Jump to content


Photo

Za ljude koji puno pricaju a malo kazu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#31 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 04 June 2007 - 12:04

QUOTE(dare... @ 3 Jun 2007, 17:41) <{POST_SNAPBACK}>
Joooj i ja ovo radim, pa sa vremena na vreme mudro klimnem glavom odobravajuce...

Jooj posle mi malo krivo i grize me savest...

Pogotovu ako je fin neki covek/zena...


Ne grize me savest a vrlo cesto zaboravim da klimnem glavom. Nekad zaboravim i o cemu se pricalo uopste.

Hvala bogu da u nasem jeziku postoje reci kao sto su: aha, a-a-a, mhhhm, ccc... Vrlo su korisne u tim situacijama. smile.gif

#32 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 07 June 2007 - 08:17

QUOTE(Mr.Smith @ 31 May 2007, 15:28) <{POST_SNAPBACK}>
...snimi je ...pusti joj...pusti joj jos jednom... pusti jos jednom...e sada napravi malu pauzu - pa joj pusti jos tri puta... pitaj je kako se oseca posle tog iskustva i kazi joj kako je mnogo volis rolleyes.gif

Uhh.. Nemam srca za to.
Njih (pričljive ljude) i kad izložiš tome, njima to ne izgleda strašno sad.gif


QUOTE(Nicol @ 31 May 2007, 19:46) <{POST_SNAPBACK}>
ja ipak virujem u fizičko sputavanje

Too cruel, ipak ima lepih stvari za koje ta lepa usta mogu da posluže innocent.gif
Recimo ljubljenje


[quote name='olgazu' post='1720936' date='1 Jun 2007, 12:13']Đ•, Ń

Edited by ion, 07 June 2007 - 08:21.


#33 black&white

black&white
  • Members
  • 33 posts

Posted 12 June 2007 - 15:06

QUOTE(Miralem @ 31 May 2007, 22:11) <{POST_SNAPBACK}>
moj super ortak je neopevani brbljivac. vise puta je dokazao da moze da melje 6-7 sati neprekidno. sa druge strane, pametan je i duhovit, pa mozes da ga slusas ko radio laugh.gif al kad pretera, kazes mu lepo da umukne, i resis problem. slusa.
e sad, ja imam veci problem sa close talkerima, osobama koje se neprekidno primicu sagovorniku. ja uzmicem, oni za mnom. i tako predjemo po 20ak metara... i jos ako su neki nepoznati, glupo mi je da im kazem "odbij!" ili nesto slicno. dry.gif



Joj ljudi ne znam dal su gori close talkeri ili bla bla bla talkeri!

Za ove prve, pdmaknem se nekolko puta, ako ne prestanu. Samo kazem: Molim te ne ulazi u moj privatni prostor od dva metra, to je jako nekulturno.

A za ove druge... Kako kad.. Zavisi od inspiracije.. Ako su bliski, vrlo direktno i vrlo surovo. Al generalno problem je sto ne postoji trajno resenje.
xyz talker se uvek vrati na staro posle nog vremena. :sad: To je najtuznije.

#34 tiki_ns

tiki_ns
  • Members
  • 26 posts

Posted 22 July 2007 - 21:13

Uf po nekada pomislim da bi mogla i ustanova za odvikavanje od smaranja da se otvori. Bilo bi prilicno posla za njih laugh.gif

#35 spin

spin
  • Members
  • 149 posts

Posted 04 August 2007 - 18:43

Nije mi jasno kako se neko kome smetaju osobe koje mnogo pričaju, ali zato malo toga imaju da kažu, dovede u situaciju da se venča sa upravo jednom takvom. Mene bi to ubilo.

Ili ti uopšte nije bitno šta ona ima da kaže, ili si hodajuća legenda tolerancije prema gušiteljima dry.gif

Poz

#36 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 04 August 2007 - 22:31

Takvi ljudi obicno ne privlace paznju najblizih (tj. smorili su sve po kuci), pa ih ovi ignorisu. A onda dobro dodje svaka zrtva da se nadoknadi deficit. sad.gif
Gledam na sat. Upadljivo. Vise puta. innocent.gif
Obicno tada sami kazu (neki i skruseno, kad shvate da su preterali (ima i onih koji ne shvate)): "Da te ne zadrzavam..."

Edited by FranziskaKafka, 04 August 2007 - 22:32.


#37 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 04 August 2007 - 23:57

QUOTE(FranziskaKafka @ 4 Aug 2007, 23:31) <{POST_SNAPBACK}>
Gledam na sat. Upadljivo. Vise puta. innocent.gif


Hm, ovo mi se sviđa, dobra tehnika. smile.gif
Ja u pravilu izbjegavam one za koje pouzdano znam da će me ugnjavit svojom šprehom, ali kad nemam drugog izbora, potpuno se isključujem, i ostajem toliko "prisutna" da svako toliko ponovim "aha", te da koji put klimnem glavom.
Srećom, još me nitko nije toliko udavio da sam morala izmišljat "hitne slučajeve" i slične pričice.
Ima vremena, valjda. happy.gif

#38 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 05 August 2007 - 01:41

A oni sto uvrcu dugme od vaseg kaputa, ili vam namestaju krajeve vezane marame dok pricaju sa vama ?
Uzas.
O onima sto vas pljeskaju po bicepsu da ni ne govorim.
Ponekad moram biti gruba, mada mi posle bude zao.

#39 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 05 August 2007 - 07:48

QUOTE(angelfish @ 5 Aug 2007, 02:41) <{POST_SNAPBACK}>
A oni sto uvrcu dugme od vaseg kaputa, ili vam namestaju krajeve vezane marame dok pricaju sa vama ?
Uzas.
O onima sto vas pljeskaju po bicepsu da ni ne govorim.
Ponekad moram biti gruba, mada mi posle bude zao.

laugh.gif
Nije ti možda palo na pamet, da dotični osećaju bliskost prema tvojoj malenkosti, pa im je nekako draže da pipkaju tvoje dugmiće nego svoje...

Da ne idem psihološki dalje sa skrivenim značenjima... innocent.gif

#40 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 05 August 2007 - 09:22

@ Dare

To i jeste u stvari ono sto me plasi...aaaaaa

#41 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 05 August 2007 - 16:51

QUOTE(angelfish @ 5 Aug 2007, 02:41) <{POST_SNAPBACK}>
A oni sto uvrcu dugme od vaseg kaputa, ili vam namestaju krajeve vezane marame dok pricaju sa vama ?
Uzas.
O onima sto vas pljeskaju po bicepsu da ni ne govorim.
Ponekad moram biti gruba, mada mi posle bude zao.


ma dobro je dok te pljeskaju, znas li one koji te onako ortacki mlatnu...

#42 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 05 August 2007 - 16:52

QUOTE(spin @ 4 Aug 2007, 19:43) <{POST_SNAPBACK}>
Nije mi jasno kako se neko kome smetaju osobe koje mnogo pričaju, ali zato malo toga imaju da kažu, dovede u situaciju da se venča sa upravo jednom takvom. Mene bi to ubilo.

Ili ti uopšte nije bitno šta ona ima da kaže, ili si hodajuća legenda tolerancije prema gušiteljima dry.gif

Poz


a jednostavnija varijanta, npr gusiteljica slucajno ostala u drugom stanju?

#43 spin

spin
  • Members
  • 149 posts

Posted 05 August 2007 - 20:17

QUOTE(Baka Staka @ 5 Aug 2007, 17:52) <{POST_SNAPBACK}>
a jednostavnija varijanta, npr gusiteljica slucajno ostala u drugom stanju?


Nah. Suviše jednostavno. Ako dobro razumem, na malom uzorku ovog topika, već je dvojica takvih. Mislim da će pre biti ona varijanta - zgodna je cica, nema veze šta je unutra dry.gif

Kako god. Svakome prema zaslugama cool.gif

#44 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 05 August 2007 - 20:23

QUOTE(spin @ 5 Aug 2007, 21:17) <{POST_SNAPBACK}>
Mislim da će pre biti ona varijanta - zgodna je cica, nema veze šta je unutra dry.gif

Samo mala digresija... A sta sa onim "cicama" koje nisu ni lepe ni zgodne (nego bas suprotno, npr. nemaju ni 10 zuba sad.gif), ni pametne... a ne nadoknadjuju to ni dobrotom ni vrednocom? Pa opet upecaju muza? sad.gif tongue.gif
Izgleda da je i tu svakom prema zasluzi. lol_2.gif

#45 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 05 August 2007 - 23:03

Dobro je, topic dogurao do 3. strane. (!?)

S onima sto puno pricaju a nista ne kazu, se ne druzim. A ostale koji se (takvi) nadju silom prilika u mojoj blizini, ne pamtim.

Vrlo jednostavan recept. Predlazem vam manje price a vise akcije....

Edited by Altea, 05 August 2007 - 23:06.