Jump to content


Photo

Novi predsednik Narodne skupstine


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
201 replies to this topic

#16 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 25 May 2007 - 12:40

QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 13:34) <{POST_SNAPBACK}>
... to i Dinkic ume blink.gif

blink.gif

Neverovatno! Kako ti baš Dinkić pade na pamet? rolleyes.gif

Ja sam pomislila na Ljubu Živkova. heart.gif

Btw, tambura - ne gitara.

#17 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 25 May 2007 - 12:44

QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 13:37) <{POST_SNAPBACK}>
ne razumem kako je to sto je mladji preporuka samo po sebi za predsednika parlamenta???

Što se mene tiče, to što je neko mlađi je preporuka za bilo šta... posebno za političare , i posebno u Srbiji.

p.s. I da - man'te me onih priča o starcu i udarcu... innocent.gif

#18 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 12:49

QUOTE(nestasna ameba @ 25 May 2007, 13:39) <{POST_SNAPBACK}>
ne kazem da je to preporuka, nego mi je dosta kojekakvih nikolica, micunovica (mada, njemu svaka cast), borki i slicnih... daj boze da u skupstini prosek uskoro bude 38 godina... moj stav, ne mora da znaci da sam u pravu.



ja ne vidim da bi se tu ista promenilo ako bi sve omladina sedela u parlamentu...niti vidim to kao kljucni problem srpskog politickog zivota

eno ti vucic je veoma mlad! pa ivica dacic ..... sve mlade nade politicke scene srbije wink.gif

ja ipak preferiram (cak i ) micuna wink.gif

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 12:55.


#19 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 25 May 2007 - 12:54

pa dobro, ali micun je jedan, a ostalo...
a vucic i dacic jesu mladi, al njihova spika jos samo kod metuzalema prolazi.
jao, kad smo vec kod mladih i perspektivnih, borko ilic, mlada nada DSS-a takodje mlad, al sta mu to vredi kad je u DSS-u sad.gif steta...
tako da jesi u pravu u neku ruku, ali opet... jedva cekam da se sklone ovi "prekaljeni" politicari koji su se naucili preletanju i laganju pa im sad to dodje ko dobar dan. kad su ideali u pitanju, mislim da bi pre mladji "ginuli" zbog njih nego ovi sto su i sami jednom nogom u grobu. doduse, zavisi i od ideala...
necu vise, zavrsicu prekosutra.

#20 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 12:56

QUOTE(nestasna ameba @ 25 May 2007, 13:54) <{POST_SNAPBACK}>
pa dobro, ali micun je jedan, a ostalo...
a vucic i dacic jesu mladi, al njihova spika jos samo kod metuzalema prolazi.
jao, kad smo vec kod mladih i perspektivnih, borko ilic, mlada nada DSS-a takodje mlad, al sta mu to vredi kad je u DSS-u sad.gif steta...
tako da jesi u pravu u neku ruku, ali opet... jedva cekam da se sklone ovi "prekaljeni" politicari koji su se naucili preletanju i laganju pa im sad to dodje ko dobar dan. kad su ideali u pitanju, mislim da bi pre mladji "ginuli" zbog njih nego ovi sto su i sami jednom nogom u grobu. doduse, zavisi i od ideala...
necu vise, zavrsicu prekosutra.



pa ponekad je u idealima i problem wink.gif

ako je ideal "veliak srbija ...ko rusija " e onda ga najebasmo pa da sve omladinac do omladinca sedi u parlamentu

evo prestajem i ja wink.gif

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 12:57.


#21 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 25 May 2007 - 13:20

QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 12:37) <{POST_SNAPBACK}>
blink.gif blink.gif blink.gif
i evo nekog ko pljuje radikale a koristi njihov diskurs! nervoza, verbalna agresija i recnik u najreprezentativnijem maniru srpskih radikala!

Шта жмиркаш? Да не мислиш како твоје претенциозне глупости и безобразна неписменост завређују бечке манире? Ма како да не.
QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 12:37) <{POST_SNAPBACK}>
pusti ti nas sto "gadimo i smrdimo" po gorumskim temama , evo idi ti nadjubri koju forumsku diskusiju da procveta

Па видиш, управо је у томе и проблем, што смо ми, паметни, добри, кул и и нтересантни, престали да украшавамо тредове овог форума својим духовитим и генијалним постовима због вас, полуписмених, приглупих, безобразних и досадних идиота који опстајете на форуму само зато што се на време учепите где је потребно.

И како те бре није срамота да икоме спочитаваш знање страног језика:
QUOTE
o kom to "znanju jezika " pricamo ...covek zna engleski! nije li (bar to ) normalno , da zna barem jedan strani jezik mladi covek njegovih godina!

када и српски користиш као да ти се у мозгу одржава карневал спирохета на лексауринима и шпиритусу?

#22 nestasna ameba

nestasna ameba
  • Members
  • 82 posts

Posted 25 May 2007 - 13:25

Izvini, tackice, ali ovde bas i nije mesto za odrzavanje lekcija iz pismenosti niti za prepucavanje s drugim forumasima, imas na profilu rubriku comments pa raspali, brate, koliko ti drago ili otvori temu na tu temu wink.gif
A sta ti mislis o Dulicu?

#23 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 13:30

QUOTE(... @ 25 May 2007, 14:20) <{POST_SNAPBACK}>
Шта жмиркаш? Да не мислиш како твоје претенциозне глупости и безобразна неписменост завређују бечке манире? Ма како да не.

Па видиш, управо је у томе и проблем, што смо ми, паметни, добри, кул и и нтересантни, престали да украшавамо тредове овог форума својим духовитим и генијалним постовима због вас, полуписмених, приглупих, безобразних и досадних идиота који опстајете на форуму само зато што се на време учепите где је потребно.
И како те бре није срамота да икоме спочитаваш знање страног језика:

када и српски користиш као да ти се у мозгу одржава карневал спирохета на лексауринима и шпиритусу?



laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


a znaci to j e..."ovo je tvoje igraliste " i sav pesak je tvoj ....


aj vi "dobri , kul i interesantni " lepo po koji bensendincic pa na kurs o demokratiji ....mnogo ste agresivni , ovo je cak i za radikalsko shvatanje demokratije ...jadno i bolesno agresivno

i ako mozes jasnije i konkretnije kod tog "ucepljivanja" ... mozda bude jasnije sta te tacno tisti ....osim da virtuelni svet nije vise isti...eh

uvek mozete da se igrate virtuelne kontrarevolucije i diktatorskog rezima ....kad si vec raspolozen za virtuelni fajt


edit : mozete i zute trake da nam uvedete za profil...pa ogranicavanje slobode kretanja kroz topice , pa slobode pisanja .... mogucnosti su ogromne


i da ...tvoj srpski je odlican , pravi radikalski ....velikosrpski

Edited by Saoirse, 25 May 2007 - 13:37.


#24 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 25 May 2007 - 14:03

QUOTE(nestasna ameba @ 25 May 2007, 14:25) <{POST_SNAPBACK}>
Izvini, tackice, ali ovde bas i nije mesto za odrzavanje lekcija iz pismenosti niti za prepucavanje s drugim forumasima, imas na profilu rubriku comments pa raspali, brate, koliko ti drago ili otvori temu na tu temu wink.gif

Под један, који си ти фактор да ми одређујеш где ћу, шта и коме писати, а поготово да ме саветујеш да четујем на вашим профилима? Друго, та прича о некаквој принципијелности гледе тематике ти је много јадна, пошто си докламсала да одбраниш своју онлајн савезницу и форумског ментола, не знајући какву јој медвеђу услугу чиниш. А с обзиром да си овде дошла да наричеш из горњих разлога, верујем да те за:
QUOTE(nestasna ameba @ 25 May 2007, 14:25) <{POST_SNAPBACK}>
A sta ti mislis o Dulicu?

моје мишљење заболе онолико, те ћеш за исто остати ускраћена овом приликом. Ионако ће се већ црквено-мафијашко-дебеовска гласила потрудити да му пришију неку будалаштину, по обичају.
QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 14:30) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
a znaci to j e..."ovo je tvoje igraliste " i sav pesak je tvoj ....

Не ради се о песку и игралишту, преиспољна моронко. Када ћеш то укапирати? Ради се о томе да бих се ја и многи други засигурно обраћали више пажње на ниво дискусије и улагали се у форум који је некада личио на нешто, да се игнорамуси и тролови слични теби не множе геометријском прогресијом само зато што су се на време, намерно или из нехата, уштекали "ВИП" персонама на форуму, па их те "ВИП" персоне штеде модераторског бича, да ти појасним.
QUOTE(Saoirse @ 25 May 2007, 14:30) <{POST_SNAPBACK}>
edit : mozete i zute trake da nam uvedete za profil...pa ogranicavanje slobode kretanja kroz topice , pa slobode pisanja .... mogucnosti su ogromne i da ...tvoj srpski je odlican , pravi radikalski ....velikosrpski

Да поновим по стоти пут: да је до мене, такви као ти не би преживели ни пет постова, несносно глупа досадњаковићко, а форум би заличио на оно на шта би требало да личи; не на полигон за иживљавање неваспитаних дивљакуша.

#25 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 25 May 2007 - 14:07

kad smo kod "koji si ti faktor da mi odredjujes" ...upravo je to ono sto sam sebe treba da pitas!

koji si ti faktor da odredjujes?

ali posto si dao odgovor da nije do tebe nista na ovom forumu ....shvaticu ovo kao da nisi ljubitelj tableta , a frustracija mora negde da se ispolji ....pa ti resio virtuelno ..mozda najbolje resenje


uzivaj

#26 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 25 May 2007 - 16:35

QUOTE(... @ 25 May 2007, 13:20) <{POST_SNAPBACK}>
Па видиш, управо је у томе и проблем, што смо ми, паметни, добри, кул и и нтересантни, престали да украшавамо тредове овог форума својим духовитим и генијалним постовима због вас, полуписмених, приглупих, безобразних и досадних идиота који опстајете на форуму само зато што се на време учепите где је потребно.

Publikuj negde tu svoju genijalnost jer nema potrebe da je toliko prosipas i preporuci mi literaturu od "postanara".

#27 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 25 May 2007 - 21:48

QUOTE(Dubravka @ 25 May 2007, 13:44) <{POST_SNAPBACK}>
p.s. I da - man'te me onih priča o starcu i udarcu... innocent.gif


Jel' moze: kad kosa osedi covek vise vredi,
kad je sneg na krovu, vatra je u kuci...

Meni se svidelo sto je decko samouveren po pogledu poslanickih plata. Za sada smatra da su im dovoljne.
Koliko mu dajete da promeni misljenje: dan, mesec, pola god, nikad...

#28 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 25 May 2007 - 22:45

QUOTE(brax @ 25 May 2007, 22:48) <{POST_SNAPBACK}>
Jel' moze: kad kosa osedi covek vise vredi,
kad je sneg na krovu, vatra je u kuci...

E, to bi već moglo... čista literatura.

A sad - zbilja. wink.gif

QUOTE
Meni se svidelo sto je decko samouveren po pogledu poslanickih plata. Za sada smatra da su im dovoljne.
Koliko mu dajete da promeni misljenje: dan, mesec, pola god, nikad...

Ne dajem mu ništa... samo sam komentarisala prvi utisak.

#29 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 May 2007 - 22:49

Ako dozvoli ovim simpatizerima ubica premijera i ratnih zlocinaca da i dalje nekrofilisu u skupstini, mogu samo reci da su tada LDP- ovci bili potpuno u pravu sto mu nisu pruzili podrsku.

#30 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 25 May 2007 - 23:10

QUOTE(melankolic @ 25 May 2007, 23:49) <{POST_SNAPBACK}>
Ako dozvoli...

A ako im ne dozvoli?

Pretpostavljam da bi tada rekao da su LDP-ovci bili potpuno u krivu što mu nisu pružili podršku. cool.gif