Jump to content


Photo

Fasizacija Srbije, Novi Izbori, Tomislav Nikolic Kao Predsednik Parlam


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 10 May 2007 - 01:48

U ponedeljak sam se po prvi put zaista uplasio.
Nisam se tako plasio ni za vreme Milosevica ni kada su ubili Zorana Djindjica.
Uplasio sam se zato sto Srbija pocinje da lici na nacisticku Nemacku.
Imamo dve mogucnosti-ili nova Vlada DSS-SRS-SPS ili novi izbori, na kojima ce zajedno izaci ceo demokratski blok (DS-Koalicija LDP-G17+-manjine- mozda i SPO.
Mislim da je vreme da debelo zapusimo noseve, jer cemo, da ne bismo sledecih godina gledali Kostunicu i Radikale, morati da u Koaliciji, za koju ce veliki broj nas sa foruma glasati, morati da gledamo i one koje smo do nedavno pljuvali.
Ne znam za vas, ali ja sam potpuno spreman da zapusim nos, i da sprecim da moja zemlja ode u pizdu materinu, ili ti u fasizam.
Pokazimo na dan, za koji budu raspisani novi izbori, da smo zreli pojedinci i zrele pojedinke, koji u svojoj zemlji ne zele fasizam i ne zele da Srbija bude ruska gubernija.
Pokazimo da smo za Evropu i njene vrednosti.
Vec sutra treba da pocnemo svi da uticemo na svoju okolinu da izadje na nove izbore.
STOP FASIZMU, ljudi, od ove subote do sledece sam na nekom putu, nadam se da mi to nije poslednji odlazak u inostranstvo, i nadam se da me tamo nece zateci vest o formiranju DSS-SRS-SPS vlade niti o uvodjenju vanrednog stanja.
Sprecimo fasiste, primitivce i ratne zlocince da od Srbije opet naprave svoju licnu prciju, a od Kosova, Hrvatske i BiH kosturnicu punu krvi.
Nemojmo dozvoliti da budemo tretirani/e kao nacisti 21.veka i kao stoka.
Do pobede!
OTPOR FASIZMU!

Edited by uros_s78, 10 May 2007 - 01:50.


#2 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 May 2007 - 01:54

QUOTE(uros_s78 @ 10 May 2007, 00:48) <{POST_SNAPBACK}>
U ponedeljak sam se po prvi put zaista uplasio.
Nisam se tako plasio ni za vreme Milosevica ni kada su ubili Zorana Djindjica.
Uplasio sam se zato sto Srbija pocinje da lici na nacisticku Nemacku.
Imamo dve mogucnosti-ili nova Vlada DSS-SRS-SPS ili novi izbori, na kojima ce zajedno izaci ceo demokratski blok (DS-Koalicija LDP-G17+-manjine- mozda i SPO.
Mislim da je vreme da debelo zapusimo noseve, jer cemo, da ne bismo sledecih godina gledali Kostunicu i Radikale, morati da u Koaliciji, za koju ce veliki broj nas sa foruma glasati, morati da gledamo i one koje smo do nedavno pljuvali.
Ne znam za vas, ali ja sam potpuno spreman da zapusim nos, i da sprecim da moja zemlja ode u pizdu materinu, ili ti u fasizam.
Pokazimo na dan, za koji budu raspisani novi izbori, da smo zreli pojedinci i zrele pojedinke, koji u svojoj zemlji ne zele fasizam i ne zele da Srbija bude ruska gubernija.
Pokazimo da smo za Evropu i njene vrednosti.
Vec sutra treba da pocnemo svi da uticemo na svoju okolinu da izadje na nove izbore.
STOP FASIZMU, ljudi, od ove subote do sledece sam na nekom putu, nadam se da mi to nije poslednji odlazak u inostranstvo, i nadam se da me tamo nece zateci vest o formiranju DSS-SRS-SPS vlade niti o uvodjenju vanrednog stanja.
Sprecimo fasiste, primitivce i ratne zlocince da od Srbije opet naprave svoju licnu prciju, a od Kosova, Hrvatske i BiH kosturnicu punu krvi.
Nemojmo dozvoliti da budemo tretirani/e kao nacisti 21.veka i kao stoka.
Do pobede!
OTPOR FASIZMU!

Uki, to je samo puko cir pa zato smrdi. Tu smo mi da kasnije ranu zalecimo (milom ili silom).

#3 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 10 May 2007 - 01:57

Ne boj se Urose smile.gif NATO bdije nad nama wink.gif

#4 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 10 May 2007 - 02:03

QUOTE(Atreid @ 10 May 2007, 02:57) <{POST_SNAPBACK}>
Ne boj se Urose smile.gif NATO bdije nad nama wink.gif

Pazi kad se sve vise tome nadam.
Pazi izbor-radikali i DSS ili bombe, ako nas bombarduju, nek se ovog puta ne zaustave na tome. ph34r.gif

#5 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 May 2007 - 02:06

QUOTE(uros_s78 @ 10 May 2007, 01:03) <{POST_SNAPBACK}>
Pazi kad se sve vise tome nadam.
Pazi izbor-radikali i DSS ili bombe, ako nas bombarduju, nek se ovog puta ne zaustave na tome. ph34r.gif

Sto bi se oni uopste trudili oko toga?
Pasce Zid i u Srbiji, ovaj put mnogo efikasnije nego 5. oktobra.

#6 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 10 May 2007 - 02:09

QUOTE
Pazi kad se sve vise tome nadam.
Pazi izbor-radikali i DSS ili bombe, ako nas bombarduju, nek se ovog puta ne zaustave na tome. ph34r.gif


Pa to ti nije izbor, to ti ide u paketu tongue.gif

Nego, ne smiju oni nista, malo da Srbiji zavrnu slavine, ona je gotova. Sa druge strane i DSS je gotov poslje sljedecih izbora. Ovo pustanje Tome iz kaveza ti je samo odmjeravanje snage ko ce BIA da uzme i to je to.

Konacno se i 6. oktobar nazire. smile.gif

Edited by Atreid, 10 May 2007 - 02:12.


#7 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 10 May 2007 - 02:14

QUOTE(Atreid @ 10 May 2007, 03:09) <{POST_SNAPBACK}>
Pa to ti nije izbor, to ti ide u paketu tongue.gif

Nego, ne smiju oni nista, da malo da Srbiji zavrnu slavine, ona je gotova. Sa druge strane i DSS je gotov poslje sljedecih izbora. Ovo pustanje Tome iz kaveza ti je samo odmjeravanje snage ko ce BIA da uzme i to je to.

Konacno se i 6. oktobar nazire. smile.gif

Nadam se da je ovo u poslednjoj recenici istina.
Btw, stavi na Politiku, posto ne mogu na njoj da postujem, da sam za DS-LDP Koalicija-G17+-SPO-manjine koaliciju na sledecim izborima za 2 meseca.
2 melankolic-nadam se. smile.gif

#8 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 May 2007 - 07:12

QUOTE(uros_s78 @ 10 May 2007, 01:03) <{POST_SNAPBACK}>
Pazi kad se sve vise tome nadam.
Pazi izbor-radikali i DSS ili bombe, ako nas bombarduju, nek se ovog puta ne zaustave na tome. ph34r.gif

Zar tebi psihijatar nije zabranio da gledas politicke emisije i pratis politicke vesti? Postajes paranoican i pocinje da ti se vraca ono ludilo od pre nekog vremena.

Kako mislis "sad si se vise uplasio nego za vreme Milosevica ili kad su ubili Djindjica"? Period Miloseviceve vlasti je nesto najgore sto sam ikada doziveo, uz bombardovanje i ubistvo Djindjica. Izbor Nikolica nije ni u prvih 10 politickih strahova. Vise me brine sto ce DS i DSS da se dogovore o Vladi do 15-og nego sto ce Nikolic biti predsednik Parlamenta nedelju dana...

Pokusaj makar da buder realan, jer ubistvo Premijera je sigurno mnogo strasnije od izbora ludaka na celo Skupstine, zar ne?

A tvom prizivanju bombardovanja bi trebalo i psihijatri i moderatori da se pozabave. Psihijatri da ti zabrane pracenje emisija i politickih vesti, a moderatori da te banuju na jedno 100 godina, ako je moguce.

#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 May 2007 - 08:59

QUOTE(Milosh76 @ 10 May 2007, 06:12) <{POST_SNAPBACK}>
Zar tebi psihijatar nije zabranio da gledas politicke emisije i pratis politicke vesti? Postajes paranoican i pocinje da ti se vraca ono ludilo od pre nekog vremena.

Kako mislis "sad si se vise uplasio nego za vreme Milosevica ili kad su ubili Djindjica"? Period Miloseviceve vlasti je nesto najgore sto sam ikada doziveo, uz bombardovanje i ubistvo Djindjica. Izbor Nikolica nije ni u prvih 10 politickih strahova. Vise me brine sto ce DS i DSS da se dogovore o Vladi do 15-og nego sto ce Nikolic biti predsednik Parlamenta nedelju dana...

Pokusaj makar da buder realan, jer ubistvo Premijera je sigurno mnogo strasnije od izbora ludaka na celo Skupstine, zar ne?

A tvom prizivanju bombardovanja bi trebalo i psihijatri i moderatori da se pozabave. Psihijatri da ti zabrane pracenje emisija i politickih vesti, a moderatori da te banuju na jedno 100 godina, ako je moguce.

S'a, je bilo?
Sad Toma, ruski gubernator, nije vise (a kad je i bio za tebe i ove tvoje D- SS- ovce) nikakav problem vec ove "snage haosa i bezumlja" sto okupirase skupstinsku govornicu... dok Toma Gubernator ne kaze drugacije?
Pazi kad jedva cekam da proglasite vanredno stanje. Vala da se vise sklone ovi sto vekovima vladaju zlocinima.

#10 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 May 2007 - 09:30

QUOTE(melankolic @ 10 May 2007, 07:59) <{POST_SNAPBACK}>
S'a, je bilo?
Sad Toma, ruski gubernator, nije vise (a kad je i bio za tebe i ove tvoje D- SS- ovce) nikakav problem vec ove "snage haosa i bezumlja" sto okupirase skupstinsku govornicu... dok Toma Gubernator ne kaze drugacije?
Pazi kad jedva cekam da proglasite vanredno stanje. Vala da se vise sklone ovi sto vekovima vladaju zlocinima.

Kakvo vanredno stanje? Dobijas ADSL.. budi makar malo srecan tongue.gif

Cisto da se zna, Kostunicin potez smatram izuzetnom gluposcu i uzasno losim potezom, ali ako se ostvari Uroseva bolesna ideja o koaliciji DS-LDP-G17-SPO-NVO ja necu imati za koga da glasam pa cu prvi put u zivotu bojkotovati izbore (osim onih posle protesta kad je bio organizovan bojkot)...

#11 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 May 2007 - 12:54

QUOTE(Milosh76 @ 10 May 2007, 08:30) <{POST_SNAPBACK}>
Kakvo vanredno stanje? Dobijas ADSL.. budi makar malo srecan tongue.gif

Cisto da se zna, Kostunicin potez smatram izuzetnom gluposcu i uzasno losim potezom, ali ako se ostvari Uroseva bolesna ideja o koaliciji DS-LDP-G17-SPO-NVO ja necu imati za koga da glasam pa cu prvi put u zivotu bojkotovati izbore (osim onih posle protesta kad je bio organizovan bojkot)...

Druze, tebi ovi tvoji sto su te razocarali, nisu objasnili da u vanrednom stanju nema izbora i da se isto moze odrzavati dok god to Ruski Gubernator i njegovi legijalisti to zahtevaju, odnosno dok ne pociste Drugu Srbiju. Znas kako, morace malo vise da se potrude od pukih pretnji, stvaranja pretorijanske garde i BIA. Cekati ih po kucama sigurno necemo.

Edited by melankolic, 10 May 2007 - 12:56.


#12 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 May 2007 - 13:12

QUOTE(melankolic @ 10 May 2007, 11:54) <{POST_SNAPBACK}>
Druze, tebi ovi tvoji sto su te razocarali, nisu objasnili da u vanrednom stanju nema izbora i da se isto moze odrzavati dok god to Ruski Gubernator i njegovi legijalisti to zahtevaju, odnosno dok ne pociste Drugu Srbiju. Znas kako, morace malo vise da se potrude od pukih pretnji, stvaranja pretorijanske garde i BIA. Cekati ih po kucama sigurno necemo.

Nisam glasac DSS, niti sam bio i ne razumem sto se meni obracas tim tonom. Za radikale ne bih glasao nikad, niti sam niti cu, kao ni za Cedu i njegovu grupu. To sto ja smatram da je za DS bolje da bude u koaliciji sa DSS nego sa LDP to je jedino sto me povezuje sa DSS-om.
A te ruske pretnje, Cankove budalastine iz skupstine, neuspele Cedine ironije, citiraj nekome drugom...

#13 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 May 2007 - 13:24

QUOTE(Milosh76 @ 10 May 2007, 12:12) <{POST_SNAPBACK}>
Nisam glasac DSS, niti sam bio i ne razumem sto se meni obracas tim tonom. Za radikale ne bih glasao nikad, niti sam niti cu, kao ni za Cedu i njegovu grupu. To sto ja smatram da je za DS bolje da bude u koaliciji sa DSS nego sa LDP to je jedino sto me povezuje sa DSS-om.
A te ruske pretnje, Cankove budalastine iz skupstine, neuspele Cedine ironije, citiraj nekome drugom...

Jos mi nije jasno, zar ti i dalje mislis da je D- SS demokratska politicka opcija? Pa, covece, ti ljudi gde god da se nalaze glasaju kao radikali i socijalisti, da ne govorim o tribinama njihovih clanova i simpatizera, koncertima, o tome da se nisu nikada izjasnili ni protiv jednog ratnog zlocina nad nesrbima, da ne reaguju na pretnje manjinskim grupama, ne ucestvuju ni na jednom skupu omladinskih evropskih politickih organizacija i sl. da ne pricam.
Sto se pretnji tice, pretorijanska garda ti je Antiterosristicka jedinica koju je Jocic tj. D- SS pripojila sebi (citao si malo 1984.?), BIA takodje a zna se i ko je prvi (i jedini) dosao da cestita izbor fasistickom predsedniku skupstine.

#14 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 10 May 2007 - 13:37

QUOTE(melankolic @ 10 May 2007, 12:24) <{POST_SNAPBACK}>
Jos mi nije jasno, zar ti i dalje mislis da je D- SS demokratska politicka opcija? Pa, covece, ti ljudi gde god da se nalaze glasaju kao radikali i socijalisti, da ne govorim o tribinama njihovih clanova i simpatizera, koncertima, o tome da se nisu nikada izjasnili ni protiv jednog ratnog zlocina nad nesrbima, da ne reaguju na pretnje manjinskim grupama, ne ucestvuju ni na jednom skupu omladinskih evropskih politickih organizacija i sl. da ne pricam.
Sto se pretnji tice, pretorijanska garda ti je Antiterosristicka jedinica koju je Jocic tj. D- SS pripojila sebi (citao si malo 1984.?), BIA takodje a zna se i ko je prvi (i jedini) dosao da cestita izbor fasistickom predsedniku skupstine.


Zamolicu te milioniti put... ako hoces normalno da diskutujemo nemoj pisati D-SS jer bi onda trebalo i pokojni G-SS tako da pises kao i sve ostale koji imaju SS u imenu, a ti bezobrazno to pises samo jednom. Drugo, da mislim da je DSS demokratska stranka i demokratska opcija i deo tzv. demokratskog bloka.
Ko sa kim glasa, kako glasa to me ne interesuje dok nije sustina stvari. Koncerti i simpatizeri nemaju nikakve veze sa tim. Izjasnili su se vise puta protiv zlocina nad nesrbima samo ti to ne zelis da cujes niti pamtis. Srebrenica je primer. Ali da ne bi bilo da ih ja branim, nadji nekog clana ili simpatizera DSS pa sa njime to raspravljaj, mene nemoj mesati u te sukobe i rasprave.

Citao sam i 1984 i Hanu Arent i akademika Tadica i Kostunicu i Cavoskog i Djindjica i Loka i francuske filozofe i pravnike i imam politickog iskustva, tako da me paljevine poput Cede uopste ne zanimaju, a njihove recenice umem da tumacim. U svakom slucaju ako hoces da normalno diskutujemo procitaj prvu recenicu.

#15 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 10 May 2007 - 13:51

QUOTE(uros_s78 @ 10 May 2007, 02:48) <{POST_SNAPBACK}>
... ljudi, od ove subote do sledece sam na nekom putu...

srecan put, Uki, i jos srecniji povratak u slobodnu srbiju. ziveli!