Jump to content


Photo

Muvanje - here!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
88 replies to this topic

#76 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 04 July 2002 - 02:30

Ne odustaj, bori se za jos jednu shansu...

#77 cybersrk

cybersrk
  • Members
  • 1,378 posts

Posted 05 July 2002 - 09:48

[ Izmena poruke: cybersrk na dan 2002-07-07 08:20 ]

#78 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 July 2002 - 13:12

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-07-07 02:51 ]

#79 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 05 July 2002 - 23:36

ranom zorom, vec je erotika umjetnost na temu ljubavi izmedju spolova :smile:  


Vise lici da cu se na-oblaciti i poceti grmeti i sevati i gde si bila, s'kim si cvece brala, mozda anarchique bas i ne bi znala kako taj plod sljivinog cveta u knedle da utera, ali se vec nekoliko puta u zivotu istakla u smestanju sljiva na oko. So znaci, dok se misevi provode, macke pretvaraju muvanje u pitszchwajz. Osoba eF/podnickPoulain/ uobicajila vec da zabrinuto nabira vedje u pravcu mene probirljive, sto mi koketaza izmice kontroli, pa se onaj glas onog Mister Erozotti,ja razliva po morima do snovima, a samo do Mister Dindy*,ja ne dopire na pravi nacin.

*Gospodin Dindy je, dakle, /p/ostao gospodin Swann forumskog lost&found vremena mog.

#80 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 06 July 2002 - 00:10

[ Izmena poruke: Indy na dan 2002-07-07 02:50 ]

#81 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 06 July 2002 - 02:37

ima noci kad san nece na oci
tada sedim i citam vase postove
trazim ih
uzivam svaki put iznova u procitanim
i divim se novim
ima noci kad pozelim da sam....
pa da pisem sve sto mi pada na pamet
pisem i brisem

#82 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 06 July 2002 - 13:35

vesnik skorasnjeg procvata krizanteme - brkati bakalar* ispojavljuje se dovoljno blizu obalama japanskih mora / ne nocnih / ne bi li stanovnike ugrozenih literalnih podrucja upozorio na skorasnji dolazak cunamija / ne cunni-amija, ngo onog world wave,a koji je poplavio i krestu na glavi jednog jons.kog ostrva, i dovaljao sve do severnih obala africkog kopna plodonosni mulj jedne / krizanatemom / urusene civilizacije



*morue /moustachue/ - na fra. ima takodje znacenje - cava, treba = osoba zenskog spola koju nezadovoljne osobe muskog spola placaju parama da udovolji sexualnim prohtevima njihovih lose servisiranih tela, zapostavljenih od strane briznih, voljenih, zakonitih tjst zakonom zasticenih supruz.cica / rien a voir sa koketama = cicies koje od brutalnih sexualnih izazova prave kitsch.konverzacije istih tih malogradjanskih edu.salona // u koje eroz, veliki gospodin, pre bi se izmetnuo u tanatoza, nego sto bi i pomislio da zaviri /

#83 cybersrk

cybersrk
  • Members
  • 1,378 posts

Posted 07 July 2002 - 07:39

izgleda da, gospoda, eroz i tanatoz, idu zauvek ruku pod ruku. nepaznjom, oshtrinom u odnosu, pechataonik zivota za chasak prelazi u senku, otvarajuci za sobom prostor ispunjavan potom reskom harmonijom savrshene hladnoce.
beautiful coldness

#84 anarchic!

anarchic!
  • Members
  • 253 posts

Posted 07 July 2002 - 11:50

led-art :grin:

Posted Image

#85 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 07 July 2002 - 23:34

:smile::wink:
kaleidoskop:smile:
You need: 3 mirrors, each 2 by 3 inches; a card-board roll from used up paper towels; several small pieces of colored or giftwrap paper; a short wide-mouthed glass about 3 inches across; 4 rubber bands; ruler; pencil; scissors.

Here’s what you have to do:

Stand the three mirrors on their 2 inches sides to form a triangle. Have the glass sides facing in. put rubber bands around the mirrors, one near the top, one near the bottom, to hold them togherter. Open up the cardboard roll, carefully, by tearing along the lines. Cut off a piece of cardboard about 12 inches long and three inches wide. Wrap this around the mirrors and hold it in place with the other 2 rubber bands to make a short tube.
Cut the colored paper into little pieces of different shapes. Put the cardboard tube, with the mirrors inside the glass. Drop the pieces of colored paper into the center of the glass.
Slowly turn the tube. Look into the mirrors. You will see beautiful changing designs. Tap the bottom of the glass to rearrange the pieces of paper. Reflected light makes you see the patters in the mirrors.

#86 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 08 July 2002 - 00:06

Izem ti ja takvo mo(o)vanje! Posted Image

#87 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 08 July 2002 - 00:59

:smile: ja sam od onih sto "promasuju temu":grin:

#88 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 08 July 2002 - 04:01

...ma dobro to, nego sto obrisa Indijeve postove :grin::grin:

...a bio je dobar m u v a t o r !

#89 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 08 July 2002 - 09:20

Zamolili me ljudi, pa da objavim:

Da li ste asocijalni?
Da li jos uvijek nemate djevojku/momka?
Da li ste jos uvijek nevini (na bruku i sramotu okoline :smile:
Da li upraznjavate upoznavanja preko interneta?
Da li volite brzu voznju?
Da li imate kuchka ili zlatnu ribicu?

Ako je vecina odgovora na nasa pitanja DA, vi ste
tragicni pubertetlija zarobljen u tijelu odraslog covjeka,
i pravo rjesenje za vas propali zivot je -
Cafe del Montenegro Muvanje!!!


Ah da i ovo-

Savremeno vojvođansko pomagalo za muvanje

"Sremački udarac" je u stvari špricer. Ma, kakav špricer. Sve je to vino. Gostima smo u čaše gotovo do vrha sipali vino, a potom je jedan od naših konobara išao od stola do stola sa velikom kofom kisele vode. Sve vreme konobar je u jednoj ruci držao kofu dok mu je druga ruka bila u njoj. Konobar je gostima "špricnuo" kiselu vodu u čašu i to je bio špricer. Nazvali smo ga "sremački udarac" pošto stvarno udara. Najinteresantnije od svega je što se svim gostima svideo "udarac" pa su se "udarali" i po više puta.

U zavisnosti od toga da li su gosti kafića bili raspoloženi da steknu novo ili "nadograde" staro prijateljstvo, na ulazu u kafić dobijali su bedževe (savremeno vojvođansko pomagalo za "muvanje":wink: sa natpisom "DA" i "NE". Raspoloženi za zabavu i "samci" kao znak raspoznavanja nosili su na grudima veliko "DA".

- Dok mi je devojka bila ovde košulju mi je krasilo veliko veliko "NE". Kad je otišla kući ja sam odmah stavio drugi bedž. Kada ću se provoditi ako neću sada. Poklonio sam joj svu svoju pažnju na Dan zaljubljenih, a sada je vreme da je poklonim sebi - prolazeći kroz gužvu objašnjava nam Vladimir.