Jump to content


Photo

Sloba, Karadzic i Mladic moraju u HAG


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#1 Dexy

Dexy
  • Members
  • 26 posts

Posted 12 May 2001 - 01:13

Da skinemo vise tu najcrnju i najbrutalniju ljagu sa nas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bili su najgori od svih, ne treba imati saosecajnost kad su oni u pitanju.

#2 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 May 2001 - 03:42

Apsolutno se slazem, svi u Hag!

Sloba moze da ide na besplatno lecenje tamo, posto se zali da je bolestan :grin:

#3 Ana

Ana
  • Members
  • 61 posts

Posted 19 May 2001 - 19:21

Nek trunu u Hagu djubrad...

#4 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 21 May 2001 - 19:53

I ja bi u Hag! Cuo sam da tamo imaju teretanu. Inace, dizem 125kg u bencu!

#5 LittleJohn

LittleJohn
  • Members
  • 59 posts

Posted 22 May 2001 - 14:39

Govna u Hag!

Inace Stoko, ti si izgleda mlad, kad guras samo 125. Ja dizem 145, ali vise ne radim na snazi (ne treba mi).

stoka:
I ja bi u Hag! Cuo sam da tamo imaju teretanu. Inace, dizem 125kg u bencu! 



#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 24 May 2001 - 19:52

Mali Jovane, vazna je tehnika izvodjenja (kvalitet) a ne tezina!


LittleJohn:
Govna u Hag!

Inace Stoko, ti si izgleda mlad, kad guras samo 125. Ja dizem 145, ali vise ne radim na snazi (ne treba mi).



#7 Mapko

Mapko
  • Members
  • 23 posts

Posted 12 June 2001 - 11:44

Niko u Hag, jer nije legitiman sud.

Nemoze i nece djeliti pravdu na ovome svijetu ona sila koja je vjecito drugoga ugnjetavala i nepravdu cinila i koja je zasluzna za mnogo prolivene krvi na Balkanu i ostalim krajevima ove zemaljske kugle.

Predlazem da se puste na slobodu sve sudije, osnivaci i propagatori tog "tribunala", u velikoj su nevolji jer su vlastite duse zatvorili u tamnicu - mrznje!

#8 ULTRA

ULTRA
  • Members
  • 351 posts

Posted 12 June 2001 - 21:52

Pa kako si nam Mapko / Kosovar
providan si...

#9 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 June 2001 - 13:32

Ova se misticna spodoba (Mapko) pojavljuje na 28 dana, gotovo kao elementarna nepogoda.

#10 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 13 June 2001 - 16:38

Ili kao mlad mesec, kad su noći najcrnje. :wink:

#11 Mapko

Mapko
  • Members
  • 23 posts

Posted 13 June 2001 - 18:18

vrlo ljubazno :oops:

#12 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 13 June 2001 - 23:24

A jel znate vi svi da `s Gravenhage nije nikakav grad. U prevodu on znaci Grofova zivica (ziva ograda) i obicna je selendra. Dok su Leiden, Delft, Amsterdam i Utreht oduvek, valjda, bili gradovi, Den Haag to nije bio nikad do dana dansnjeg.
I vi biste dakle da se u nekoj seoskoj kaljuzi, izmedju koza i gusaka, sudi srpskim vitezovima!?

#13 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 13 June 2001 - 23:51

mile curcic:
I vi biste dakle da se u nekoj seoskoj kaljuzi, izmedju koza i gusaka, sudi srpskim vitezovima!?


Srpskim vitezovima :smile:)) Kao što već rekoh vickast si ti, Mile, samo nemoj više, molim te :wink:

#14 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 14 June 2001 - 15:38

Ljudi mi se spremili za slavlje kada zlocinci budu izruceni, nego mene jedna stvar mori.
Posto je Tribunal za ratne zlocine, baziran na Anglosaksonskom zakonodavstvu tu postoje tri stvari:
- postoji nagodba sa sudom (ne postoji oficijelno u drugim zakonodavstvima)
- jako se postuje procedura, pa recimo ako ubica nije lisen slobode na pravi nacin (recimo nisu mu procitana prava) moze biti oslobodjen. A ne moze mu se suditi dva puta za isto delo!
- Sta ako npr. Mladic pozove kao svedoka pred kraj sudjenja Vesli Klarka (a oni su jako 'ljubavisali' jedno vreme) i pozove se na neka vazeca uputstva Americke vojske (a deo nasi oficira je bio u Americi na usavrsavanju npr. V.Kadijevi). Ako je Mladic kriv, onda je i Vesli a to nije dobro, jer postoji presedan (koji imas status zakona kod Anglosaksonaca).

Zbog ovoga imam blagu skepsu da se zlocinci ne izvuku. To nebi bilo fer, jer puno zla ucinili i moraju odgovarati za to!

#15 Dexy

Dexy
  • Members
  • 26 posts

Posted 14 June 2001 - 16:36

Mene nista ne muci zato sto je to medjunarodni sud i sve zemlje (iz ujedinjenih nacija) su pospisale postovanje tog suda ukljucujuci i nasu.



U H A G !!!!!!