Jump to content


Photo

MAÄŚKICA MALA BELA JAKO ÄŚUPAVA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Majutak

Majutak
  • Members
  • 28 posts

Posted 01 June 2007 - 19:32

Dli neko poklanja malu belu jako čupavu mačkicu može i persijska ali jeftinija wink.gif

#2 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 01 June 2007 - 21:45

Mi poklanjamo ovu, nit je bela, nit čupava, al je mnogo luda... ovako blesavo mače skoro nismo sreli. Ta se ne plaši ničega, juri mačore koji nam prolaze kroz dvorište, igra se sa našom jednogodišnjom macom kao da joj je ravnopravan partner, grize nas za noge, ruke...... Ne samo što je odvažna i ponosna, već i mnogo lepa. Da već nemamo 2 mace i nekoliko pasa, sa zadovoljstvom bismo je zadržali. To je prava mačka (koju nam je btw. neko ubacio u dvorište pre 2 nedelje). Zainteresovanima bismo je doneli na bilo koju adresu u Beogradu i okolini. Očišćena je od buva i unutrašnjih parazita.



#3 Majutak

Majutak
  • Members
  • 28 posts

Posted 03 June 2007 - 13:31

QUOTE(Persephone @ 1 Jun 2007, 22:45) <{POST_SNAPBACK}>
Mi poklanjamo ovu, nit je bela, nit čupava, al je mnogo luda... ovako blesavo mače skoro nismo sreli. Ta se ne plaši ničega, juri mačore koji nam prolaze kroz dvorište, igra se sa našom jednogodišnjom macom kao da joj je ravnopravan partner, grize nas za noge, ruke...... Ne samo što je odvažna i ponosna, već i mnogo lepa. Da već nemamo 2 mace i nekoliko pasa, sa zadovoljstvom bismo je zadržali. To je prava mačka (koju nam je btw. neko ubacio u dvorište pre 2 nedelje). Zainteresovanima bismo je doneli na bilo koju adresu u Beogradu i okolini. Očišćena je od buva i unutrašnjih parazita.



maca je preslatka biggrin.gif devojka koja hoce macu imala je belu persijsku macku i sada hoce slicnu ...meni se ova bas dopada deluje sasavo rolleyes.gif

#4 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 03 June 2007 - 16:03

QUOTE(Majutak @ 3 Jun 2007, 14:31) <{POST_SNAPBACK}>
...meni se ova bas dopada deluje sasavo rolleyes.gif

i meni djeluje malo smantana, baca mi na salvador dali-ja biggrin.gif

#5 Majutak

Majutak
  • Members
  • 28 posts

Posted 04 June 2007 - 15:18

[quote name='Persephone' date='1 Jun 2007, 22:45' post='1721709']
Mi poklanjamo ovu, nit je bela, nit čupava, al je mnogo luda... ovako blesavo mače skoro nismo sreli. Ta se ne plaši ničega, juri mačore koji nam prolaze kroz dvorište, igra se sa našom jednogodišnjom macom kao da joj je ravnopravan partner, grize nas za noge, ruke...... Ne samo što je odvažna i ponosna, već i mnogo lepa. Da već nemamo 2 mace i nekoliko pasa, sa zadovoljstvom bismo je zadržali. To je prava mačka (koju nam je btw. neko ubacio u dvorište pre 2 nedelje). Zainteresovanima bismo je doneli na bilo koju adresu u Beogradu i okolini. Očišćena je od buva i unutrašnjih parazita.

kako bih mogla da vidim macu dajte mi neki kontakt rolleyes.gif