Jump to content


Photo

DOGMA 3O


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#16 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 14 April 2007 - 22:21

I umire sa njima, kao sto je Muzika junacki poginula. sad.gif

PS. Nemate pojma koji je gust drzati kinika na Ignoreu. Sve, sve, ali njega posebno. Svesti ga na pravu meru, jedan redak, i to smislen.

#17 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 14 April 2007 - 23:23

...

Nemoj da ti citiram tvoje hvalospeve o mom pisaniju / stilu pa da ispadne da si bio permisivan i prema Kiniku.

Sto bi ti, po svemu sudeci, - ruiniralo 4umski rejting.
Ne valja se.

Da te podsetim, - to je bila neka tema o prirodi, gde si rekao: "kako covek (Kinik) pise, kakav stil!"

Btw, nemam ja nista ni protiv tvog pisanija, niti protiv (+/-) tvog dozivljaja Kinika.
Znas da kad sam te nesto pitao na 4umchetu - govorio bih: "znam da lose stojim u tvoje oci", ... ali toliko Indijevsko emotivno mahnitanje / tolike sinusoide - nisam trpeo ni kod "mojih zhena".

Tako da bih ti savetovao da svoju nja-nja kapricioznost omatorelog, odebljalog dechka, neku razmazenost ostavis za najblizu okolinu.

Zamisli, - stavio si me na "ignore"!
Good for you - imas barem jedan razlog manje za sekiraciju, jedan vise za - "gusht".

Kip on trajing Dr Indy.

...

#18 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 14 April 2007 - 23:34

Ja opet moram da pitam: a zasto se topik zove DOGMA 30?

A protiv linkova nemam nista, samo mislim da se malo preteruje sa slikama zivotinja (mada sam ih i sama okacila nekoliko).

I da, u cemu je svrha dopisivanja sa nekim ko te je stavio na ignore listu?

#19 kurdi

kurdi
  • Members
  • 3,206 posts

Posted 14 April 2007 - 23:36

nije 30 nego 3O
(ocigledno nisi dovoljno trenirala na rapids*aru kad ne vidis razliku...)

#20 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 14 April 2007 - 23:39

Alexia, ali kako bi egotripovci mogli poverovati da neko moze njih da ignorise? Pa oni misle da su boziji dar internetu, najbolja stvar od iseckanog hleba, itd. (A i kad poveruju, onda ce reci "you CAN'T HANDLE THE TRUTH... you WANT me on that wall, YOU NEED ME ON THAT WALL!..."kekeke)

#21 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 15 April 2007 - 01:18

Indy, e bas ako si Kinika stavio na ignore listu! I zasluzio je, kada mu ni 20 K tvojih postova nije dovoljno da prihvati notornu cinjenicu da tvoji kontroverzni polemicki lupinzi na Forumu i, shodno tome, za neupucene zbunjujuci virtuelni pojavni oblici, nisu niposto izraz tvoje intelektualne nekonzistentnosti ili, nedajboze, hronicne unutrasnje konfuzije, vec da se radi o specificnom, hipersenzibilnom habitusu, koji je direktnoj korelaciji sa mesecevim menama, uglom pod kojim suncevi zraci padaju na plazu u Sidneju, procentom glukoze u demo-buteljci ovogodisnjeg „shardonea“, pravca iz koga vetar duva dok na terasi ’ladis.. , poziciji tvojih the favourite bandova na engleskoj top-listi, sudbini onih mladih fokica sto ih umlacivaju mochugama, broja aboridzinskih poslanickih mandata u parlamentu u Kamberi, polozaju kazaljki na satu, plime, oseke, o vlaznosti da ne pricam.. innocent.gif

A onaj kinichki namcor samo frkne.. onako.. bas ga briga sto Srbija nema mora, a Kengurija ima kol’ko h’oces. Pet para ne daje da l’ su bolje kare s obicnim ili automatskim menjacem, ni da l’ se jos neka ozonska rupa pocepala. Dovoljan mu onaj njegov Dorcol, k’o neobuzdanom zdrepcu livada. Bas ono sto tebi, kol’ko kontam, najvise nedostaje. Al’ boze zdravlja.. doci ces, napuniti baterije, pa ces biti kao nov. I onda ti vise nista nece smetati.. za neko vreme. wink.gif

#22 djenka

djenka
  • Members
  • 1,227 posts

Posted 15 April 2007 - 01:33

1. pravilo Dogme 3O je jednoredni post.

#23 betty

betty
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 15 April 2007 - 02:49

QUOTE(vinska musica @ 15 Apr 2007, 02:18)
Dovoljan mu onaj njegov Dorcol, k’o neobuzdanom zdrepcu livada.

Bas tako nekako i ja vidim Kinika.

#24 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 15 April 2007 - 08:04

Неко чита Киникове постове?

#25 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 15 April 2007 - 10:18

QUOTE(Alexia @ 15 Apr 2007, 00:34)
Ja opet moram da pitam: a zasto se topik zove DOGMA 30?

A protiv linkova nemam nista, samo mislim da se malo preteruje sa slikama zivotinja (mada sam ih i sama okacila nekoliko).

Ne znam kako ce naziv DOGMAE 3OO pomoci u zbrinjavanju problema zivotinja? Deluje kao dolivanje ulja na vatru :-(

Inace pot pisujem 3OOrge von Trierovu inicijativu potaknutu (?) link&pasteovanjem na Filmu. Samo, ne uklapam se u <300chr ogranicenje, da li bih se time samobanovao?

#26 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 15 April 2007 - 10:30

QUOTE(vinska musica @ 15 Apr 2007, 02:18)
Pet para ne daje da l’ su bolje kare...


2 oliv... pardon, vinska musica:

(Slomi mi srce, zeno zla! Vidi me kako sam tuzan, cak mi se i Indijana sheshir nesto izduvao...)

2 djeneralce - good point, nisam ga citao ni kad nije bio na ignore, ali, ja prokletinja, ne mogu da ne skeniram svaki post na eventualno pljuckanje moje malenkosti (i srcu mi bliske cetnicke dijasere)... edit. a na tu gorku ranu, jedino gorki lijek ignorea pashe.

Edited by Indy, 15 April 2007 - 10:32.


#27 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 15 April 2007 - 13:52

QUOTE(Kinik @ 15 Apr 2007, 00:23)
...

Nemoj da ti citiram tvoje hvalospeve o mom pisaniju / stilu pa da ispadne da si bio permisivan i prema Kiniku.

Sto bi ti, po svemu sudeci, - ruiniralo 4umski rejting.
Ne valja se.

Da te podsetim, - to je bila neka tema o prirodi, gde si rekao: "kako covek (Kinik) pise, kakav stil!"

Btw, nemam ja nista ni protiv tvog pisanija, niti protiv (+/-) tvog dozivljaja Kinika.
Znas da kad sam te nesto pitao na 4umchetu - govorio bih: "znam da lose stojim u tvoje oci", ... ali toliko Indijevsko emotivno mahnitanje / tolike sinusoide - nisam trpeo ni kod "mojih zhena".

Tako da bih ti savetovao da svoju nja-nja kapricioznost omatorelog, odebljalog dechka, neku razmazenost ostavis za najblizu okolinu.

Zamisli, - stavio si me na "ignore"!
Good for you - imas barem jedan razlog manje za sekiraciju, jedan vise za - "gusht".

Kip on trajing Dr Indy.

...


#28 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 15 April 2007 - 13:54

Thnx for reminding me to update my ignore list ;-)

(Na istu si trebao biti dozivotno obesen jos od one necuvene gluposti o Hendrixu... za kojom su sledili tomovi slicnih).

#29 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 15 April 2007 - 16:57

Zar i zagora, surovi covece?! huh.gif Takvi neumoljivi i na pistolju brzi egzekutori
nisu vidjeni jos od zlatnog doba westerna. biggrin.gif

#30 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 15 April 2007 - 22:31

QUOTE(vinska musica @ 15 Apr 2007, 17:57)
Zar i zagora, surovi covece?!  huh.gif

Ma lazze, kao i obicno, a kako ima problem sa memorijom, zaboravi sta je lagao...

Mene je navodno stavljao na ignore list vec dva puta, pa onda zaboravi da je to obelodanio na Forumu i odgovori na moj post...

Obashka sto je (da ja pamtim), "zauvek odlazio sa Foruma" najmanje dvadeset puta i uvek se, ali uvek, vracao kao da nista nije bilo. Poslednje zaklinjanje beshe na onoj "egotrip" temi, negde krajem marta. Naravno povratak je usledio za nepunih sedam dana.

Ne bih da budem grub jer chovek ocigledno donekle zasluzzuje i sazzaljenje, ali mora se priznati da nema nista gore i dosadnije od takvog klimaktericnog i isfrustriranog shizofrenika kao sto je on...

A sto se tiche "tomova gluposti", mislim da podsvesno govori o svojih 20 i kusur kila postova u kojima se, kao sto je neko vec lepo primetio, kvalifikovao za forumskog Seselja koji se razume u sve - i u politiku, i u muziku, i u nauku, i u umetnost, i u automobile, i u ekonomiju, i u ___________ (dopishite sami), a evo bogami, konachno je pronashao sebe i u onome sto mu najvise lezzi - strucnjak za deponiju...