Jump to content


Photo

Muskarci i kozmetika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
404 replies to this topic

#391 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 29 June 2007 - 10:44

QUOTE(Isis @ 28 Jun 2007, 20:58) <{POST_SNAPBACK}>
SG, jesi radila tamo i lasersko uklanjanje obrva? vidim da imaju na listi usluga, ali koliko znam u bgd nece da rade obrve jer postoji rizik posto je blizu ociju. mozda ovi englezi imaju neki aparat koji je prilagodjen podrucju oko ociju, pa da isprobam.


U Bgd-u stvarno retko ko hoce to da radi, a bas bi me spasili, ako nesto mrzim to je cupkanje obrva. Mada, moja drugarica ima point - a sta ako odes na trajno oblikovanje, a posle odlucis da vratis stari oblik ili tako nesto?

Sta znam, pre sam za ovu lasersku depilaciju svega ostalog, posebno sto se uklapam u idealni profil - tamne malje, svetla koza.

2 Skipping: jel to forever ili mora za, sta znam, pet sest godina da se apdejtuje?

#392 Skipping Girl

Skipping Girl
  • Members
  • 2,724 posts

Posted 29 June 2007 - 11:24

Ne garantuju da je zauvek, ali moze da se radi 'dorada' na svakih par godina.

Naravno tu veliku ulogu imaju hormoni, a posto jos trudnocu nisam iskusila, videcemo kako ce sve da ispadne.

Tako da javljam rezultate za 5-6 godina biggrin.gif

#393 Isis

Isis
  • Members
  • 513 posts

Posted 29 June 2007 - 12:15

apotekarice, kakvo je to trajno oblikovanje obrva? je li to ono strujom? pa to boli grozno. probala jednom i bilo mi dovoljno, iako imam dovoljnu toleranciju na bol.

#394 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 29 June 2007 - 12:32

QUOTE(Isis @ 29 Jun 2007, 13:15) <{POST_SNAPBACK}>
apotekarice, kakvo je to trajno oblikovanje obrva? je li to ono strujom? pa to boli grozno. probala jednom i bilo mi dovoljno, iako imam dovoljnu toleranciju na bol.


da da sa strujom

ja se ne usudjujem, nesto mi ne uliva poverenje a bojim se da posle ne fasujem neku jos goru reakciju (otoci, crvenilo)

sta znam, nesto ne volim da petljam oko ociju

a kad malo bolje razmislim, cupkanje mi bas lepo smiruje nerve wink.gif

#395 darling

darling
  • Members
  • 284 posts

Posted 29 June 2007 - 13:32

Zene i muskarci, da se pohvalim da sam tu i tamo odradila lasersku u Bgdu za male pare. Nisam verovala, probala, stvarno radi. Ako neko hoce detalje, pm.

@Apotekarica: Kupila sam svetlecu pincetu. Kao sijalica je odlicna, kao pinceta prosecna. Ima neko da ponudi odlicnu pincetu?

#396 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 29 June 2007 - 13:36

QUOTE(darling @ 29 Jun 2007, 14:32) <{POST_SNAPBACK}>
Zene i muskarci, da se pohvalim da sam tu i tamo odradila lasersku u Bgdu za male pare. Nisam verovala, probala, stvarno radi. Ako neko hoce detalje, pm.

@Apotekarica: Kupila sam svetlecu pincetu. Kao sijalica je odlicna, kao pinceta prosecna. Ima neko da ponudi odlicnu pincetu?


ups darling, nadoknadjujem stetu u jedinicama slatka od sumske jagode

i meni se nesto uprosecila, posle prvobitnog odusevljenja vratila sam se nekoj no name sto sam kupila u Coinu

#397 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 29 June 2007 - 13:44

QUOTE(apotekarica @ 28 Jun 2007, 20:08) <{POST_SNAPBACK}>
Taman koliko i odlazim kod njega smile.gif

Aj' sad ozbiljno, dakle, sale rolajz zasigurno je jedan od boljih frizera u gradu

I nije u fazonu Akademika Panjkovica i ostalih estradnih dunstera

Apo, što ne otvoriš temu AJDEMOTE DO 100 NAJBOLJIH FRIZERA U BEOGRADU, i posvetiš je svim ćelavcima sa Foruma??

#398 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 29 June 2007 - 17:19

QUOTE(Costanza @ 29 Jun 2007, 14:44) <{POST_SNAPBACK}>
Apo, što ne otvoriš temu AJDEMOTE DO 100 NAJBOLJIH FRIZERA U BEOGRADU, i posvetiš je svim ćelavcima sa Foruma??


Za mene postoji samo jedan, nista 10, nista 100 sleep.gif

#399 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 05 July 2007 - 16:12

QUOTE(Skipping Girl @ 28 Jun 2007, 18:20) <{POST_SNAPBACK}>
Bilo problema oko urastanja dlaka i crvenila na vratu kod muza mi, al i to sredismo zenskim pomagalima tipa losionom protiv urastanja dlaka u koji se ja kunem.


Jel mogu da se prijavim da i ja budem srecan vlasnik te dvolitarske bacve? rolleyes.gif

#400 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 10 July 2007 - 09:18

QUOTE(darling @ 29 Jun 2007, 14:32) <{POST_SNAPBACK}>
Zene i muskarci, da se pohvalim da sam tu i tamo odradila lasersku u Bgdu za male pare. Nisam verovala, probala, stvarno radi. Ako neko hoce detalje, pm.

@Apotekarica: Kupila sam svetlecu pincetu. Kao sijalica je odlicna, kao pinceta prosecna. Ima neko da ponudi odlicnu pincetu?


da, hoce detalje smile.gif

i sg ti reche neki salon u knezu koji ima visoku te'nologiju, prijavi pls ako znash

falavi svima smile.gif

#401 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 20 August 2007 - 11:55

imam dva pitanja za zene kozmeticarke ili muskarce kozmeticare biggrin.gif

1. pojavio se novi dezodorans (ili parfem) ovog proleca/leta, namirisala ga ga na vise osoba, ali ne mogu ga naci nigde. ima osvezavajuci miris, vrlo slican mleku za suncanje, samo znacajno intenzivnije. tip mirisa vise lici na dezodorans, ali posto se bas jako oseca, mislim da je ipak nesto jace. ideje? unsure.gif

2. ovi vasi frizeri u bg sto se kunete u njih... da li valjaju i za kratke kose?

#402 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 20 August 2007 - 12:16

QUOTE(paculla @ 20 Aug 2007, 12:55) <{POST_SNAPBACK}>
imam dva pitanja za zene kozmeticarke ili muskarce kozmeticare biggrin.gif

1. pojavio se novi dezodorans (ili parfem) ovog proleca/leta, namirisala ga ga na vise osoba, ali ne mogu ga naci nigde. ima osvezavajuci miris, vrlo slican mleku za suncanje, samo znacajno intenzivnije. tip mirisa vise lici na dezodorans, ali posto se bas jako oseca, mislim da je ipak nesto jace. ideje? unsure.gif

2. ovi vasi frizeri u bg sto se kunete u njih... da li valjaju i za kratke kose?


Prvo da pohvalim ozivljavanje hit topika

a1) Mislim da je Dior Sweet Sun, to je njihova letnaj alkohol free linija. Sad je na snizenju u Beauty Palace-u (Zgrada Albanija)

a2) ja bila zadovoljna dok sam nosila kratko, ali opet, to bas zavisi od osobe i licnog ukusa, pa ne smem da se upustim u preporucivanje, jer posle sisanja - nema kajanja wink.gif

#403 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 20 August 2007 - 19:04

apotekarice, svaki ti se dao! taj je!

#404 sanja025

sanja025
  • Members
  • 118 posts

Posted 20 August 2007 - 21:06

Odkud iskoci ovaj topik kad mi najvise treba? Moja farba za kosu prestaje da se proizvodi, definitivno. Dosad je nabavljala na razne nacine dok se kod nas nije pojavila. Sad mi dosadilo da tragam, pa bih neku koja moze da se nadje. E, sad ja vas da pitam - ima li neka druga vatreno crvena, dovoljno jaka, da ne vuce puno na narandzasto, a da nije drecava ko kod Zorice B?

#405 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 20 August 2007 - 21:14

igora rojal ne znam da li se još uvek prodaje