Jump to content


Photo

SPONZORI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 AreOut

AreOut
  • Banned
  • 584 posts

Posted 28 April 2007 - 09:05

Popadije su u sustini zesce sponzoruse dry.gif

#17 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 28 April 2007 - 14:20

Pa sad...pop sigurno nisam. Da se obogatim ne verujem da cu moci ,a da ih preobrati ne treba vec samo da im pokazem nesto... rolleyes.gif

#18 Adam

Adam
  • Members
  • 1,472 posts

Posted 28 April 2007 - 14:34

QUOTE(Moca @ 28 Apr 2007, 16:20)
Pa sad...pop sigurno nisam. Da se obogatim ne verujem da cu moci ,a da ih preobrati ne treba vec samo da im pokazem nesto... rolleyes.gif


pa slusaj - ako bas imas sta za pokazati siguran sam da ce se naci neka dama koja ce makar na trenutak zaboraviti kajle i dzipove. probaj kad vec volis. samo - pazi da ne najedis kojeg sponzora. to zna biti opasna rabota...

#19 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 28 April 2007 - 19:28

Nije to nova stvar....protazze, sticenik i ostale varijante postoje odavno. Simbioza dve jedinke u kojoj svako nudi sta ima i dobija sta mu treba.

Moral i sve vrednosti su se toliko srozale da se sada to radi otvorenije nego ranije. U moje vreme bi prosecnog obrijanog posetioca splavova, kafica i klubova gledali sa zgrazanjem a ne sa divljenjem ili strahom. Sponzorusa bi verovatno bila odmah privedena jer bi je smatrali radnicom sa stajge. Ali takav stil i obrazac ponasanja danas diktiraju pinkovi i grandovi....

Trazznje je uvek bilo, a bogami i ponude...ne vidim sta je tu novo i neobicno.

#20 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 28 April 2007 - 21:28

QUOTE(APACH @ 27 Apr 2007, 11:07)
evo ja sam vrlo pristojan mladic, imam stan a imam i auto. Zlato prezirem. Pri tom nisam nikoga ubio niti pokrao. Nikada se ne qrchim. I imam i gomilu sponzorusa koje me salecu a o udavacama da ne govorim. Kako to objasnjavas?


Suptilni magnetizam tvoje licnosti? rolleyes.gif

#21 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 29 April 2007 - 03:21

QUOTE(El Presidente @ 28 Apr 2007, 03:25)
mojne trolujesh mango na svoju temu ....  dry.gif


ma jok, uvazavam tudja misljenja. citirano delim i cenim.