Jump to content


Photo

RHCP


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
774 replies to this topic

#136 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 27 June 2007 - 02:30

Can't Stop
Dani California
21st Century
Snow ((Hey Oh))
Scar Tissue
(John)
Don't Forget Me
Californication
By The Way
Charlie
She's Only 18
Higher Ground

Encore:
Give It Away


nije ovim redom i nesto sam sigurno zaboravio ali svirali su negde oko 13, 14 pesama, za bis samo jednu

utisak je tezga, i to veoma neprofesionalna

entoni, verovatno dobro uradjen, nije ni pevao, mumlao je stihove i opasno smarao
ne znam ko je pohvalio ozvucenje, kod desne tribine je bilo uzasno, ebano pretiho, moglo je bez problema da se prica

#137 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 27 June 2007 - 02:37

Mislim da bi utisak bio neuporedivo bolji da su odsvirali još jedan bis od dve-tri pesme... Stvarno je bez veze što su nas uskratili za Under the bridge. >:[

kvalitet zvuka = ok
jačina zvuka = slabo, trebalo je bar 30% jače

opšti utisak o RHCP = odradili tezgu, jbg

#138 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 June 2007 - 02:39

Evo kratkog sumaruma za sve one koji su usled nestačice novca, dobrom procenom ili sticajem sretnih okolnosti ovaj koncert promašili:

GOLO GOVNO

Poserem im se na DEBILE u obezbeđenju sa tetovažama JSO, i izgledom kao da svaki ima po 50 godina robije, poserem se na onog ko me držao po onom suncu do 3 umesto do obećanih 2 na ulazu, iako sam bio tamo od pola 1 po najgorem mogućem suncu, poserem se na DEBILA od organizatora koji je obezbedio 1524 štanda sa pivom za alkose i pivopije, ali je na 100.000 ljudi i na festivalu koji traje ceo dan doneo 4 štanda (sa obe strane valjda po 2, sa naše 1 nije radio!) za prodaju JEDINE hrane na certu, tj hot doga, koje su prodavala 2 blago rečeno SMOTANA lika kojima treba po minut da raseku jebenu kiflu. Da ne govorim o 3satnom putu do mesta koje je 10 km od Inđije, i o tome da nismo mogli da izađemo sa parkinga 2 sata.

I maximalno se pokenjavam na live nastup TZV najvećeg svetskog benda trenutno koji je demonstrirao kako izgleda najtipičiniji primerak tezgarenja. Stoka seljačka ne zna da kaže "Dobro veče", komunikacija sa publikom N-U-L-A, izbor pesama katastrofalan, 80% sa novog albuma, koje su za sve samo ne za skakanje i pomeranje mase. Od najvećeg funk benda i ikone žanra ostalo je ništa, ako su oni u fazonu da prave cert na kome će 100.ooo ljudi da se zagrli i da se njiše u ritmu istih i da pevuši, ja nisam. Ne idem na RHCP više NIKAD, ako bi mi svirali ispred zgrade, zatvorio bi prozore, i ne bi na terasu izašao.

Da nije bio super zez sa ekipom, i extra zajebavanja sa masom u svim tim silnim čekanjima /čekao sam Hot Dog sat i po, sat sam se smejao/, zažalio bi za svaki dinar. Ovako, jedan dinar ne žalim, a sve ostalo su bačene pare.

Edo Majka me sasvim prijatno iznenadio.

Živeo Ritam Nereda.

Edit: Jebo ih Charlie. A tek Scar Tissue...

Edited by Glas RazumaN, 27 June 2007 - 02:39.


#139 S_Kid

S_Kid
  • Members
  • 108 posts

Posted 27 June 2007 - 02:39

Najgori koncert u životu, a gledao sam svašta, a RHCP su mi daleko omiljeni bend poslednjih 12 godina.
Razočarenje je toliko veliko da i dalje ne mogu da se presaberem, valjda ću sutra napisati nešto smislenije.

Entoni (koji je inače sjebo tekst na "Snow" i omašio dve strofe na "Californication") u svojoj autobiografiji kaže da mu je bilo muka kada su bili predgrupa Stonsima, jer su Stonsi postali gomila pozera i nula što se tiče rokenrola. Verovatno su se sinoć Kasabian osećali isto tako. Tuga.

#140 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 27 June 2007 - 02:45

QUOTE(Sombra @ 27 Jun 2007, 01:37) <{POST_SNAPBACK}>
SUPER je bilo...mnooooogo ljudi je iskislo, ne znam ni kako ce se vratiti...mi imali smo srece i u 00:30h vec bili u Beogradu... laku noc svima...

jel smo mi bili na istom koncertu???

#141 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 27 June 2007 - 03:46

A kakav je bio Kasabian? Ja sam gledao na rtsu Ritam Nereda i uzasnut sam koliko je to los bend.

#142 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 27 June 2007 - 03:48

duplo

Edited by Spleen, 27 June 2007 - 03:49.


#143 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 27 June 2007 - 03:53

QUOTE(giger. @ 27 Jun 2007, 02:24) <{POST_SNAPBACK}>
Jebote vise "duse" i "emocija" sam doziveo na kraftwerk-ovom koncertu na tashu...


uuuu-hu-hu-hu-hu, ja sam se tamo & tada extra izprovodio.


sabirajuci utiske sa ovih stranica... kontam, da ako su echo-vci onomad posle festivala odmah zbrisali u bosnu, ogranizacija ovog iventa-incidenta bi mogla najmanje na mars.

btw: cane je bio smesan.

Edited by mokuci, 27 June 2007 - 03:56.


#144 Noblica

Noblica
  • Members
  • 361 posts

Posted 27 June 2007 - 04:14

Pozdrav dragi sapatnici,
Sta reci? Koncert je bio sranje u bojama!!!!!!! yucky.gif yucky.gif Takva najava, iscekivanje od 4 meseca, da bi na kraju dobili jedva 10 pesama!!!!! Ne mogu da opisem koliko sam razocarana i besna pre svega. I jos danas na b92 rekose kao, pricali smo sa organizatorima, bice 16 pesama plus bis 4 komada. Znaci strasno. ph34r.gif Nemam reci da opisem koliko sam popizdela...Da ne spominjem voz iz NS koji je kasnio skoro 2 sata u dolasku, pa "lagana setnjica" ph34r.gif od preko 60 minuta u PM do njive, da bi sva sreca usli brzo i sa aparatom, cak smo i mesto super nasli pored ulaza za fan pit ( stacionirali se oko 21:40) ..i ajde sve zaboravili kad ono.....majko mila koja bruka...al ajde bar smo videli Divca kad je ulazio u VI innocent.gif
Ma ne znam ni zasto pisem ovo, sve mislim bice mi lakse, al sam se sad opet iznervirala.

Aj laku noc/dobro jutro.

#145 Johny

Johny
  • Members
  • 97 posts

Posted 27 June 2007 - 04:15

ja sam stigao u bg malopre. sa parkinga sam uspeo da izadjem nekih 3,5 sata nakon pocetka koncerta, a cim sam shvatio da nema vise bisa sam zapucao ka kolima uz tajm aut da uzmem kuvani kukuruz, najsvetliju tacku ove veceri. od tada pa do 3:15 ja nisam uspeo da izadjem sa parkinga. a iza mene je ostao ooogroman broj ljudi koji su jednostavno odustali i verovatno jos kuntaju u kolima. uzas. kad se sve sabere, iscimavanje od 12 sati da bih slusao sat i petnaest minuta.

#146 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 27 June 2007 - 04:31

mrmlj.. krenuo sam da pisem al necu.. odoh da spavam pa cu sutra da nastavim pljuvanje.
'noc

#147 kolaps

kolaps
  • Members
  • 103 posts

Posted 27 June 2007 - 04:33

Djubre, toliko je tiho bilo da se moglo komotno razgovarati. Bio sam na centralnom delu njive "arene".

Debakl je bio odlazak sa koncerta, izlazak sa parkinga je trajao pet sati, mnogi su ostali i duze.

Nikada vise nista od Indjije, hvala vam na neshvakidasnjem maltretiranju, koje necu zaboraviti dok sam ziv.

Kakva greska.

#148 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 27 June 2007 - 04:51

Ja sad stigoh kuci. Da mi je znati samo koji mozak je smislio onaj parking da mu @^%#$@ To je stvarno trebalo smisliti. Nije bilo nikog ni da iskalish bes na njemu, nego sedish u kolima ko debil satima. Bar da je svirka bila za pamcenje pa da me boli uvo. Mislim da cu od sad da se stresem svaki put kad chujem rhcp. Najgori hejt furious.gif ranting.gif

#149 Tanjica

Tanjica
  • Members
  • 4 posts

Posted 27 June 2007 - 05:06

Joj kakav uzas, ono se ne moze zvati koncertom, ono nije organizacija, blato je bilo najbolje od svega. Stigli smo pre sat vremena u grad i ne mozemo da verujemo, kao da nismo ni odslusali onu tezgu. Mucenje sa dolaskom, mucenje sa odlaskom, jos mi nesretnici kao VIP parking yucky.gif yucky.gif mad.gif pa sva ona prljavstina, jedino slatko sto su ministri ostali posle nas. biggrin.gif zaglavili se decaci.
Ja sam jos uvek izgubljena i besna, bruka i sramota, mnogo lazi i prevara, kakvi diletanti, uf, fuj, ma mozda su jednostavno lopovi.
Mislim mozda da su imali ugovoren koncert pepersi bi valjda to i odsvirali, ovako gostujuci bend na zelenom festivalu je odradio svoju tezgu, ovako zlatni organizatori su nas lepo namagarcili. Live & Learn

#150 BornToRun

BornToRun
  • Members
  • 242 posts

Posted 27 June 2007 - 05:26

Katastrofa od organizacije.3 sata na parkingu cekati.Murija se prva pokupila,Malo su se postarali da se sprovede limuzina sa Divcem , Rambom amadeusom i Brenom (da svi u istoj limuyinici) i pobegli.
Onda 10 minuta pred pocetak certa nece da puste u fan pit ljude sa narukvicama uz obrazlozenje da smo mnogo izlazili.
Svi neljubazni i drski i niko nista ne zna da ti kaze.
Odo da spavam sutra se vracam da jos pljujem stoku.