Jump to content


Photo

Split: forum.b92.net. Ovako se ne piše www.srpskinacionalisti.com


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#1 wyrm

wyrm
  • Banned
  • 148 posts

Posted 26 May 2007 - 20:28

Ne zna se ko je jadniji... Pristalice smradikala ili pristalice DS/DSS/LDP i sl. Uglavnom, svi su jadni, da jadnije ne moze biti. Jedino sto je danas falilo je Ceda da pocasti Lidiju Vukicevic onim vinom. Jadna nam majka, i jadna majka nasoj deci i unucima...
Prava dilema je: hocete li ucestvovati i dalje u ovoj farsi, vikati jedni na druge, mrzeti jedni druge, sve dok Ceda, Vucic, Tadic, Beko, Misko, Zeljko i kompanija skupljaju dolare na svojim racunima? To je prava dilema, a ne gomila jadnika koja se danas okupila da bi protestvovala protiv gubitka svojih zivota.
Svako ko kao neku pravu dilemo stavlja "sukob" SRS-DS/LDP nije nista drugo nego idiot (u izvornom smislu te reci) ili saucesnik. To je fakat. Na vama je da se svrstate.
Ucestvovanjem u ovoj diskusiji samo produzavate rok trajanja nesrece koja je zadesila ovaj narod, a cije manifestacije su gore pomenuti.

#2 Bolshevik

Bolshevik
  • Members
  • 162 posts

Posted 26 May 2007 - 20:47

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 21:28) <{POST_SNAPBACK}>
Ne zna se ko je jadniji... Pristalice smradikala ili pristalice DS/DSS/LDP i sl. Uglavnom, svi su jadni, da jadnije ne moze biti. Jedino sto je danas falilo je Ceda da pocasti Lidiju Vukicevic onim vinom. Jadna nam majka, i jadna majka nasoj deci i unucima...
Prava dilema je: hocete li ucestvovati i dalje u ovoj farsi, vikati jedni na druge, mrzeti jedni druge, sve dok Ceda, Vucic, Tadic, Beko, Misko, Zeljko i kompanija skupljaju dolare na svojim racunima? To je prava dilema, a ne gomila jadnika koja se danas okupila da bi protestvovala protiv gubitka svojih zivota.
Svako ko kao neku pravu dilemo stavlja "sukob" SRS-DS/LDP nije nista drugo nego idiot (u izvornom smislu te reci) ili saucesnik. To je fakat. Na vama je da se svrstate.
Ucestvovanjem u ovoj diskusiji samo produzavate rok trajanja nesrece koja je zadesila ovaj narod, a cije manifestacije su gore pomenuti.

Fali ti gospodin premijer na listi rolleyes.gif

#3 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 26 May 2007 - 21:04

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 21:47) <{POST_SNAPBACK}>
...Ceda, Vucic, Tadic, Beko, Misko, Zeljko...

Baboons + Taykoons.

#4 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 26 May 2007 - 21:13

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 21:28) <{POST_SNAPBACK}>
wyyyrmwwwrrrrryyymmm kenjn kenj kenj ...


Nisi ukapirao: ovo nije skupstina, tuzilastvo ili MUP, ovo je forum sa podforumima, topicima sa razlicitim temama itd. Tema o kojoj ti pises nije na ovom topiku, veruj mi - potrazi malo okolo pa nastavi sa kenjanjem.

#5 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 26 May 2007 - 21:59

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 21:28) <{POST_SNAPBACK}>
Ne zna se ko je jadniji... Pristalice smradikala ili pristalice DS/DSS/LDP i sl. Uglavnom, svi su jadni, da jadnije ne moze biti. Jedino sto je danas falilo je Ceda da pocasti Lidiju Vukicevic onim vinom. Jadna nam majka, i jadna majka nasoj deci i unucima...
Prava dilema je: hocete li ucestvovati i dalje u ovoj farsi, vikati jedni na druge, mrzeti jedni druge, sve dok Ceda, Vucic, Tadic, Beko, Misko, Zeljko i kompanija skupljaju dolare na svojim racunima? To je prava dilema, a ne gomila jadnika koja se danas okupila da bi protestvovala protiv gubitka svojih zivota.
Svako ko kao neku pravu dilemo stavlja "sukob" SRS-DS/LDP nije nista drugo nego idiot (u izvornom smislu te reci) ili saucesnik. To je fakat. Na vama je da se svrstate.
Ucestvovanjem u ovoj diskusiji samo produzavate rok trajanja nesrece koja je zadesila ovaj narod, a cije manifestacije su gore pomenuti.



aha,znači kurir je objaktivna,nezavisna i istraživačkom novinarstvu okrenuta novina... dry.gif

#6 wyrm

wyrm
  • Banned
  • 148 posts

Posted 26 May 2007 - 22:22

QUOTE(Bolshevik @ 26 May 2007, 21:47) <{POST_SNAPBACK}>
Fali ti gospodin premijer na listi rolleyes.gif


Zato sto se ne bogati. On jednostavno leci neke svoje komplekse.

#7 wyrm

wyrm
  • Banned
  • 148 posts

Posted 26 May 2007 - 22:24

QUOTE(CowBoy @ 26 May 2007, 22:13) <{POST_SNAPBACK}>
Nisi ukapirao: ovo nije skupstina, tuzilastvo ili MUP, ovo je forum sa podforumima, topicima sa razlicitim temama itd. Tema o kojoj ti pises nije na ovom topiku, veruj mi - potrazi malo okolo pa nastavi sa kenjanjem.


Prvo. Moja teza je da svako ko se, ako je pacijent bolestan od raka, bavi prehladom koju je dobio, a ne leci rak, los lekar.
Drugo. Ovo sa kenjanjem otkriva ko si i sta si. Jadnik.

Edited by wyrmwyrm, 26 May 2007 - 22:30.


#8 wyrm

wyrm
  • Banned
  • 148 posts

Posted 26 May 2007 - 22:29

QUOTE(zecov @ 26 May 2007, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
aha,znači kurir je objaktivna,nezavisna i istraživačkom novinarstvu okrenuta novina... dry.gif


Kurir ne citam. O pomenutom dogadjaju u pariskom restoranu sve se zna, i Kurir ga je, verovatno, objavio kad su mu to dozvolili, znaci mnogo posle momenta kad su svi znali za to. Uostalom, koliko ja znam, ovaj simpaticni incident sa mladim i bogatim gospodinom bez stalnog zaposlenja je prenesen u vise od jednog medija.
Inace, ako hoces iskreno: to sa Cedom se dogodilo, zaista zaista. Razmisli samo zasto odmah odbacujes mogucnost istinitostitakve situacije? Nije valjda da zaista verujes da je Cedomir mladi, neiskvareni idealista koji se bori za pravdu i slobodu penzionera, omladine, djaka, vojnika i Bambija?

#9 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 26 May 2007 - 22:40

gde si ti bilo gde u mom postu našao nešto i istinitosti/neistinitosti informacije? blink.gif
ovde je pitanje privatnosti,ništa više,bez obzira bilo istinito ili ne...ali ono,to očigledno nije bitno,pošto ako neko može da kupi vino,mislim pretpostavimo da jeste istinito i da se to bilo koga drugog sem "mladog,neiskvarnog idealiste",njgove žene i restorana u kome se pomenuti događaj dogodio tiče,to znači da je "mladi,neiskvareni idealista" lopov zbog čega?zato što ti znaš da su jedini prihodi "mladog,neiskvarenog idealiste" u politici,ili zato što konkretno znaš od kog lopuvluka je to kupio,ili zato što ne znaš da li "mladi,neikvareni idealista" ima druge prihode i zbog toga su zaključio,bez svih podataka potrebnih za takvu ocenu,da je dotični lopov?
možda je i on kompleksaš,pa uzeo super-keš kredit da bi kupio to vino?zbog čega je ta solucija nemoguća?mislim,pošto kurir i ostale tabloide,koju su u prošlosti imali običaj da dotičnog proglašavaju za kriminacaa,ne čitaš i pošto oni nisu imali uticajna formiranje tvog mišljenja o dotičnom kao kriminalcu,ne razumem zašto je prva solucija skroz moguća,a druga nije,jer su prvu pored pomenutih tabloida,forsirale i stranke čije pripadnika isto prozivaš za lopovluk?kako to možeš da veruješ vučiću,a ne veruješ mu kada kaže da ništa nije ukrao?

Edited by zecov, 26 May 2007 - 22:41.


#10 wyrm

wyrm
  • Banned
  • 148 posts

Posted 26 May 2007 - 23:11

QUOTE(zecov @ 26 May 2007, 23:40) <{POST_SNAPBACK}>
gde si ti bilo gde u mom postu našao nešto i istinitosti/neistinitosti informacije? blink.gif
ovde je pitanje privatnosti,ništa više,bez obzira bilo istinito ili ne...ali ono,to očigledno nije bitno,pošto ako neko može da kupi vino,mislim pretpostavimo da jeste istinito i da se to bilo koga drugog sem "mladog,neiskvarnog idealiste",njgove žene i restorana u kome se pomenuti događaj dogodio tiče,to znači da je "mladi,neiskvareni idealista" lopov zbog čega?zato što ti znaš da su jedini prihodi "mladog,neiskvarenog idealiste" u politici,ili zato što konkretno znaš od kog lopuvluka je to kupio,ili zato što ne znaš da li "mladi,neikvareni idealista" ima druge prihode i zbog toga su zaključio,bez svih podataka potrebnih za takvu ocenu,da je dotični lopov?
možda je i on kompleksaš,pa uzeo super-keš kredit da bi kupio to vino?zbog čega je ta solucija nemoguća?mislim,pošto kurir i ostale tabloide,koju su u prošlosti imali običaj da dotičnog proglašavaju za kriminacaa,ne čitaš i pošto oni nisu imali uticajna formiranje tvog mišljenja o dotičnom kao kriminalcu,ne razumem zašto je prva solucija skroz moguća,a druga nije,jer su prvu pored pomenutih tabloida,forsirale i stranke čije pripadnika isto prozivaš za lopovluk?kako to možeš da veruješ vučiću,a ne veruješ mu kada kaže da ništa nije ukrao?


Sto se tice Vucica, primetices da ga pominjem u postu uz ostalu bagru.
Sto se tice Cede, ja te molim da ne budes naivan i da branis olosa. Najiskrenije te molim. Mislim, smesno je braniti ga. Veruj mi kad ti kazem.
Kelner ga je pomesao sa nekim mladim Rusom koji se brzo obogatio zahvaljujuci mahinacijama (svojim ili prijatelja) u vreme tranzicije. Pogresio je. Ceda nije Rus.

#11 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 26 May 2007 - 23:16

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 23:29) <{POST_SNAPBACK}>
Inace, ako hoces iskreno: to sa Cedom se dogodilo, zaista zaista.


Imas neki dokaz? Bio si na licu mesta? unsure.gif

Edited by maksas, 26 May 2007 - 23:18.


#12 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 26 May 2007 - 23:20

QUOTE(wyrmwyrm @ 27 May 2007, 00:11) <{POST_SNAPBACK}>
Sto se tice Vucica, primetices da ga pominjem u postu uz ostalu bagru.
Sto se tice Cede, ja te molim da ne budes naivan i da branis olosa. Najiskrenije te molim. Mislim, smesno je braniti ga. Veruj mi kad ti kazem.
Kelner ga je pomesao sa nekim mladim Rusom koji se brzo obogatio zahvaljujuci mahinacijama (svojim ili prijatelja) u vreme tranzicije. Pogresio je. Ceda nije Rus.



Ko je pisao to o Čedi u Kuriru? Jel možda Gradiša Katić? Onaj što je hapšen u Sablji, on obožava Čedu ph34r.gif

#13 Bolshevik

Bolshevik
  • Members
  • 162 posts

Posted 26 May 2007 - 23:22

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 23:22) <{POST_SNAPBACK}>
Zato sto se ne bogati. On jednostavno leci neke svoje komplekse.

A to je za nas bolje ili gore?

#14 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 26 May 2007 - 23:23

QUOTE(wyrmwyrm @ 26 May 2007, 23:22) <{POST_SNAPBACK}>
Zato sto se ne bogati. On jednostavno leci neke svoje komplekse.

@ostali diskutanti:
vi cete sada ozbiljno, 'izistinski', da raspravljate sa ovim nickom?

#15 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 26 May 2007 - 23:23

QUOTE(wyrmwyrm @ 27 May 2007, 00:11) <{POST_SNAPBACK}>
Sto se tice Vucica, primetices da ga pominjem u postu uz ostalu bagru.
Sto se tice Cede, ja te molim da ne budes naivan i da branis olosa. Najiskrenije te molim. Mislim, smesno je braniti ga. Veruj mi kad ti kazem.
Kelner ga je pomesao sa nekim mladim Rusom koji se brzo obogatio zahvaljujuci mahinacijama (svojim ili prijatelja) u vreme tranzicije. Pogresio je. Ceda nije Rus.



ko je gde koga branio?ja sam samo postavljao pitanja,nisam bio ciničan,ozbiljno sam pitao...baš zato što si pričao o vučiću,zato sam ga i pomenuo,jer ako ne čitaš kurir,ne veruješ radikalima,tj uopšte namš poverenja u njih,na osnovu čega tvrdiš da je čeda ološ,kada su ga samo ti ljudi napadali za iste stvari za koje ga i ti napadaš?mislim,jedino ako nemaš neke druge izvore ili si ti bio očevidac?e onda bih te molio da nam malo podrobnije pišeš o tome,čisto da učiniš dobro delo i otvoriš nam oči...ništa više,samo toliko...