Jump to content

Photo

projectW

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#61 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 31 July 2007 - 17:27

Danas je manje-vise sve na rapidu tako da ti i ne treba pretraga. Meni ne bi treb
o premium da nisam kod jebenog Euneta,gde ne pali fazon sa resetovanj
m rutera (posto i nemam ruter nego modem) pa moram da cekam 2 sata
posle svakog veceg downloada.

#62 tiger

tiger
  • Members
  • 402 posts

Posted 31 July 2007 - 17:38

Zasto mi ne treba pretraga? Sta mi vredi ako je sve na rapidu, ako ja ne mogu sve to i da skinem, jer ne znam linkove? blink.gif

Na p2pu, torrentima i newsu, makar mogu da saznam sta postoji, a sta ne.

Nisam primetio da bas SVE postoji na rapidu cak i koristeci projectw linkove poslednjih par godina. Ima nekih stvari kojih nema na ostalim servisima (p2p...) Neke su iste. A mnoge uopste ne postoje.

Edited by tiger, 31 July 2007 - 17:48.

#63 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 31 July 2007 - 18:32

Pa ako ne možeš da nađeš neštp na projectwu ili sličnim sajtovima, idi lepo na google ukucaj to što tražiš i reč rapidšare i možda imaš sreće. Ljudi kad uploaduju nešto obišno ostave negde link na nekom forumu, blogu, etc.

Ako možeš da nađeš 90% onoga što želiš da skineš, na tebi je da odlučiš da li ti se onda isplati da ne kupuješ RS account zbog onih 10%. Ja mislim da se isplati rolleyes.gif

#64 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 31 July 2007 - 18:36

QUOTE(tiger @ 31 Jul 2007, 18:38) <{POST_SNAPBACK}>
Zasto mi ne treba pretraga? Sta mi vredi ako je sve na rapidu, ako ja ne mogu sve to i da skinem, jer ne znam linkove? blink.gif

Na p2pu, torrentima i newsu, makar mogu da saznam sta postoji, a sta ne.

Nisam primetio da bas SVE postoji na rapidu cak i koristeci projectw linkove poslednjih par godina. Ima nekih stvari kojih nema na ostalim servisima (p2p...) Neke su iste. A mnoge uopste ne postoje.

a pokusaj i sa ovim da pretrazujes

#65 tiger

tiger
  • Members
  • 402 posts

Posted 31 July 2007 - 19:50

QUOTE(gervasius twinkleminkleson @ 31 Jul 2007, 19:36) <{POST_SNAPBACK}>
a pokusaj i sa ovim da pretrazujes

smile.gif E OVO JE VEC NESTO... smile.gif HVALA... cool.gif

#66 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 31 July 2007 - 20:19

QUOTE(tiger @ 31 Jul 2007, 18:38) <{POST_SNAPBACK}>

Dobro,da pokusam ponovo.

Ja sam se,surfujuci po raznim sajtovima,navukao na tone raznih RS linkova,bez da sam nesto posebno trazio - dakle naleteo sam na te linkove slucajno a premium mi treba zato sto toga ima poprilicno.