Jump to content


Photo

Mobilkom


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#91 DisneyBg

DisneyBg
  • Members
  • 1 posts

Posted 10 July 2007 - 18:00

Evo mog iskustva sa VIP-om, u prva cetiri dana njihovog rada.
Telenorove korisnike ne mozete dobiti jer telenor ne zeli da potpise sa njima ugovor. VIP ih je prijavio RATELU, ali pitanje je kad ce se tp srediti. Sto se tice MTS-a, tu je situacija malo, ali malo samo bolja. Budite sretni ako iz prvih 30 pokusaja uspete da dobijete zeljeni broj. Ili vam daje zauzece, ili vas ljubazni govorni automat obavestava da vam usluga nije omogucena blink.gif . Poruke takodje, ako niste vesti i nemate kondicije, moze vam se desiti da dobijete zulj na palcu pokusavajuci da posaljete istu.
Inace, prvi mobilni telefon sam kupio davne 97-me. Postojao je samo mobtel 063. Pamtim da je bilo po malo poteskoca sa mrezom, ali nikada mi se nije desilo da moram da bukvalno jurim mrezu, kao sto mi se sada desava sa VIP-om. Da cirkus bude jos veci, uhvatim mrezu i pozovem broj. Dok uspostavi vezu, mreza nestane huh.gif . Ovih hiljadu dinara sto imam na racunu kad potrosim, bacam karticu najverovatnije ako se nesto radikalno ne promeni.

#92 bureX

bureX
  • Members
  • 75 posts

Posted 10 July 2007 - 23:53

Ne znam za tebe, ali sada rade pozivi ka Telenor mreži 100%. Pozivi ka 061, 064 i fiksnoj mreži takođe rade, kao i SMS i GPRS.

#93 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 11 July 2007 - 00:16

ja sam u ponedeljak psolepodne rutinski dobila Hrvatsku (VIP) & USA (Verizon).

#94 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 12 July 2007 - 14:47

zato je sada: network busy dry.gif