Jump to content


Photo

ORIGINAL@


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#16 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 18 May 2007 - 22:43

jbt zivot....pa gledajuci vas - ja sam okruzena kromanjoncima.... sad.gif

al evo....jedan srchek za vas i hejt za sve te zlobnice sto su vas maltretirale.... dry.gif

#17 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 18 May 2007 - 23:13

QUOTE(Markisha @ 18 May 2007, 23:38) <{POST_SNAPBACK}>
pisao pesme, punio stan laticama ruza i svecama, vodio na iznenadna putovanja.....eh, kad se samo setim....

yucky.gif

nego, kliseom do originalnosti: na valentines day poslao ribi najljigaviju cestitku koju sam mogao da nadjem, uz sledece stihove:

i kad prodje februar
i meseca jos par
moja ljubav nece biti manja
ja te volim s' puno osecanja

#18 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 18 May 2007 - 23:38

QUOTE(redridinghood @ 18 May 2007, 23:43) <{POST_SNAPBACK}>
jbt zivot....pa gledajuci vas - ja sam okruzena kromanjoncima.... sad.gif


mi tu sad.gif

#19 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 18 May 2007 - 23:52

QUOTE(_Pile_ @ 18 May 2007, 20:59) <{POST_SNAPBACK}>
hm, o svojim idiotlucima slicne vrste bolje da ne pricam biggrin.gif
ali originalno je bilo u 29. novembra (odnosno Despota Stefana blvd, sada)*, izmedju dva drveta, poprilicno visoko razapeto nekako belo platno sa crvenim slovima i puno corova "X, mnogo mi nedostajes, oprosti mi"... Stajalo je tako mozda dve nedelje pa je 1) puklo 2) X ga je presekla

Uf bre. Ne verujem da bih nesto slicno uradio, al svaka cast covece thumbup.gif

Najveci problem sam imao kada sam jednoj bivsoj za rodjendan izmedju ostalog pazario neki nenormalan balon od oko 1,5m u precniku. Crven, jelda. Prokleta logistika. Prvo sam ga kao slepac naduvao kod sebe, onda sam skontao da ne moze da stane u kola, pa sam dodao konopac i 'zatvorio' ga u zadnja vrata i vozao se do nje. Kontam da su me svi gledali ko Gastona kada vozi onu njegovu sivacu masinu. Kod neke autobuske stanice balon je ispao, pa su mi ljudi koji su cekali bus pomagali da ga uhvatim i naravno citali posvetu sa balona. Onda sam ga vezao za ram od vrata.
Parkirao sam desetak metara od njene kuce zbog nekakvog iznenadjenja, medjutim bas kada smo izasli vetar otkaci balon od konopca i odlete kod nekih likova koji su cugali pivo ispred zgrade i obilato se zajebavali sa njim. Vratili mi balon (procitali posvetu, pa umrli od smeha), tu mu ipak pustim malo vazduha i strpam ga na zadnje sediste. Otisli na veceru, vratio je kuci. Ova siznula koliko je srecna sa balonom. Trci ko malo dete sa njim i taman kada je trebala da udje u ulaz pukne joj balon. Jebem ti nokte. Znao sam da je i knjiga bila sasvim dovoljna


QUOTE(redridinghood @ 18 May 2007, 23:43) <{POST_SNAPBACK}>
jbt zivot....pa gledajuci vas - ja sam okruzena kromanjoncima....

Hehee, sjajan termin.
Imam drugara koga zovemo Kromanjonac, Kromanjons odmila. Mada mu i ovaj novi nadimak, Boldrik, odlicno pase.
Cak sam i pisao nesto o njemu



BTW ovo Vasilijevo sam procitao jos jednom i Hail.gif

Edited by Maltese, 19 May 2007 - 00:04.


#20 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 19 May 2007 - 00:52

QUOTE(faramir @ 18 May 2007, 23:18) <{POST_SNAPBACK}>
Mozda si ti imao pozitivna iskustva sa neogranicenom paznjom i pozrtvovanjem, pricam generalno ako je to jednosmeran proces onda je i slepa ulica, ako je dzabe onda i nema vrednost. Siguran recept da na kraju ti ispadnes lud i veseo.
Mislis da vecina riba danas pada na poeziju ili na dobra kola?
I naravno sve si pogresno razumeo. Nikakva robna razmena, pricao sam o emocijama i ne-zaletanju wink.gif

edit:
daleko od toga da sam zenomrzac, ali da jesam bio budala par puta jesam, ko nije smile.gif


da, istina je. ako je jednosmeran proces. ali sta ce ti onda uopste to?
i sta ce ti veza u koju od samog pocetka ulazis sa strahom da ces ispasti "lud i veseo"?

opet, ako te zanimaju "ribe" koje "padaju na kola", i kojima nisu dovoljni znakovi paznje sa tvoje strane, neznosti i sve ostalo sto generalno nazivamo ljubavlju, vec nesto konvertibilno, tu onda zaista postoji dam-das sistem. ali to si znao i od pre, pa onda nemas pravo da se zalis, niti da ocekujes nesto vise.

i, ma koliko ti bio ili mislio da si cool (kao sto si u svom prvom postu hteo svima da nam pokazes), niko ti ne garantuje da za pet, deset ili dvadeset godina neces u jednom momentu ispasti budala.
vazno je to moci prepoznati, priznati sebi na vreme i potom dobro razmisliti da li je vredno ili nije daljeg truda.
[qe]a mozes i da ispadnes budala, a da veza ni ne postoji.[/qe]

btw, blago budalama, njihovo je carstvo nebesko, ili kako vec bese.

Edited by voja i, 19 May 2007 - 01:15.


#21 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 19 May 2007 - 02:27

QUOTE(voja i @ 19 May 2007, 01:52) <{POST_SNAPBACK}>
....da, istina je. ako je jednosmeran proces. ali sta ce ti onda uopste to?...wub...
i sta ce ti veza u koju od samog pocetka ulazis sa strahom da ces ispasti "lud i veseo"?


i, ma koliko ti bio ili mislio da si cool (kao sto si u svom prvom postu hteo svima da nam pokazes), niko ti ne garantuje da za pet, deset ili dvadeset godina neces u jednom momentu ispasti budala. ...heart....
vazno je to moci prepoznati, priznati sebi na vreme i potom dobro razmisliti da li je vredno ili nije daljeg truda.
[qe]a mozes i da ispadnes budala, a da veza ni ne postoji.[/qe]

Vojo, jel ovo sad tebe uvatio Севда? rolleyes.gif innocent.gif rolleyes.gif unsure.gif

#22 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 May 2007 - 04:05

QUOTE(Miralem @ 19 May 2007, 00:13) <{POST_SNAPBACK}>
yucky.gif

nego, kliseom do originalnosti: na valentines day poslao ribi najljigaviju cestitku koju sam mogao da nadjem, uz sledece stihove:

i kad prodje februar
i meseca jos par
moja ljubav nece biti manja
ja te volim s' puno osecanja

pi bre
trebalo je da joj napishesh

Budi dobra, budi dobra
budi dobra do oktobra

Edited by Dunadan, 19 May 2007 - 04:05.


#23 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 19 May 2007 - 10:31

ne mogu od nje zahtevati
da bude dobra
toliko dugo
do oktobra

uzgred budi receno
sad mi se pita
sta li je pisalo
pre edita?

#24 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 19 May 2007 - 12:45

QUOTE(_Pile_ @ 18 May 2007, 21:52) <{POST_SNAPBACK}>
i? Šta je bilo posle ? smile.gif


Nista, otkrio sam da je katolkinja, prikl'o je i pojeo s_d.gif
...prsten sam iskenj'o, opr'o i nosim ga na lancicu ispod vrata, da me podseca na mlados' ludos'...

Fala Step i Maltese smile.gif
...ni ja prijatelju vise ne verujem u te long distans zajebancije ali moralo se odvaliti 100tinjak hiljada km da to imam kao zavrsenu skolu..

#25 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 19 May 2007 - 14:57

QUOTE(Vasili Zajcev @ 19 May 2007, 13:45) <{POST_SNAPBACK}>
Nista, otkrio sam da je katolkinja, prikl'o je i pojeo s_d.gif
...prsten sam iskenj'o, opr'o i nosim ga na lancicu ispod vrata, da me podseca na mlados' ludos'...


Hail.gif Hail.gif Hail.gif

#26 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 19 May 2007 - 15:53

QUOTE(voja i @ 19 May 2007, 01:52) <{POST_SNAPBACK}>
ako te zanimaju "ribe" koje "padaju na kola"

i, ma koliko ti bio ili mislio da si cool (kao sto si u svom prvom postu hteo svima da nam pokazes)

Apsolutna glupost...
Mozemo ovako do sutra, da se nadjes pozvan da tumacis svaki post i izmisljas sta sam ustvari mislio. rolleyes.gif
Ali necemo, dovoljno je sto sam ti vec objasnio (za pametne ljude dovoljno). Ako ces da se igras character assassinationa na shit shatu moraces da nadjes nekoga ko je zainteresovan za takvo preganjanje wink.gif

#27 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 19 May 2007 - 16:13

QUOTE(faramir @ 19 May 2007, 16:53) <{POST_SNAPBACK}>
Apsolutna glupost...

same feeling here

Edited by voja i, 19 May 2007 - 18:37.


#28 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 May 2007 - 18:05

jeee!
Cock fight!

#29 Gnomolog

Gnomolog
  • Members
  • 63 posts

Posted 29 May 2007 - 18:32

pogrešna tema... blink.gif unsure.gif huh.gif

Edited by Gnomolog, 29 May 2007 - 18:41.


#30 Tihajeza

Tihajeza
  • Members
  • 98 posts

Posted 29 May 2007 - 21:09

Mnogi su pokusali kod mene da budu originalni, smisljali svasta, radili ono sto su mislili da nikad nece. Ali sve sto su postigli da su mi kasnije omogucili par dobrih prica za u drustvu.
Znaci, ne pali nista samo zbog jednog originalnog trenutka, tj. upalilo bi mu i bez toga, ako ti je to njega,... if you know what I mean?