Jump to content


Photo

Kad opanak nagazi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
30 replies to this topic

#31 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 04 June 2007 - 22:29

QUOTE(melankolic @ 4 Jun 2007, 23:19) <{POST_SNAPBACK}>
O kakvoj ti mrznji, zapovednom, mrziteljskom, fasistickom tonu pricas? PESC, nesto ti se pogorsalo zdravlje?
Ono sto mi je bila namera jeste da shvatis da kao sto ja ne odlucujem, i ne treba da odlucujem, kako vi u Beogradu treba da zivite, koliko da vam para pripadne iz budzeta i sl., tako isto ni ti nemas prava da se bavis pitanjima od interesa za Vojvodinu.
Samo to i nista vise.
Mislim da Beogradjane mnogo vise mrze oni sa juga Srbije koji nemaju ni ono malo od zivota sto mi imamo u Vojvodini, zahvaljujuci brutalnoj beogradizaciji Srbije za koju ne optuzujem gradjane Beograda vec elitu koja vodi takvu politiku i one iz moje sredine koji, zarad nekakvim sitno- palanackih privilegija, pristaju na tako nesto. Ono sto, eventualno, mogu da zamerim Beogradjanima jeste to sto ne razumeju kako zive ljudi van Beograda i sto sve posmatraju iz svoje vizure pa i kada govore o Srbiji a misle na Beograd.

Govorim o tome da ti postovi odisu mrznjom.
A glede beogradizacije-ja sam uzasno protiv toga, i znam kakva se nepravda nanosi i vama i ljudima sa juga Srbije, za koju se nadam da ce biti ispravljena.