Jump to content


Photo

PLAVI PEPERMINT


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
52 replies to this topic

#31 kurdi

kurdi
  • Members
  • 3,206 posts

Posted 27 May 2007 - 22:06

znaci neke picke ne skidaju sve stvari ili kako?

#32 hristodulo

hristodulo
  • Members
  • 1,144 posts

Posted 27 May 2007 - 22:12

19 ip adresa je pokusalo da skine pesme vise od 13 puta
46 ip adresa je pokusalo da skine pesme manje od 13 puta

#33 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 27 May 2007 - 22:25

QUOTE(kurdi @ 27 May 2007, 17:06) <{POST_SNAPBACK}>
znaci neke picke ne skidaju sve stvari ili kako?

polni organ ili karakterna osobina?

#34 king_mob

king_mob
  • Members
  • 135 posts

Posted 28 May 2007 - 10:59

iz koje godine su snimci? i gde sam živeo do sada? negde bez plavog peperminta, that's 4 sure...

#35 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 28 May 2007 - 11:18

QUOTE(king_mob @ 28 May 2007, 11:59) <{POST_SNAPBACK}>
iz koje godine su snimci? i gde sam živeo do sada? negde bez plavog peperminta, that's 4 sure...


mislim da sam negde procitao da je snimano od kraja '96. do kraja '97., a objavljeno je '98.

Edited by HoldenCaulfield, 28 May 2007 - 11:19.


#36 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 28 May 2007 - 11:47

Ne bih da dosadjujem, ali moram ponovo da pitam...

Da li neko slucajno ima omot da ga baci ovde ?

#37 ppeeddjja

ppeeddjja
  • Members
  • 4 posts

Posted 19 July 2007 - 22:43

Cao svima. Ja sam Pedja iz Plavog Peperminta. Mozda je malo glupo sto vam se ovako javljam, ali jednostavno nisam znao da ima ljudi koji vole Plavi Pepermint i jako mi je drago zbog toga. Tek juce sam shvatio da postoje neki forumi gde ljudi komentarisu Plavi Pepermint, pa reko da se javim. Imam jos nasih diskova u steku i rado cu ih dati svima kojima trebaju, imam i razne stare snimke pa cemo vec nekako naci nacina...Jako mi je drago sto ste tu, veeeliki pozdrav svima...

#38 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 19 July 2007 - 23:21

QUOTE(ppeeddjja @ 19 Jul 2007, 23:43) <{POST_SNAPBACK}>
Cao svima. Ja sam Pedja iz Plavog Peperminta.

ohmy.gif

smile.gif

lako cemo za te snimke, nego - oce l biti svirke?



nadam se da se nisam primila k'o shiparica na neciju salu

Edited by palchica, 19 July 2007 - 23:22.


#39 ppeeddjja

ppeeddjja
  • Members
  • 4 posts

Posted 19 July 2007 - 23:28

Nije sala palchice. Juce sam video tvoj blog gde je text "Da si kao dete". Specijalno veliki pozdrav za tebe!!! U zadnje vreme sam razmisljao da opet krenemo da sviramo, a sada kada vidim da imamo i "fanove" (to nije uvredljivo?), siguran sam da ce ubrzo biti i svirki. Samo, originalni basista Miroslav je u Australiji, a bubnjar Milance (shimi) je nedavno operisan i neko vreme nece moci da svira bubnjeve. Trazim basistu i bubanjara, pa ako neko zna nekoga ko bi hteo da svira u Plavom Pepermintu bio bih mu zahvalan da se javi. I ja se raspitujem pa verujem da ce biti nesto uskoro...Veeeliki pozdrav.

#40 HoboCan

HoboCan
  • Members
  • 274 posts

Posted 20 July 2007 - 00:10

QUOTE(ppeeddjja @ 20 Jul 2007, 00:28) <{POST_SNAPBACK}>
Nije sala palchice. Juce sam video tvoj blog gde je text "Da si kao dete". Specijalno veliki pozdrav za tebe!!! U zadnje vreme sam razmisljao da opet krenemo da sviramo, a sada kada vidim da imamo i "fanove" (to nije uvredljivo?), siguran sam da ce ubrzo biti i svirki. Samo, originalni basista Miroslav je u Australiji, a bubnjar Milance (shimi) je nedavno operisan i neko vreme nece moci da svira bubnjeve. Trazim basistu i bubanjara, pa ako neko zna nekoga ko bi hteo da svira u Plavom Pepermintu bio bih mu zahvalan da se javi. I ja se raspitujem pa verujem da ce biti nesto uskoro...Veeeliki pozdrav.


Hej Pedja - bilo bi divno kada bi negde okacio linak za Poetaster EP (imam katastofalan snimak na nekoj staroj kaseti) ili bilo koje PP stvari kojih nema na 'official' albumu. Life Pours Out of Me ili kako vec bese naslov je fakin pop hit 1/1. Drzim fige za PP reunion:)

#41 ppeeddjja

ppeeddjja
  • Members
  • 4 posts

Posted 20 July 2007 - 00:23

Poetaster je projekat Bubanjara Plavog Peperminta Milanceta (poznatog i kao Shimi). Nije nikakav problem, videcu sa njim i za jos neka izdanja Poetastera. Sto se tice Plavog Peperminta, ima i drugi album, koji je snimljen u amaterskim uslovima, ali nije tako lose. Da ti ne obecavam kada, ali bice vrlo brzo...Ima tu jos nekih snimaka koji bi mogli da budu zanimljivi i stvarno cu se potruditi da to bude sto pre...Pozdrav!

#42 king_mob

king_mob
  • Members
  • 135 posts

Posted 20 July 2007 - 08:58

QUOTE(ppeeddjja @ 20 Jul 2007, 01:23) <{POST_SNAPBACK}>
ima i drugi album

aaaaaaaaaaa! (forumska se pepermint borba vodi na više paralelnih fronti...)

a palchica nedostaje. i'm so bluuuue, peppermint...

#43 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 July 2007 - 09:07

plavi pepermint postoji ohmy.gif

nikad nisam imala album u rukama, nikad ne videh spot, i ne doziveh svirku. samo sam ga cula, pesme mi ostale u secanju, a ne znam ni gde, ni kad.
vec pomislih da je plavi pepermint samo jedan divan san, a onda zagi otvori ovaj topik...
a sad si i ti tu ohmy.gif

Edited by nickie, 20 July 2007 - 13:53.


#44 ppeeddjja

ppeeddjja
  • Members
  • 4 posts

Posted 22 July 2007 - 16:37

Jeste, Plavi Pepermint postoji, hvala Bogu i ja postojim. Nadam se da cu uskoro moci sve zainteresovane moci da obavestim i i koncertu, koliko ja znam ulaz ce biti besplatan...Tako da se citamo a i vidimo nadam se uskoro...Pozdrav!

#45 crna sisa

crna sisa
  • Members
  • 79 posts

Posted 10 August 2007 - 14:29

Večeras u 19č na Kalemegdanu, u Stambol kapiji održaće se priredba u slavu Nepotrebnih stvari.
Priređivači će otpevati nekoliko pesama uz pratnju Kalemegdanskih šahista.
Beogradski bend Činč izvešće nekoliko svojih pesama za ovu priliku.
Ono što je neverovatno - očekuje se i izvođenje nekoliko pesama grupe Plavi pepermint uz prisustvo Tajanstvene ličnosti na vokalu i električnoj gitari.

Meteorolozi predviđaju kišu od vatrometa, zato

Ponesite kištobrane! biggrin.gif