Jump to content


Photo

Preporučene klinike za lečenje narkomanije u svetu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 aabb1973

aabb1973
  • Members
  • 46 posts

Posted 25 May 2007 - 00:41

Da li neko zna kako se zove neka poznata klinika za lečenje narkomanije u Londonu? Treba da se raspitam za tu u Londonu a ne znam odakle da počnem.

Takođe ako neko ima podatke ili link o klinici u Rusiji ili nekoj drugoj u svetu.

#2 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 25 May 2007 - 00:46

QUOTE(aabb1973 @ 25 May 2007, 01:41) <{POST_SNAPBACK}>
Da li neko zna kako se zove neka poznata klinika za lečenje narkomanije u Londonu? Treba da se raspitam za tu u Londonu a ne znam odakle da počnem.

Takođe ako neko ima podatke ili link o klinici u Rusiji ili nekoj drugoj u svetu.


Vezes ga (je) lisicama za radijator i drzis tako jedno 3 meseca...

Pomaze sigurno...

#3 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 25 May 2007 - 02:03

jeb'ga sad, london.
ovde imash dve varijante- ili raskrshce ili idesh u hrvacku da tucash kamen kod majke milosnice.
za ruske varijante najbolje bi bilo pitati bajagu. ali ne znam dal on svraca na ovaj forum.
ok, nije tema za zajebanciju, ali nije kod ovdashnjih ni obichaj da se leche u londonu. mozda da navatash negde dzejmsa uk na forumu, on zivi tamo... za ostale ne znam.

#4 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 25 May 2007 - 11:31

QUOTE(aabb1973 @ 25 May 2007, 01:41) <{POST_SNAPBACK}>
Da li neko zna kako se zove neka poznata klinika za lečenje narkomanije u Londonu? Treba da se raspitam za tu u Londonu a ne znam odakle da počnem.

Takođe ako neko ima podatke ili link o klinici u Rusiji ili nekoj drugoj u svetu.


Postoji ruska klinika u Beogradu, otvorena nedavno, zove se " Doktor Vorobljov" telefon je: 011.3167190
Clanak iz Vecernjih Novosti

Inace postoji i jeftinija varijanta po manastirima. Program Sretenje

Edited by BlackDog, 25 May 2007 - 11:33.


#5 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 25 May 2007 - 11:35

mogao bi ovaj topic da se postavi na na drustvu, da bude vidljiviji

#6 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 25 May 2007 - 11:44

sto se raskrsca tice (novi sad), ako nekom treba kontakt, nek se javi na pm.

ima ovde razlicitih varijanti, moze individualno, moze i drajzerova (nemojte odmah da skacete, pls), moze i paunova za adolescente zavisnike.

srecno.

#7 aabb1973

aabb1973
  • Members
  • 46 posts

Posted 27 May 2007 - 14:06

POkrenula sam ovaj topic na Društvu ali je premešteno.

Znam za ovdašnje klinike ali mi treba link ili naziv za te neke najpoznatije dve: u Rusiji i Londonu. Pa ako neko zna...

#8 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 27 May 2007 - 14:38

Pogledah link za ove ruske "stručnjake" u Zemunu...Wooow...

"...Upravo sam završio seansu, pa ne vidim dobro. Imam tako neke halucinacije. Kad mi je, juče, bila majka u poseti, uplašila se, nije znala za tu reakciju posle seanse. Video sam svuda larve, pričao sa televizorom...
Metod lečenja zavisnika, kaže dr Griškovskaja, poznat je samo stručnjacima ove klinike. Ne žele da obučavaju srpske lekare.
- Aparatom i medikamentima utičemo na negativna sećanja pacijenata - objasnila je dr Griškovskaja. - Specijalnim dejstvom na centar u mozgu, briše se sećanje na drogu, osećaj koji ona izaziva. Zato, lečeni narkomani i ne umeju da opišu kakvo dejstvo izaziva droga.
Na pitanje da li tajanstvena tečnost koja infuzijom ide direktno u krvotok može da naškodi organizmu, doktori odgovaraju:
- Ne može. I aparat samo pomaže.
Tretman traje od jednog do 21 dana. Zavisno od dužine lečenja, formira se cena..."

bem ti sunce, šta ovi rade... Lobotomiju i prženje centara za zadovoljstvo po kratkom postupku... Za 21 dan ti sprže sve probleme i izađeš ko nov... blink.gif

Ne vidim inače drugo rešenje... Još je u pitanju tajni projekat i čarobna formula za koju se niko od srpskih lekara ne obučava...

Cijena prava sitnica...

Čini se da ovde ima posla za inspekciju Ministarstva Zdravlja dry.gif

Edited by dare..., 27 May 2007 - 14:39.


#9 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 27 May 2007 - 15:04

QUOTE(dare... @ 27 May 2007, 15:38) <{POST_SNAPBACK}>
Pogledah link za ove ruske "stručnjake" u Zemunu...Wooow...

"...Upravo sam završio seansu, pa ne vidim dobro. Imam tako neke halucinacije. Kad mi je, juče, bila majka u poseti, uplašila se, nije znala za tu reakciju posle seanse. Video sam svuda larve, pričao sa televizorom...
Metod lečenja zavisnika, kaže dr Griškovskaja, poznat je samo stručnjacima ove klinike. Ne žele da obučavaju srpske lekare.
- Aparatom i medikamentima utičemo na negativna sećanja pacijenata - objasnila je dr Griškovskaja. - Specijalnim dejstvom na centar u mozgu, briše se sećanje na drogu, osećaj koji ona izaziva. Zato, lečeni narkomani i ne umeju da opišu kakvo dejstvo izaziva droga.
Na pitanje da li tajanstvena tečnost koja infuzijom ide direktno u krvotok može da naškodi organizmu, doktori odgovaraju:
- Ne može. I aparat samo pomaže.
Tretman traje od jednog do 21 dana. Zavisno od dužine lečenja, formira se cena..."

bem ti sunce, šta ovi rade... Lobotomiju i prženje centara za zadovoljstvo po kratkom postupku... Za 21 dan ti sprže sve probleme i izađeš ko nov... blink.gif

Ne vidim inače drugo rešenje... Još je u pitanju tajni projekat i čarobna formula za koju se niko od srpskih lekara ne obučava...

Cijena prava sitnica...

Čini se da ovde ima posla za inspekciju Ministarstva Zdravlja dry.gif



ma ne, to je za Kjubrika