Jump to content

Photo

Da li cete ispostovati svoju odluku...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#31 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 13 June 2007 - 16:38

QUOTE(Milosh76 @ 13 May 2007, 12:04) <{POST_SNAPBACK}>
I uzasno ces pogresiti. Ima takvih, ne sumnjam, ali brzo ce ih proci, jer zaista cela njegova filozofija je mrznja prema DSS i Kostunici. Sad ce opet da pljuje Tadica, jer se dogovorio sa Kostunicom i svi ce biti srecni.
Kostunica je los, u to nema sumnje, ali Ceda ce morati da promeni filozofiju, jer napadima na nekoga se ne skuplaju poeni. Ali dobro, kad odraste i nauci nesto o politici, promenice filozofiju.

Ako DS ikada udje u predizbornu koaliciju sa Cedom, ja cu te izbore bojkotovati. Ako napravi Vladu, onda cu postovati odluku, ali preizborna koalicija je samoubistvo za DS.

Mmmda, zato radikali svoje govore vrijedne 30-tak posto glasova baziraju isključivo na ljubavi prema svima koji su drugačiji. rolleyes.gif

#32 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 13 June 2007 - 19:31

QUOTE(ArleKino @ 13 Jun 2007, 17:38) <{POST_SNAPBACK}>
Mmmda, zato radikali svoje govore vrijedne 30-tak posto glasova baziraju isključivo na ljubavi prema svima koji su drugačiji. rolleyes.gif

Radikali imaju toliko iz raznih razloga, a ne samo zbog konstantnog pljuvanja. Oni su najveci deo glasova uzeli SPS-u i zato i imaju toliko. Druga stvar je izlaznost, a treca je sto oni bace kosku, a ostali se napadaju. Poenta je da negacijom se ne dobija mnogo, dobijes kratkorocno, ali ako neko vecito napada samo jednu opciju i jednog coveka za sve, od prljavih ulica (metafora) do ubistva Djindjica, onda je to preterano.

Nije bas lepo koristiti se radikalskim metodama... suvise je nisko...

#33 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 14 June 2007 - 01:37

Mislim da necu.
DS odavno nije moja opcija za koju bih izabrao da glasam da imam drugi izbor, ali ako Tadic udje u drugi krug protiv Nikolica a kandidat DS-a udje u drugi krug za gradonacelnika Beograda protiv radikala, glasacu za Tadica i tog kandidata za gradonacelnika.
Ne zelim da mi na celu drzave i grada u kojima zivim bude ortodoksni fasista.
U prvom krugu, zna se-kandidat/kinja koga predlozi Koalicija predvodjena LDP-om.

#34 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 20 June 2007 - 03:33

QUOTE(PESC @ 13 Jun 2007, 18:37) <{POST_SNAPBACK}>
Mislim da necu.
DS odavno nije moja opcija za koju bih izabrao da glasam da imam drugi izbor, ali ako Tadic udje u drugi krug protiv Nikolica a kandidat DS-a udje u drugi krug za gradonacelnika Beograda protiv radikala, glasacu za Tadica i tog kandidata za gradonacelnika.
Ne zelim da mi na celu drzave i grada u kojima zivim bude ortodoksni fasista.
U prvom krugu, zna se-kandidat/kinja koga predlozi Koalicija predvodjena LDP-om.

Ovom izjavom si stavio sumnju na tvoje SrBstvo.Sta bi sa onim "ima da glasam iz inata Klintonu"? laugh.gif

#35 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 20 June 2007 - 03:50

QUOTE(MAGRIPA65 @ 20 Jun 2007, 04:33) <{POST_SNAPBACK}>
Ovom izjavom si stavio sumnju na tvoje SrBstvo.Sta bi sa onim "ima da glasam iz inata Klintonu"? laugh.gif

tongue.gif