental,Eyesburn,Vroom,Block Out,Goran Bare i Placenici,Van Gogh,Vasil Hadzimanov,itd.....
P.s Pivce u ruke pa za Novi Sad od 05-13 ili barem 05 i 11

[ Izmena poruke: D.B.DUB na dan 2002-06-28 08:28 ]

#12 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 03 July 2002 - 10:56

ma ovaj exirt je s*****e totalna komercijala
1. sta ce toliko housa kada house smara pogotovu ovaj koji ce se pustati na exitu
2. nista nema novo

4
ps. i naravno KAOS NIGHT to definituvno se mora videti
adam f dj.hype bad company... sta jos da se kaze...

i nravno eyesburn kud idioti i psihomodo...
_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2002-07-04 19:47 ]

#13 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 04 July 2002 - 20:37

U pravu si da je komercijala,doveli su mnogo komercijalnih house DJ-a(ne mogu da shvatim tu hous muziku),ali su sve nase najbolje grupe tamo,pa vredi otici.Pa ne moras da ides ba DJ stage.

#14 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 04 July 2002 - 22:37

idem na prvi i drugi dan. nije bilo mnogo biranja, nego kako posao dozvoljava :grin:

#15 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 08 July 2002 - 09:50

Exit kao dogadjaj je skroz ok,ali je spisak gostiju,manje-vise katastrofalan!Stranih rock bendova-0,DJ-eva-milion i dvesta hiljada,besmislenih rege srece triphop srece house srece drum'n'bass-sto dvadeset hiljada!Ako Motorhead vec dolaze krajem jula zar nisu mogli da docu sad?Sve domace grupe sviraju mada je opste poznato da u Srbiji postoji 2,5 kvalitetne grupe.Inace,poseban pozdrav majstorima koji su kuckali stepenice koje vode do main DJ stage-a(ako izdrze do kraja...).U svakom slucaju posetiteljke su :smile:,pa iako je opsti utisak relativno los zbog istih definitivno vredi otici!