Jump to content


Photo

Plavi skart


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#61 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2002 - 11:38

Lun:
S druge strane nema te moje vulgarnosti koja se moze porediti sa tvojom "vrstom" .

Tvoje vulgarnosti su apsolutno van svake konkurencije, tako da se apsolutno slazem sa ovom tvojom izjavom!

Pozdrav ...

#62 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 11:41

Bezveznjakovic, niko i nije ocekivao da ces ti razumeti o cemu je ovde rec.

#63 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 11:48

...ali, kad vec gviris iz rupe ( "vrsta" - glodar ? ) mozda ti znas odgovor na pitanje zasto skidanje bana nije objavljeno "na za to predvidjeno mesto" ?

#64 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 12:10

i vid' sad ! Pa gde se dedose moji glodari ?

#65 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2002 - 12:23

Lun:
Bezveznjakovic, niko i nije ocekivao da ces ti razumeti o cemu je ovde rec.

Shvatio sam da zelis da se pohvalis kao najprostiji i najvulgarniji clan virtuelnog prostora. Ja ti dajem za pravo da si ti stvarno najvulgarniji i najbahatiji,ali ako si ocekivao i orden za to, onda si se grdno prevario. :wink:

Pozdrav ...

#66 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 12:48

Ne, glupane, ne radi se ni o kakvom ordenu. Bice dovoljno da odgovoris na pitanje o manjaku informacija u odeljku "obavestenja" .
Elem, ima li objasnjenja ili cutanjem priznajete da ste obicne gnjidolike nuspojave ?

#67 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2002 - 13:04

Lun:
Ne, glupane, ne radi se ni o kakvom ordenu. Bice dovoljno da odgovoris na pitanje o manjaku informacija u odeljku "obavestenja" .
Elem, ima li objasnjenja ili cutanjem priznajete da ste obicne gnjidolike nuspojave ?


Molim administratore na "plavom" forumu da u odeljku "obavestenja" priznaju da je Lun najvulgarniji i najbezobrazniji korisnik na oba foruma!

Inapred zahvalan ...

#68 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 21 June 2002 - 13:08

Poruka je o znacaju tih kljucnih pola sata ……. Ko je koga a ko je kome, besmisleno a toliko znacajno, uzbudljivo ali ….. dosadno.

Drama ! Uzavrele strasti ! Visok nivo, bogatstvo izraza i reci cak i za "Razno".

Moderatoru, zatvaraj ovaj topic !

#69 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 13:20

Jovana, uopste ne vidim razlog zasto bi se zatvarao ovaj topik.
Ukoliko se tebi licno ne svidja ton i sadrzaj topika (pogotovo kada uocis moj nick) , mislis li da je to dovoljan razlog da se tema zakljuca ?

PS
Ostaje i dalje sutnja na pitanje koje sam postavio. Mislim, ukoliko zanemarimo ovaj Bezveznjakov neuspesni pokusaj da troluje i time izbegne neprijatno pitanje.

#70 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2002 - 13:50

Lun:
Ostaje i dalje sutnja na pitanje koje sam postavio. Mislim, ukoliko zanemarimo ovaj Bezveznjakov neuspesni pokusaj da troluje i time izbegne neprijatno pitanje.

Ja se nadam da ce na delu "obavestenja" uskoro stici i deo o priznanju za tvoj minuli rad :wink:

Cela ta prica oko tvog banovanja je smesna i bez puno smisla. Ti si se sve vreme javljao pod razlicitim nikovima i izmedju uvreda govorio kako si banovan. Da si bio banovan ti ne bi mogao da se javljas pod drugim nikovima sa svoje(ih) IP adrese(a).
Mozda lazes (sto me nebi iznenadilo), mozda govoris i istinu (sto znaci da ezboar ima nekakav bag), ali bez obzira na razlog tebe NISTA ne moze opravdati sto si prost!
Sledeci put kada budes imao problem, posaljim mail administratorima gde mozes detaljno da obrazlozis svoj problem. Ako i dalje budes drecao kao malo dete, NIKO ti ne moze pomoci.

Pozdrav ...

#71 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 21 June 2002 - 13:54

Ti o formi, ja o sadrzini.

Ja cu da citam sve teme, posebno kad je tvoj nick u pitanju, a onda cu ako mislim da treba da ih komentarisem.

Tema se zakljucava zbog obilja prostakluka objavljenih u njoj. Sigurna sam da si svestan toga, a ako nisi than sorry. Onda je to tvoj problem.

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2002-06-21 14:56 ]

#72 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 17:03

Jovana,

Ko o formi a tko o sadrzini, hvala Bogu, svako moze odredjivati po slobodnom nahodjenju.
Ono, istina, meni forma (estetika) prilicno znaci, dok sadrzaj prilagodjavam shodno kapacitetu ucesnika. Otuda i vulgarnosti na racun rahmetli glodara.
No, mislim da ipak zavredjuje zadrzati se na sadrzini i kad si se vec "prijavila" na topik, 'ajmo redom.
Topik je otvoren prvenstveno iz razloga da se napravi "ventil" za glodare koji su svojim besmislicama poceli da opterecuju ostale teme.
Naravno, posto se tema ticala zohara iz rupe, po prirodi stvari i sasvim spontano, dosli smo do esencije njihovog tuznog bitisanja - gnusnog i besprizornog laganja.
Istine radi, sve jeste bilo garnirano mojim vulgarnostima, no drzim da to ipak spada u ono sto bi se moglo nazvati formom.
Sustina je (i sadrzaj, dakle) , ako nisi primetila dear Jelena, da se ovde radi o spodobama koje naprosto strasno lazu (sto se da videti iz jednostavnog poredjenja satnica objavljenih post-ova), spodobama koje nemaju ni minimum ljudskog integriteta i casti (a i dovoljno su glupi) da odgovore na pitanje -

ako je skinut ban mojoj malenkosti (Lun, dsikert, Fox Mulder) , zasto to nije objavljeno tamo gde to obicno (ocigledno i sporadicno) cine ?

Sustina je takodje i to da se ni jedna moja psovka i uvreda ne moze porediti sa onim kada euroglodar ljude drugih nacionalnosti naziva "vrstama" .

Sto se tice posebnosti i zanimanja koje kod tebe izaziva moj nick, mogu samo da kazem da sam polaskan i, naravno, uljudno se zahvaljujem.

In memoriam za eurognoma i bezveznu prisipetlju:
Vidim cvilite zbog baniranja (uvek kad me spopadnu emocije prelazim na ijekavicu :grin: ) pa cu vam odgovoriti zasto ste banirani i to na nacin kako ste i vi meni jednom lepo obrazlozili - zato !

I za sam kraj slijedi vam (ah te emocije) i jedna posveta:

"Pozdrav iz africke zemlje safari - zbogom zohari* ! " :grin: :grin:

* rijec "zohari" se pojavljuje zbog tog nesrecnog "bag-a" na ezboard-u. :wink:

#73 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 21 June 2002 - 17:14

Sada, posto sam video da su netki sve ovo shvatili kao "muvanje eurogmaza" - duboko se kajem i ponizno molim za oprost (ma ne pusstaju me emocije) .