Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Juniori


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#16 ivic

ivic
  • Members
  • 96 posts

Posted 21 March 2007 - 12:28

Jr-ka (3 godine):
-Kako to da baba kaze papisak*, a ja kazem papisak?
*paprikas

- Nakon sto je dobila secernu bolest od repromaterijala za slavske kolace, iste jos.
- Ne diraj kolace (londonske stanglice) sa posluzavnika, brojala sam i znacu da si uzela. 10-ak minuta kasnije, na tanjuricu medj kolacima parkiran autic-hitna pomoc karavan heart.gif

#17 Markisha

Markisha
  • Members
  • 164 posts

Posted 21 March 2007 - 18:31

QUOTE(Cosmogroove @ 20 Mar 2007, 19:14)
troll on
blink.gif brinem se za tebe
troll off

hvala na brizi wacko.gif

#18 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 13 April 2007 - 14:08

Nisam znala gde da smestim ovo pa mi se ova rubrika ucini pogodnom posto je vezano za nase juniore..
E pa, dragi roditelji, citajte i ucite/primenite tongue.gif

DIJETA

Verovatno ste primetili da je vecina dvogodisnjaka fit. Nakon soljice crne kafe i sargarepe, sinulo mi je da je to mozda zbog njihove prehrane. Nije skupa, nudi raznovrsnu i kvalitetnu hranu. Stoga sam zapisao tacno sta jedu dvogodisnjaci i dosao do fantasticne nove dijete sa kojom cete garantovano biti u top formi. Srecno!

PRVI DAN

DORUCAK
Kajgana od jednog jajeta. Kriska tosta s marmeladom. Uz pomoc prstiju pojedite dva zalogaja kajgane, ostatak bacite na pod. Pojedite jedan zalogaj tosta, zatim razmazite marmeladu po licu i odeci.

RUCAK
Cetiri bojice (bilo koje boje), saka cipsa i casa mleka. Potegnite tri gutljaja, a ostatak prolijte.

UZINA
Stapic, dva novcica od 2 dinara i jedan od 1, cetiri gutljaja ustajalog piva.

VECERA
Isprzite tost i bacite ga na kuhinjski pod.

DRUGI DAN

DORUCAK
Pokupite jucerasnji tost s kuhinjskog poda i pojedite ga. Popijte pola boce arome vanile ili paketic biljne boje.

RUCAK
Pola "pulsirajuce ruzicastog" ruza za usne i cigareta (mora se pojesti, ne popusiti). Jedna kocka leda po zelji.

POSLEPODNEVNI ZALOGAJ
Lizite lizalicu dok ne postane lepljiva. Izadjite iz kuce i bacite je u prasinu. Uzmite nazad i cuclajte dok ponovno ne bude cista. Zatim je unesite u kucu i bacite na tepih.

VECERA
Kamencic ili sirovi pasulj, koji ste cuvali u levoj nozdrvi. Prelijte pire od krompira ledenim cajem. Jedite viljuskom.

TRECI DAN

DORUCAK

Dve palacinke s mnogo preliva. Jedite prstima, koje obrisete o kosu. Casa mleka. Popijte pola, zatim casu napunite palacinkama. Nakon dorucka, pokupite jucerasnju lizaljku s tepiha, polizite dlacice i pospremite je pod jastuk svog najskupljeg naslonjaca.

RUCAK
Tri sibice, puter od kikirikija i hleb s marmeladom. Izmedju zalogaja pljujte na pod. Razlijte casu mlijeka po stolu i posrcite ga.

VECERA
Casa sladoleda, saka cipsa, nesto vina i kafe.

POSLEDNJI DAN

DORUCAK
Cetvrt tube paste za zube (bilo koji ukus), komadic sapuna, maslina.
Prelijte casu pahuljica casom mleka i dodajte pola soljice secera. Kad su pahuljice omeksale, popijte mleko, a pahuljicama nahranite psa.

RUCAK
Pojedite mrvice s kuhinjskog poda i tepiha u trpezariji. Pronadjite onu lizalicu i dovrsite je.

VECERA
Casa spageta i cokoladno mleko. Ostavite mesnu okruglicu na tanjiru.
Za desert - maskara.

#19 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 13 April 2007 - 14:25

Dve jr-ke od oko 5-6 godina od kojih jednoj stalno nesto zapusen nos a drugoj skoro nikad.
I onda jednom ta "balava" pita babu: je li baba, a sta ce njoj (drugoj jr-ki) nos kad nema bale?!?!

#20 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 13 April 2007 - 16:38

QUOTE(7 @ 13 Apr 2007, 15:08)

joj, de nadje ovo, crko sam od smeja laugh.gif

ps. secam se da sam, kad sam bio mali dec, posle jedne narocito inspirativne epizode otpisanih izjavio: "jedva cekam da pocne rat". ta zelja mi se ispunila ph34r.gif , dok npr. pravi bager nikad nisam stekao sad.gif

#21 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 14 April 2007 - 22:11

QUOTE(Miralem @ 13 Apr 2007, 17:38)
joj, de nadje ovo, crko sam od smeja laugh.gif

doletelo na mejl.. smejah se i ja ko blesava.. ali u biti je sve tacno... smile.gif

QUOTE(Miralem @ 13 Apr 2007, 17:38)
npr. pravi bager nikad nisam stekao sad.gif

I to moze da se sredi.. ako jos uvek zelis... laugh.gif

#22 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 15 April 2007 - 07:29

Juniorka br.1 kad je imala dve godine - vidi ga mama puuuz, kako ide kao vltiguuz

juniorka br.2 sa cetiri - ja cu imati dva muza, jednog da mi radi jedno, a drugi drugo..

#23 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 15 April 2007 - 22:33

Odgovori na pitanje na cemu stoji nebo:

smizla 1 ( imala je malo manje od dve godine )-ti mama nifta neznas, pa na obacima

smizla 2 ( kada je bila istog uzrasta ) - ftoji na vlhovima zglada

Edited by brax, 15 April 2007 - 22:34.


#24 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 16 April 2007 - 09:41

Juče na rođendanu....

Drugar se zeza sa detetom devojke iz društva, mali ima 5 godina. Krene malo da ga okreće, prevrće, nervira, a mali na to kaže:

"Pusti me, ili ću ti jebati devojku". biggrin.gif

#25 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 16 April 2007 - 09:46

najprometnija ulica, vreme lepo, svi izmileli napolje da uzivaju... setamo se sa juniorom od oko 2 godine. nema ga ispred nas, okrenemo se da vidimo gde je, a on stoji sa spustenim pantalonama.

mama: sta radis to? laugh.gif
on: pa... da piskim huh.gif

#26 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 17 April 2007 - 00:46

Pre 6-7 godina, da bih sprecio juniora (4) da divlja po kuci, rekao sam mu da imam oko na temenu i da ga stalno gledam da vidim da li je dobar ili ne....

Kada sam par dana posle toga otisao u obdaniste po njega, vaspitacica mi je skrenula paznju na to da se dete cudno ponasa i da prica svima kako oko iza glave koje uvek vidi sta druga deca rade i kad nisu dobra...

Isti junior je godinu dana ranije skakao po obdanistu i vikao "niko niko kao ja" samo zato sto ga je teca martin uspavljivao tom pesmom...

#27 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 17 April 2007 - 13:03

juniorka od oko 5 godina uvek jedva čekala da dobije godinu više, a starija sestra joj nije davala da kaže da ima godinu više sve do samog rođendana
i tako jednom ona i sestra par dana pred njen 5ti rođendan krenu da se raspravljaju:
- ona: imam 5!
- sestra: nemaš još!
- ona: ma imam, bre!
- sestra: ma nemaš još, tek za par dana!
.......
ulazi mama da vidi šta se događa, i kaže starijoj sestri "ma puuusti je" a njoj "ma smeeeeš da kažeš da imaš 5"


posle par meseci:
razgovaraju majka i baba pomenute juniorke dok ona vozucka bicikl po dvorištu
u jednom trenutku baba kaže mami: "eh, kako vreme leti, evo i ti već 40..."
mama na to kaže "ta ćuti, još ja nemam 40"
i tu negde se doveze juniorka do mame i šapne joj ponosno na uvce:
"ali smeeeš da kaaažeš!"

Edited by amelija, 17 April 2007 - 13:04.


#28 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 17 April 2007 - 13:06

biggrin.gif

starije sestre su zlo tongue.gif

Edited by nickie, 17 April 2007 - 13:07.


#29 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 17 April 2007 - 13:07

QUOTE(7 @ 15 Apr 2007, 00:11)
doletelo na mejl.. smejah se i ja ko blesava.. ali u biti je sve tacno...  smile.gif


I to moze da se sredi.. ako jos uvek zelis...  laugh.gif



Isplakah se od smeha na tvoju dijetu, evo sad je prevodim za dalju distribuciju smile.gif

#30 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 17 April 2007 - 13:54

QUOTE(Nimrod @ 17 Apr 2007, 14:07)
Isplakah se od smeha na tvoju dijetu, evo sad je prevodim za dalju distribuciju smile.gif

thumbup.gif