Jump to content

Photo

Kviz ,,uzmi Ili Ostavi''

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#31 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 16 May 2007 - 19:30

QUOTE(malosoli @ 16 May 2007, 00:30) <{POST_SNAPBACK}>
Manda je iz emisije u emisiju sve bolji.
Sviđa mi se kako vodi.

Kako mozes bre da hvalis tog smrada ... e Verane pa znam da je ovo produkcija i da nema veze sa vasom TV ali mogli ste bar toliko da se pitate. Evo ga i Mitrovic zabranio Cecu tongue.gif

Slusao sam za rodjendan radio i gostovao Veran u uvecanju na radiju. Oplela ga neka zena bas zbog Mande...

A sto se tice kviza, glup je ali moram da gledam ... samo jedva cekam da se skloni ova glupa VB ekipa idu mi vise na qrac....

#32 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 16 May 2007 - 20:32

Ja ovo nista nisam razumela blink.gif

#33 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 16 May 2007 - 20:37

QUOTE(brax @ 16 May 2007, 21:32) <{POST_SNAPBACK}>
Ja ovo nista nisam razumela blink.gif

sta?

#34 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 17 May 2007 - 01:51

QUOTE(El Presidente @ 16 May 2007, 20:30) <{POST_SNAPBACK}>
Kako mozes bre da hvalis tog smrada ... e Verane pa znam da je ovo produkcija i da nema veze sa vasom TV ali mogli ste bar toliko da se pitate. Evo ga i Mitrovic zabranio Cecu tongue.gif

Slusao sam za rodjendan radio i gostovao Veran u uvecanju na radiju. Oplela ga neka zena bas zbog Mande...

A sto se tice kviza, glup je ali moram da gledam ... samo jedva cekam da se skloni ova glupa VB ekipa idu mi vise na qrac....

Boli mene uvo za nečija politička uverenja. A to je sve bilo pre 10 godina.
Jedino što ne razumem je zbog čega ti to moraš da gledaš?

#35 akilone

akilone
  • Members
  • 139 posts

Posted 17 May 2007 - 10:55

Nije stvar u političkim uverenjima, već o voditelju kao voditelju. On , budimo realni, nije za to. Ponavlja fore kao osmi razred huh.gif

edit: Isnpiracija by BIP

#36 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 17 May 2007 - 11:57

QUOTE(El Presidente @ 16 May 2007, 21:37) <{POST_SNAPBACK}>
sta?

Pa ceo koncept tog kviza ili kockanja, posto mi vise lici na ovo drugo.

#37 djoni

djoni
  • Members
  • 434 posts

Posted 17 May 2007 - 14:30

Manda je užasno loš, mada moglo je i gore rešenje (onaj brka glumac julovac iz Srećni ljudi).
Ne vredi, po meni sve što dolazi iz 'Emotion' produkcije treba na Pink i RTS , nikako na B92.
Kad pogledaš USA version 'Deal or no deal' možeš samo da se smeješ (ili plačeš) kad vidiš ovaj naš.

#38 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 17 May 2007 - 14:32

ameri su uvezli kanadjanina
(kao i za npr. kviz Jeopardy)

#39 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 17 May 2007 - 17:29

QUOTE(malosoli @ 17 May 2007, 02:51) <{POST_SNAPBACK}>
Boli mene uvo za nečija politička uverenja. A to je sve bilo pre 10 godina.
Jedino što ne razumem je zbog čega ti to moraš da gledaš?

ja kad gledam mandu asocijacije su:
1. jesi li se zaljubiska? (poprilicno simpatican period, da je samo na tome ostao rekao bih da je ok covek)
2. studentski protest 96/97, kad je iznerviran politickim neistomisljenicima i ponesen patriotskim smradom uleteo u kolonu studenata.

Kad svemu tome dodas i Branka Kockicu koji je bio na vracaru cini mi se kandidat SPS na ko zna kojim izborima, pomislim prvo jbte kakvi smradovi i retardi rade sa decom, covek da ne poveruje. Zakljucak: covek smrad i *ickica.

Ali to me nista ne sprecava da ga gledam. Ne nerviram se ja dok ga gledam, divim se njegovoj retardiranosti inace.

A ti si izgleda neki glasac DSS-a? Demokratija bez lustracije? Idi onda molim te na srpskinacionalisti forum, tamo su tvoji, pa otvori temu o ovom kvizu kad ti se toliko svidja.

#40 akilone

akilone
  • Members
  • 139 posts

Posted 17 May 2007 - 18:12

Nek si mu rekao El Presidente!!!

#41 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 17 May 2007 - 19:26

Pedja iz generalne probe VB bira kutiju ....

"Kosovski okrug ... i nek ostane u ovoj igri i ovoj drzavi....."

laugh.gif ma hoce....

a najveca debilnost kviza je kad navijaju ...... "pet-stotina-dinara, pet-stotina-dinara........" yucky.gif

#42 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 17 May 2007 - 19:29

Ja bih se možda i zainteresovala za gledanje ovog kviza da u njemu nisu oni smarači iz VB.Dokle više sa njima ? yucky.gif Ja bih neko "sveže" lice ! dry.gif

#43 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 17 May 2007 - 20:14

QUOTE(El Presidente @ 17 May 2007, 12:29) <{POST_SNAPBACK}>
Kad svemu tome dodas i Branka Kockicu koji je bio na vracaru cini mi se kandidat SPS na ko zna kojim izborima...

trolcic: Kockica je bio kandidat GG

#44 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 17 May 2007 - 20:21

QUOTE(Sumo22 @ 17 May 2007, 21:14) <{POST_SNAPBACK}>
trolcic: Kockica je bio kandidat GG

hmmm ... siguran sam da sam ga oko kalenica vidjao na plakatima SPS-a .....

izvinjavam se na dezinformaciji...

troll off

Edited by El Presidente, 17 May 2007 - 20:22.

#45 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 17 May 2007 - 20:30

QUOTE(El Presidente @ 17 May 2007, 18:29) <{POST_SNAPBACK}>
ja kad gledam mandu asocijacije su:
1. jesi li se zaljubiska? (poprilicno simpatican period, da je samo na tome ostao rekao bih da je ok covek)
2. studentski protest 96/97, kad je iznerviran politickim neistomisljenicima i ponesen patriotskim smradom uleteo u kolonu studenata.

Kad svemu tome dodas i Branka Kockicu koji je bio na vracaru cini mi se kandidat SPS na ko zna kojim izborima, pomislim prvo jbte kakvi smradovi i retardi rade sa decom, covek da ne poveruje. Zakljucak: covek smrad i *ickica.

Ali to me nista ne sprecava da ga gledam. Ne nerviram se ja dok ga gledam, divim se njegovoj retardiranosti inace.

A ti si izgleda neki glasac DSS-a? Demokratija bez lustracije? Idi onda molim te na srpskinacionalisti forum, tamo su tvoji, pa otvori temu o ovom kvizu kad ti se toliko svidja.

Olako lepiš etikete. Pomenuta stranka mi je najljigavija od svih i da ne širim priču...
Meni je Manda super glumac i odlično vodi emisiju i u svakoj je sve bolji i bolji.
Ti mešaš politiku u celu priču.
Ukoliko imaš neku konstruktivnu priču ili primedbu u vezi Uzmi ili ostavi OK.
Za tvoju informaciju bio sam lično prisutan na Terazijama u decembra 96 i znam celu priču...