Jump to content

Photo

Tool

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
78 replies to this topic

#46 memento

memento
  • Members
  • 954 posts

Posted 03 September 2007 - 22:14

u, jee, ostavicu pljuge zbog Tool-a. ok, pristajem na sve... al' zasto tako rano, boga mu poljubim?? sta da radim unutra 2 sata?? unsure.gif

#47 Vithor

Vithor
  • Members
  • 7 posts

Posted 04 September 2007 - 17:41

... And Tool ima probu u dubini duse Dartha Vadera... ali s obzirom da su na koncert dosli i neki pomahnitali Grci, zbog radi pozara i odlozenog koncerta, oni ne mogase bez pusenja, a neki od njih ponesose i frappe, jer su to Grci ludi koji ne mogu bez toga. To vide Tool razmazeni, te posla svoje horde obezbedjenja da biju Grke, a Grci krenuse uz poklice da se biju sa njima: Malakias, Malakias, Pusti, cuse se iz svih coskova, a onda se ludi Grci odlucise da spale namerno Halu Pionir, ali to procita mocni zastitnik srpkog roda, i dolete pracen Grofom Drakulom, Betmenom i Kardeljom koji je izvrsio simbiju sa Terminatorom. Napase Grke ova cetiri jahaca, a prednjacise Kole the Almighty, koji skameni sve protivnike svoje, dok naokolo Tool prasise svoju Schism, te Kardelja pukose emocije - Between Supposed Lovers.... Tu Betmen izvadi Lajama Nilsena iz kapuljace, a ono Nielsen se pretvorio u Jedi - ja iz Clone Wars - a, te napravise simulakrum, taman da se Tool zavuce u teglu sa svojim hermeneutic - hermetic pristupom. Elem, Drakula se tu nadje uvredjen jer Tool sve dodatno mistifikovase onim nesudjenim spotovima, pa mu bese cudno jer popise krv Srbi Lusteru, a on pijan kao zemlja uvek je, te poce Drakula da trci ka izlazu. Neko vatru zapali u nekom cosku, a ono Kenobi bije nekog sto uneo fotoaparat je, a ono niko drugi do Anakin. Elem, Anakin tu lupi samar Kardelju koji zazele da malo vacari Anakina, a Kole se nadje okruzen progrckim pristalicama koji vise volese Eleni Paparizou, te ga ovi proterase u Sava Ce ntar na skup srpskih akademskih snaga koji se bunise protiv visoke cene psenice u vrletima Nove Varosi, Velike Jabuke i Tadz Mahala. Nesto cudno se desavalo, i neki aviJon nadletao Beograd, kad ono padobranci izletese a vodja Josip Broz, pa sve sa lajtsejberom koji imase petokraku nasred srede krete da mlati po kiborzima koji multiplikovase podanici Terminatora, a svaki kiborg slavno krete u juris: "This body... This body... Reminds me that I am not aloneee..." I kada sve dodje do kresenda, zacu se RHB sirena, i na hiljade Iracana pohrli ka Beogradu u nameri da odatle napadnu Spajdermenov stab u Londonu gde se tajno vidja sa Serlokom Holmosom,a ovaj opet sa Adam Jones - om.

#48 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 04 September 2007 - 17:54

...sta... koj qrac...qrac

#49 elderane

elderane
  • Members
  • 28 posts

Posted 04 September 2007 - 19:33

Napomena: Karata ce biti i na dan koncerta. Ko god dodje naci ce kartu, po istim prodajnim cijenama, kao na pocetku.
Dakle, parter 2300, tribine 2500, s tim da je partera jako malo, malo ostalo.
Karte ce moci da se kupe na svim prodajnim mjestima, kao i do sada, s tim da ce ih biti i na biletarnicama Pionira.
Ovo pisem cisto da vas neko ne prevari, a i da ne povjerujete pricama da je rasprodato i slicno, jer nije.
Pozdrav svima!
Uzgred, ovo vec izgleda spektakularno!

#50 debor

debor
  • Members
  • 124 posts

Posted 04 September 2007 - 23:55

...razlog zbog koga ne sme da se pushi u sali je

Attached File  ZIV_666.jpg   421.06KB   119 downloads

...maska koja mora da se skine da bi mejnard u vejderu propevao.

Attached File  ZIV_777.jpg   276.58KB   113 downloads

on the artist's request please note the following regulations:
- No bags will be allowed into the venue on this show. Please leave
all bags at home!
- All cameras are prohibited. Please do not bring any cameras to the
show because all cameras will be confiscated at the front doors.
Anyone attempting to take pictures will be ejected from the venue.
- Other prohibited items: Chains, laser pens / flash lights, glass
items, food, beverages and any other kind of projectiles and items
that are deemed to challenge public safety.
- All customers will be subject to a full pat down search.
- Crowd surfing and moshing is strictly prohibited. Anyone engaging in
this activity will be ejected from the venue.

For the event to run as smoothly as possible we are asking that the
rules are adhered to and that none of the items above are brought to
the venue.

Edited by debor, 05 September 2007 - 00:19.

#51 beowl

beowl
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 05 September 2007 - 23:00

Jbt, kakva svirka, koje ludilo...

Hail.gif

#52 Leonidas

Leonidas
  • Members
  • 1,880 posts

Posted 05 September 2007 - 23:02

QUOTE(beowl @ 6 Sep 2007, 00:00) <{POST_SNAPBACK}>
Jbt, kakva svirka, koje ludilo...

Hail.gif

Hail.gif Hail.gif Hail.gif bolesno!!! zbog ovoga nema frke, najavljena upala pluca bez problema ce da se pregura... Ostade jedino zal za "sober", jebiga...

#53 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 06 September 2007 - 00:37

Zamerke organizaciji jer kada je koncert poceo tek polovina publike je bila u sali, prekasno su otvorili dovoljan broj ulaza pa su mnogi kasnili i po 15-20 minuta. Srpska posla, kao i obicno.

Sve sto se tice benda i svirke wub.gif fantasticno. Vredelo je svaki dinar i jos mnogo, mnogo vise.

#54 najzli

najzli
  • Members
  • 1 posts

Posted 06 September 2007 - 08:39

Definitivno najbolji koncert koji sam gledao. Ustvari, ono što je viđeno sinoć u Pioniru je bio audio vizuelni spektakl. Ulazak je bio sporiji zbog detaljnog pretresanja i oduzimanja cigareta i standardnih stvarčica, pa se zbog toga možda može kriviti organizacija. Sa druge strane, realizacija je bila na vrhunskom nivou. Oni koji prate Tool i njihove performanse, znaju da je izbor pesama prilično unificiran na celoj turneji, da ne izlaze na bis, nemaju predgrupe i da nude jedinstven doživljaj njihove muzike. Video instalacije, fantastičan svetlosni šou i GLASNA muzika doneli su meni lično, ali i drugima sa kojima sm pričao o utiscima osećaj uvlačenja njihovih nota i vibracija pod kožu dok su oči pratile bolesni materijali Adama na video binovima. Mejnard je bio standardno intrigantan, prikazujući samo siluetu na video bimu izgledao mi je više kao neka lutka na konopcima nego kao živ čovek. Kritike čujnosti njegovog vokala nisu izuzetak na turneji, ali i to treba gledati kao specifičan način distribucije energije. Deni, opušten u košarkaškom dresu je svirao sjajno, agresivno, a inžinjerija je dočarala zvuk bubnjeva kao nikada do sada. Svaka čast. Možda je Džastin bio taj koji je na mene ostavio i najjači utisak sinoć, njegov bass ne zvuči ni slično kao kod drugih, njegova svirka je daleko od obične a notni fluid koji je sinoć izlazio iz njegovih prstiju i dalje osećam u porama lica. Glasni, kvalitetni i moćni. Moja ocena je 9 do 10. Desetku dobijaju kada budem čuo Parabolu uživo.

najzli

Attached File  Photo0064.jpg   470.57KB   89 downloads

#55 jddipqd

jddipqd
  • Members
  • 384 posts

Posted 06 September 2007 - 09:10

QUOTE(najzli @ 6 Sep 2007, 09:39) <{POST_SNAPBACK}>
Video instalacije, fantastičan svetlosni šou i GLASNA muzika doneli su meni lično, ali i drugima sa kojima sm pričao o utiscima osećaj uvlačenja njihovih nota i vibracija pod kožu dok su oči pratile bolesni materijali Adama na video binovima. Mejnard je bio standardno intrigantan, prikazujući samo siluetu na video bimu izgledao mi je više kao neka lutka na konopcima nego kao živ čovek. Kritike čujnosti njegovog vokala nisu izuzetak na turneji, ali i to treba gledati kao specifičan način distribucije energije.

Ne bih rekao da je muzika bila nešto naročito glasna (mada, daleko od toga da je bila tiha). Doduše bio sam u prvom redu na sredini, pa me glavni razglas nije pogađao.
Ali što se vokala tiče, ama baš ništa nisam čuo! blink.gif

#56 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 06 September 2007 - 11:25

Jeste vokal bio tiši, bila sam na tribinama i to smo generalno svi zamerili. No, čitam da je Maynard imao problema sa glasom na ovoj turneji, tako da verujem da je ovo bilo iz opravdanih razloga.

Koncert sam upravo ovako zamišljala - perfektna svirka i vizuelni doživljaj, a veći kontakt sa publikom nit sam očekivala, nit sam želela. Ostali su i dalje mistični i jedinstveni, a Maynardov nastup iz mraka pozadine mi je bio upravo toolističan. Sve drugo bi me razočaralo wub.gif

#57 Leonidas

Leonidas
  • Members
  • 1,880 posts

Posted 06 September 2007 - 11:32

QUOTE(Persephone @ 6 Sep 2007, 12:25) <{POST_SNAPBACK}>
Jeste vokal bio tiši, bila sam na tribinama i to smo generalno svi zamerili. No, čitam da je Maynard imao problema sa glasom na ovoj turneji, tako da verujem da je ovo bilo iz opravdanih razloga.

Koncert sam upravo ovako zamišljala - perfektna svirka i vizuelni doživljaj, a veći kontakt sa publikom nit sam očekivala, nit sam želela. Ostali su i dalje mistični i jedinstveni, a Maynardov nastup iz mraka pozadine mi je bio upravo toolističan. Sve drugo bi me razočaralo wub.gif

apsolutno! sve kao sto sam zamisljao, jedino sto je svirka bila jos bolja od toga... opasno dobro, opasno!

#58 debor

debor
  • Members
  • 124 posts

Posted 06 September 2007 - 12:05

...nirvana, kad udarishe flood da przhe. sve ostalo...majn got definitivno najsveobuhvatnija svirka na kojoj sam bio. ali opet da su prdeli na bini 2 sata, i to bi mi bilo dovoljno, toliko treba biti zahvalan shto takvi ljudi postoje. josh ne verujem da su svirali FLOOD!!!

p.s...da ne bude da ih samo hvalim evo gde sam primetio zeshche ispade:
1 jambi - prvi brejk i prva strofa
2 stinkfist - losh upad na "...I'll keep digging...'
3 rosseta stoned[omiljena sa 10000 dana] - potpuni fijasko na samom pochetku pesme, chinilo se kao da se deni keri zabrojao, simpatichno je shto chovek crche od smeha...
4 bilo je josh nekih ali zanemarljivo.
...naravno da kad je tool u pitanju ovo moze da bude i deo performansa...mada, mada. enivej ko nije bio - obavezno sledeche ili vech neke buduche godine da se nacrta ispred bine.

p.s.s...a feng shui na bini?

#59 Vithor

Vithor
  • Members
  • 7 posts

Posted 06 September 2007 - 12:26

QUOTE(debor @ 6 Sep 2007, 12:05) <{POST_SNAPBACK}>
...nirvana, kad udarishe flood da przhe. sve ostalo...majn got definitivno najsveobuhvatnija svirka na kojoj sam bio. ali opet da su prdeli na bini 2 sata, i to bi mi bilo dovoljno, toliko treba biti zahvalan shto takvi ljudi postoje. josh ne verujem da su svirali FLOOD!!!

p.s...da ne bude da ih samo hvalim evo gde sam primetio zeshche ispade:
1 jambi - prvi brejk i prva strofa
2 stinkfist - losh upad na "...I'll keep digging...'
3 rosseta stoned[omiljena sa 10000 dana] - potpuni fijasko na samom pochetku pesme, chinilo se kao da se deni keri zabrojao, simpatichno je shto chovek crche od smeha...
4 bilo je josh nekih ali zanemarljivo.
...naravno da kad je tool u pitanju ovo moze da bude i deo performansa...mada, mada. enivej ko nije bio - obavezno sledeche ili vech neke buduche godine da se nacrta ispred bine.

p.s.s...a feng shui na bini?

SLAYER!

#60 debor

debor
  • Members
  • 124 posts

Posted 06 September 2007 - 12:38

1. jambi
2. stinkfist
3. 46&2
4. shism
5. lost keys