Jump to content

Photo

RHCP

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
774 replies to this topic

#121 Sombra

Sombra
  • Members
  • 48 posts

Posted 27 June 2007 - 00:37

SUPER je bilo...mnooooogo ljudi je iskislo, ne znam ni kako ce se vratiti...mi imali smo srece i u 00:30h vec bili u Beogradu... laku noc svima...

#122 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 27 June 2007 - 00:52

QUOTE(st_jimmy @ 26 Jun 2007, 22:33) <{POST_SNAPBACK}>
Navodno, na RTS 2 u 23.00 snimak Green Festa!!!

je li bio snimak peppersa već, da li neko zna!? sad vidim praši ritam nereda, a malopre kad sam prebacivao bio je onaj račsma edoo maajkka. hmmm...

#123 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 27 June 2007 - 00:53

QUOTE(moke @ 27 Jun 2007, 01:52) <{POST_SNAPBACK}>
je li bio snimak peppersa već, da li neko zna!? sad vidim praši ritam nereda, a malopre kad sam prebacivao bio je onaj račsma edoo maajkka. hmmm...

Nije još, a biće verovatno.

#124 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 27 June 2007 - 01:17

sta to cujem, koncert trajao malo vise od sat vremena

#125 giger.

giger.
  • Members
  • 84 posts

Posted 27 June 2007 - 01:24

Kao prvo, stvarno ne znam kakav su ugovor potpisali ali ono sto sam video i cuo ne lici mi na koncert vec na festivalski nastup. Ljudi su svirali nesto malo vise od sat vremena, a ne bi bilo ni toliko da nisu izasli na jedan bis...

U slucaju da je stvarno ugovoren festivalsi nastup to znaci da je skoro 100000 ljudi prevareno za ne male pare... Ipak dati 3000 dinara za sat vremena muzike je stvarno previse...

Sto se tice samog nastupa nista spektakularno se naravno nije moglo videti, ipak vise je nego upadljivo bilo to da su momci dosli da samo odrade posao i to je to. Ocekivao sam vise, ali to je vec moj problem... Jebote vise "duse" i "emocija" sam doziveo na kraftwerk-ovom koncertu na tashu...

Dalje utiske je dodatno pokvario pljusak... Ja sam iskisao do gole koze, a utisku nisu doprineli ni autobusi ispred koncertne poljane koji su naplacivali kartu do centra Indjije (3-4km) citavih 500 dinara (Bilo je i onih za 100, ovi skuplji su se pojavili malo kasnije). Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da ti autobusi nisu isli do Beograda.

U svakom slucaju sve bi se moglo shvatiti i zaboraviti, ali nastup od sat vremena je po meni skandal.

#126 giger.

giger.
  • Members
  • 84 posts

Posted 27 June 2007 - 01:31

QUOTE(Sale Dinic @ 25 Jun 2007, 19:46) <{POST_SNAPBACK}>
Ma kakvih 15 pesama evo set liste od sinoc iz Holandije samo sto ce, nadam se, da ubace par starijih pesama a da izbace novije: Nijmegen, Netherlands, June 24th 2007

01. Intro
02. Can't Stop
03. Dani California
04. Under The Bridge
05. Jam
06. 21st Century
07. Parallel Universe
08. Snow ((Hey Oh))
09. Songbird (John)
10. Get On Top
11. Emit Remmus
12. So Much I
13. Around The World Bass Intro
14. Don't Forget Me
15. Hump de Jam
16. Hump De Bump
17. Californication Intro
18. Californication
19. By The Way

Encore:

20. Chad Drum Solo
21. Flea's Trumpet
22. C'mon Girl
23. Give It Away
24. End Jam

Daj neka neko okaci listu iz Indjije... pa da vidite, koja je razlika...

#127 TV lice

TV lice
  • Members
  • 66 posts

Posted 27 June 2007 - 01:38

Bilo je S R A NJ E!

#128 shinobi

shinobi
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 27 June 2007 - 01:45

heh čitam topic i upravo mi stiže sms od drugara s tužnim smajlijem i rečju ''sranje''...

nego htedoh zapravo reći, na ovoj listi iz holandije stoji 24. redna broja, ali i upola toliko pesama. mislim, kako mogu da kao pesme navode introe, drum soloe, i ostale ''jam''-ove laugh.gif pišijada

#129 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 27 June 2007 - 01:46

QUOTE(giger. @ 27 Jun 2007, 02:24) <{POST_SNAPBACK}>
Kao prvo, stvarno ne znam kakav su ugovor potpisali ali ono sto sam video i cuo ne lici mi na koncert vec na festivalski nastup. Ljudi su svirali nesto malo vise od sat vremena, a ne bi bilo ni toliko da nisu izasli na jedan bis...
U svakom slucaju sve bi se moglo shvatiti i zaboraviti, ali nastup od sat vremena je po meni skandal.

Nije skandal, nego standard za svirke Pepersa.

#130 jddipqd

jddipqd
  • Members
  • 384 posts

Posted 27 June 2007 - 01:47

Program:

14:55 Otvaranje kapija
~16:00 Ritam Nereda
~17:00 Edo Maajka
~18:00 Kiril
~19:00 Kasabian
21:50 Red Hot Chili Peppers
23:15 Red Hot Chili Peppers završava, publika počinje da baca flaše na stejdž
23:35 Publika prestaje da baca flaše na stejdž (nestalo flaša)
23:40 Počinje provala oblaka
Još traje odlazak sa parkinga

Sve u svemu thumbdown.gif

#131 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 27 June 2007 - 01:55

Da su manje bacali flase manje bi pokisli.

@ giger: Bio si na Green Festu, zar ne? Zbog toga i festivalski nastup.

@ shinobi: jam-ovi su sami po sebi OK, cak pozeljni, ali je u ovom slucaju to pogresan prevod izraza jerking off

#132 madball

madball
  • Members
  • 210 posts

Posted 27 June 2007 - 01:59

I ja citam komentare i upravo primam sms od coveka koji je fan Peppers-a i koji je odgledao mnoogo velikih koncerata i festivala:
"NEVIDJENO SRANJE! Jedan od najgorih koncerata u mom zivotu! Najjadnija tezga koja je trajala malo jace od sata, sa sramotnom set-listom i kriminalnom organizacijom!
Jedino, stvarno vrhunsko je bilo ozvucenje!"

Edited by madball, 27 June 2007 - 02:04.

#133 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 27 June 2007 - 02:03

znaci, TOTALNI raspad sistema. prvo bi se najebao majke svima onima sto su ceo dan trubili da je od zeleznicke stanice do mesta dogadjaja potrebno 15 minuta lagane setnje. voleo bi da ih vidim da to urade. potrebno je bar 40 minuta. dalje, prevoz do indjije-raspad. 'klimatizovani' autobusi bez prozora, natrpani preko svake mere. rezervacija? sta je to?
koncert-pljacka. kasnio 45 minuta(ako ne i vise), prekratak, komunikacija sa publikom-0. na kraju su lepo izvizdani, a dosta flasa je i odletelo na binu(i treba). kao slag na tortu stize pljuscina. nastaje opsti haos. saobracaj TOTALNO staje, ljudi se kriju ispod suncobrana. onda, jedan od vrhunaca veceri-po najvecem pljusku obezbedjenje izbacuje ljude napolje! i to pistaljkama, onako, kao stoku. cepamo najlone i ko sta stigne, idemo od autobusa do autobusa, molimo da nas povezu do beograda-niko ni da cuje. krecemo peske prema gradu(saobracaj i dalje potpuno stoji), u 'laganu 15tominutnu setnju' do zeleznicke, na kojoj stoji jedan voz sa ljudima na krovu, i jos jedno 15k ljudi koji cekaju neki drugi voz. produzavamo do autobuske stanice, gde nas i dalje zajebavaju-oce ide-nece ide. karta za povratak-500 dinara.

mnoge stvari sam izostavio, ipak nije lako kucati ovoliki post na telefonu. sve u svemu - TOTALNA BRUKA.

pozdrav iz zamagljenog i krcatog autobusa koji se nalazi negde izmedju bg-a i onog mesta cije ime necu da pominjem.

#134 johnny depp

johnny depp
  • Members
  • 154 posts

Posted 27 June 2007 - 02:04

Znaci, ispunjeni su Srpski standardi. Bruka i sranje smile.gif

#135 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 27 June 2007 - 02:20

meni je putesestvije vozom bilo extra.prvo sto sam iz fanpita krenuo i lagano preticao ljude,da bi potom sve brze i brze trcao ka zeleznickoj.e sad ne bi ovo bilo toliko zanimljivo da ja nisam stigao otprilike 20. na stanicu laugh.gif dvadesetak ljudi na stanici i isto toliko organa javnog reda i gonjenja.super sve,stigao voz(na vreme ph34r.gif )i ulecem u vagon medju prvima sa ortakom kog videh na stanici kasnije.i sad ljudi se raspituju,za gde je voz itd. a ortak ladno izgovara sa cistim vojvodjanskim akcentom:"jedva cekam da stignemo u Futog"...ljudi zabezeknuti.neki se zapitase dal smo omasili voz al vise ih je bilo koji su u fazonu"U PM kad ce za BG"...kidanje!!!

a bilo je i neke muzike yucky.gif