Jump to content


Photo

Daska na WC šolji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#16 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 28 April 2007 - 10:25

QUOTE(Pikoleta @ 27 Apr 2007, 17:58)
nema tu pomoci. dizali je ili spustali, muskarci ce uvijek naci nacin da uprskaju stvar

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#17 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 April 2007 - 12:22

i mene uvek chudilo zashto zene zvocaju kad mushko ostavi dignutu dasku na WC sholji, tim pre shto sam odrasla u kuci bez mushkaraca gde je default bio spushtena daska.
onda kad su bolje polovine pochele da prespavljuju kod mene sam konachno stala rame uz rame sa kvochkama.
nije poenta u (ne)dizanju vec u tome shto zene, poshto im je spushtena daska default stanje, nikad ne gledaju direkt u wc sholju, nikad se ne okrecu prema njoj, takoreci prilaze joj ledjima biggrin.gif
i paz divote kad te vishedecenijsko poverenje u postojanje daske izneveri pa svom tezinom sednesh na keramichki okvir koji je:
1. hladan
2. uzan
3. tvrd
4. idelan da nabijesh ischium

zato je mushkarcima lakshe da dasku vrate na mesto posle Keca, poshto su vec okrenuti prema njoj, ionako moraju da se sagnu da bi pritisli dugme za pushtanje vode itede.

#18 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 28 April 2007 - 12:30

Poseban je ugodjaj kad se to dogodi u sred noci, kad bauljas po mraku. Ekspresno razbudjivanje.

#19 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 April 2007 - 12:49

QUOTE(betty @ 28 Apr 2007, 13:30)
Poseban je ugodjaj kad se to dogodi u sred noci, kad bauljas po mraku. Ekspresno razbudjivanje.

il kad, tijekom spushtanja, na centimetar od keramike skontash da je daska dignuta pa skochish ko oparena.

#20 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 28 April 2007 - 13:58

QUOTE(Dunadan @ 28 Apr 2007, 13:22)
i mene uvek chudilo zashto zene zvocaju kad mushko ostavi dignutu dasku na WC sholji, tim pre shto sam odrasla u kuci bez mushkaraca gde je default bio spushtena daska.
onda kad su bolje polovine pochele da prespavljuju kod mene sam konachno stala rame uz rame sa kvochkama.
nije poenta u (ne)dizanju vec u tome shto zene, poshto im je spushtena daska default stanje, nikad ne gledaju direkt u wc sholju, nikad se ne okrecu prema njoj, takoreci prilaze joj ledjima biggrin.gif
i paz divote kad te vishedecenijsko poverenje u postojanje daske izneveri pa svom tezinom sednesh na keramichki okvir koji je:
1. hladan
2. uzan
3. tvrd
4. idelan da nabijesh ischium

zato je mushkarcima lakshe da dasku vrate na mesto posle Keca, poshto su vec okrenuti prema njoj, ionako moraju da se sagnu da bi pritisli dugme za pushtanje vode itede.



QUOTE(betty @ 28 Apr 2007, 13:30)
Poseban je ugodjaj kad se to dogodi u sred noci, kad bauljas po mraku. Ekspresno razbudjivanje.




amin!

to ja zovem upadanjem u wc šolju. ima dodatni zajeb, kad u toku noći, ne pozicioniraš najbolje, hm, sedalni deo u odnosu na wc šolju, pa mašiš za par santima. boli.

#21 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 28 April 2007 - 14:07

ja sam to nemilosrdno trenirala, kako je koji dolazio/odlazio
na kraju su trcali u kupatilo da provere da li su spustili dasku kad me vide da krenem tamo
sve na finjaka, ali ponavljas i ponavljas dok ne nauce da misle na to...

#22 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 28 April 2007 - 14:52

QUOTE(Blic @ 26 Apr 2007, 00:38)
Američka pevačica Šeril Krou, aktivistkinja u borbi protiv zagađenja i za zaštitu šuma, predložila je ograničenu potrošnju toalet-papira - na jedan listić po osobi.
''Predlažem da bude određen limit na broj listića toalet-papira po osobi'', piše ona u blogu na svom zvaničnom sajtu na internetu.
''Ne bih da lišim Amerikance njihovih prava koja su za njih svetinja, ali mislim da smo dovoljno prosvećeni da se prilagodimo na jedan listić po poseti toaletu, izuzev, naravno, u posebnim prilikama kad su potrebna dva ili tri listića''.


ovo je slikano u zenskom wc.u :
http://img341.images...2/klonjano9.jpg

QUOTE(Allegra @ 28 Apr 2007, 15:07)
ja sam to nemilosrdno trenirala, kako je koji dolazio/odlazio
na kraju su trcali u kupatilo da provere da li su spustili dasku kad me vide da krenem tamo
sve na finjaka, ali ponavljas i ponavljas dok ne nauce da misle na to...


i ja imam istu taktiku. sve na finjaka ponavljam: tebi treba, tvoje dupe upada u solju, tvoj problem, nauci da mislis na to...

Edited by Zverilla, 28 April 2007 - 14:53.


#23 Tihajeza

Tihajeza
  • Members
  • 98 posts

Posted 28 April 2007 - 15:07

QUOTE(Dunadan @ 28 Apr 2007, 13:22)
nije poenta u (ne)dizanju vec u tome shto zene, poshto im je spushtena daska default stanje, nikad ne gledaju direkt u wc sholju, nikad se ne okrecu prema njoj, takoreci prilaze joj ledjima biggrin.gif

zato je mushkarcima lakshe da dasku vrate na mesto posle Keca, poshto su vec okrenuti prema njoj, ionako moraju da se sagnu da bi pritisli dugme za pushtanje vode itede.


Aha, kapiram. Daska gore= upadanje u istu, daska dole= sedenje na koječemu.

#24 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 28 April 2007 - 15:25

QUOTE(Tihajeza @ 28 Apr 2007, 16:07)
Aha, kapiram. Daska gore= upadanje u istu, daska dole= sedenje na koječemu.


Nista ti ne kapiras brate ...

Jesi glup? Pa podrazumeva se da podignes dasku kad pishash da je ne bi popishao ...

izgleda da ti centrirash mlaz ... i sta kazes ne ide pa onda zene sede na tvojoj mokraci?


ljakse...

edit: naravno posto si glup moram i ovo da ti napisem ... posle pishanja spusti dasku!

Edited by El Presidente, 28 April 2007 - 15:26.


#25 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 28 April 2007 - 16:52

QUOTE(Zverilla @ 28 Apr 2007, 15:52)

Sta si ti radio u zenskom wc-u sa fotoaparatom???????
tongue.gif

#26 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 28 April 2007 - 18:17

QUOTE(Dunadan @ 28 Apr 2007, 13:22)
nije poenta u (ne)dizanju vec u tome shto zene, poshto im je spushtena daska default stanje, nikad ne gledaju direkt u wc sholju, nikad se ne okrecu prema njoj, takoreci prilaze joj ledjima biggrin.gif
i




Nisam ni znao da je problem u "letećem startu"... biggrin.gif

Zar nije bolje... krenuti na vreme? rolleyes.gif

Edited by yossarian, 28 April 2007 - 18:18.


#27 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 28 April 2007 - 18:50

Jednom sam cuo tipa koji bas na ovu temu prica: "Smorila me zena sa tom daskom, spusti, spusti, spusti.... Ko je hebe, sad pisham u bide". sad.gif

BTW Ima tu podosta muske psihologije....Kada pishonja ide u WC, on je car, on ponosno stoji, on drzi u rukama svoj ponos, on ga gleda....pa zar se car saginje da spusti poklopac !?

#28 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 28 April 2007 - 18:53

QUOTE(Shedou @ 28 Apr 2007, 19:50)
BTW Ima tu podosta muske psihologije....Kada pishonja ide u WC, on je car, on ponosno stoji, on drzi u rukama svoj ponos, on ga gleda....pa zar se car saginje da spusti poklopac !?
lazesh da im je to psihologija ohmy.gif


lol_2.gif

#29 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 28 April 2007 - 19:07

Ne lazem....znam. I ja tako !!!! biggrin.gif

#30 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 28 April 2007 - 21:23

QUOTE(Dunadan @ 28 Apr 2007, 14:22)
nije poenta u (ne)dizanju vec u tome shto zene, poshto im je spushtena daska default stanje, nikad ne gledaju direkt u wc sholju, nikad se ne okrecu prema njoj, takoreci prilaze joj ledjima biggrin.gif


Niko ne ulazi u kupatilo unatraske. Valjda je normalno da gledas gde sedas? blink.gif