Jump to content


Photo

Putovanje prevozom do posla...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#16 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 21 June 2007 - 00:12

QUOTE(Okretnica @ 12 Jun 2007, 12:53) <{POST_SNAPBACK}>
Pa ja uglavnom gledam nešto da privatim.
Leti naročito, za vreme paklenih vrućina, volim da stanem nekoj sredovečnoj dami uz guz i lagano se treskam.

Obožavam gužve u busu....

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#17 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 21 June 2007 - 01:59

QUOTE(Okretnica @ 12 Jun 2007, 12:53) <{POST_SNAPBACK}>
Pa ja uglavnom gledam nešto da privatim.
Leti naročito, za vreme paklenih vrućina, volim da stanem nekoj sredovečnoj dami uz guz i lagano se treskam.

Obožavam gužve u busu....


to si bio ti! wub.gif

#18 Okretnica

Okretnica
  • Members
  • 285 posts

Posted 21 June 2007 - 09:43

QUOTE(Zlica od Opaka @ 21 Jun 2007, 02:59) <{POST_SNAPBACK}>
to si bio ti! wub.gif


Voziš se 37-icom? To je jedna od najboljih linija. innocent.gif uvek su oni kraći busevi, a gužve su tolike da uglavnom ne može da se priđe automatu za poništavanje karata. Uzmem pantalone od laganog materijala, ne obučem gaće pa pravo u shpitzzzzzz...

#19 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 21 June 2007 - 10:09

QUOTE(Okretnica @ 21 Jun 2007, 10:43) <{POST_SNAPBACK}>
Voziš se 37-icom? To je jedna od najboljih linija. innocent.gif uvek su oni kraći busevi, a gužve su tolike da uglavnom ne može da se priđe automatu za poništavanje karata. Uzmem pantalone od laganog materijala, ne obučem gaće pa pravo u shpitzzzzzz...

vozim se onim sta mi naidje, pa i 37. medjutim, sada najozbiljnije razmisljam da predjem iskljucivo na tu liniju rolleyes.gif

#20 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 21 June 2007 - 10:36

a jel ta famozna "37-ica" ima na sebi umjesto oznake linije "XXX"?

mislim, ovdje kod mene neki autobusi imaju te famozne ikseve, pa si sad ja razmisljam da ih pocnem koristit, mozda se i meni posreci tongue.gif

#21 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 21 June 2007 - 11:28

eh, sad. ti bi sve na gotovo, da se okacis o shipku, i cekas... ne ide to tako, ali malo inicijative bi naislo na dobar prijem rolleyes.gif
i jos nesto: svaki autobus moze da ponese neformalnu oznaku XXX, ako prevozi mastovite putnike innocent.gif

prema tome, pajser u dzep, mesecnu kartu, pa polako cool.gif


p.s. ako se ukrcas u 37 na pola puta, taman na vreme stizes do `Bucka` da se okrepis laugh.gif

#22 Okretnica

Okretnica
  • Members
  • 285 posts

Posted 21 June 2007 - 12:47

QUOTE(Zlica od Opaka @ 21 Jun 2007, 12:28) <{POST_SNAPBACK}>
eh, sad. ti bi sve na gotovo, da se okacis o shipku, i cekas... ne ide to tako, ali malo inicijative bi naislo na dobar prijem rolleyes.gif
i jos nesto: svaki autobus moze da ponese neformalnu oznaku XXX, ako prevozi mastovite putnike innocent.gif

prema tome, pajser u dzep, mesecnu kartu, pa polako cool.gif
p.s. ako se ukrcas u 37 na pola puta, taman na vreme stizes do `Bucka` da se okrepis laugh.gif


Ja kao iskusni frotirista uopšte nemam dileme šta treba raditi u prepunom autobusu. Mada, ponekad me je frka da saputnik ne primeti moju erekciju. Uvek gledam na drugu stranu, medjutim oni koji imaju sličan hobi znaju koliko je teško održati kontinuitet akcije duže od dve stanice, jer se posle svakog polaska raspored stajanja promeni. Ne mogu da jurim i ponovo se nameštam po autobusu, to bi izazvalo sumnju i podozrenje. Takođe, bitni su kriterijumi. Boja kose je sporedna, važno je salo. Žena mora da bude pozamašna da bi izazvala efekat uzbudjenja..... barem je to tako kod nas intelektualaca, političara, karijerista i poslovnih ljudi. Volimo velike žene jer smo ambiciozni i imamo velike apetite. I u seksu volimo da imamo utisak kako grabimo. To nas ispunjava. Veliko dupe nam je fetiš.

#23 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 21 June 2007 - 13:27

eh, kakve su sanse da posteno zensko celjade naleti na takvog `profesionalca`, kada prokletinja od gsp-a ima ~1200 vozila

#24 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 21 June 2007 - 16:27

QUOTE(Zlica od Opaka @ 21 Jun 2007, 12:28) <{POST_SNAPBACK}>
eh, sad. ti bi sve na gotovo, da se okacis o shipku, i cekas... ne ide to tako, ali malo inicijative bi naislo na dobar prijem rolleyes.gif
i jos nesto: svaki autobus moze da ponese neformalnu oznaku XXX, ako prevozi mastovite putnike innocent.gif

prema tome, pajser u dzep, mesecnu kartu, pa polako cool.gif
p.s. ako se ukrcas u 37 na pola puta, taman na vreme stizes do `Bucka` da se okrepis laugh.gif



a i okretnica mi moze priustit masazu+saunu po cijeni 0 din smile.gif

Edited by Hrvoje Deak, 21 June 2007 - 16:28.


#25 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 21 June 2007 - 19:30

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 21 Jun 2007, 17:27) <{POST_SNAPBACK}>
a i okretnica mi moze priustit masazu+saunu po cijeni 0 din smile.gif


jes, posle obavljenog "posla" u busu, zadovoljnoj klijentkinji krisom gurne vizitku u pdže cool.gif

Edited by Zlica od Opaka, 21 June 2007 - 19:31.


#26 kodi

kodi
  • Members
  • 221 posts

Posted 02 July 2007 - 07:32

a jel primetio neko da ima ljudi koji se krste u busu dok isti prolazi pored hrama sv. save? huh.gif

#27 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 02 July 2007 - 12:10

QUOTE(kodi @ 2 Jul 2007, 08:32) <{POST_SNAPBACK}>
a jel primetio neko da ima ljudi koji se krste u busu dok isti prolazi pored hrama sv. save? huh.gif


ova se pojava ne vezuje samo za hram
tako je jedared neki klinjo od, recimo, 18 leta u kosutnjaku videvsi dve cice kako se nocu seckaju same, mrtav ladan kroz prozor dvajestrojke povik'o "este bre normalne, moze neko da vas *ebe" a onda se pet stotina metara dalje uredno prekrstio x 3 ugledavsi crkvu rolleyes.gif

#28 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 02 July 2007 - 13:11

Nove cene: