Jump to content

Photo

Sta se hteli da budete kad ste bili mali ?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
154 replies to this topic

#121 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:00

QUOTE(buva @ 13 Mar 2007, 16:50)
a vi ste to, monsieur, pokusavali da privucete moju paznju? wink.gif

inace, ja sam profesionalna dzabalebaroska zbog vas i vama slicnih na koje sam spiskala mladost. hmm. mogla bih da vas tuzim, onako djuture.

zbog mene nisi to postala, jesam li ti jos davno govorio da se okanes i irca i interneta i da se posvetis ucenju ali neeee, nece omladina da slusa pa smo posle mi krivi dry.gif

#122 buva

buva
  • Members
  • 64 posts

Posted 13 March 2007 - 17:07

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 18:00)
zbog mene nisi to postala, jesam li ti jos davno govorio da se okanes i irca i interneta i da se posvetis ucenju ali neeee, nece omladina da slusa pa smo posle mi krivi  dry.gif

nasao si kome ces da pricas, mene je tada drmao pubertet. uostalom, odrasli su UVEK krivi. doduse, mnogo sam vam se nesto priblizila... nasla sam sedu zimus sad.gif

#123 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:09

QUOTE(buva @ 13 Mar 2007, 17:07)
nasao si kome ces da pricas, mene je tada drmao pubertet. uostalom, odrasli su UVEK krivi. doduse, mnogo sam vam se nesto priblizila... nasla sam sedu zimus sad.gif

ostro demantujem bilo kakvo priblizavanje meni u bilo kom periodu postojanja i tvoja seda nema nikakve veze sa mojih nekoliko hiljada sedih! dry.gif

#124 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 13 March 2007 - 17:11

Kad sam bila mala, bila sam veliki zaljubljenik u antičku Grčku (mitologiju naročito). Zasluge: moj ćale koji je više voleo ovakve uspavanke od Andersena i ostalih. Verovala da ću kad porastem imati nekakve veze sa svim tim, makar kao turistički vodič wub.gif (ali isključivo za putešestvija u Grčku)

Obrnute plastike za bombonjere (neko rekao) su mi isto bile loodilo od igračke, a pravi doživljaj da odem kod mame na posao gde je u kancelarijama bilo neverovatno mnogo tipkaćih mašina, digitrona, onih nekih računalnih sprava za koje ne znam kako se zovu. To je bio život i sreća nebeska biggrin.gif

Nešto kasnije, volela sam (ma koliko mi to sad neverovatno delovalo unsure.gif ) matematiku , čak sam bila uverena da ću se time baviti.

...
Od svega sam dobila ponešto (u materijalnom ili živom obliku smile.gif ), tako da ne bi trebalo da se žalim tongue.gif

PS od nekadašnje nerealizovane želje da budem doktorica osta realizovana hipohondrija innocent.gif

#125 buva

buva
  • Members
  • 64 posts

Posted 13 March 2007 - 17:13

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 18:09)
ostro demantujem bilo kakvo priblizavanje meni u bilo kom periodu postojanja i tvoja seda nema nikakve veze sa mojih nekoliko hiljada sedih!  dry.gif

sta si se odmah uzjogunio
samo sam 'tela da kazem da nisam vise pubertetlija (iako se i dalje ponasam tako - stare navike, sta cu)

#126 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:17

QUOTE(John Finn's Wife @ 13 Mar 2007, 17:11)
PS od nekadašnje nerealizovane želje da budem doktorica osta realizovana hipohondrija  innocent.gif

ima to i svojih dobrih strana, mozes da imas unutarnji dijalog i da kao realizovana hipohondarka pitas za savete nerealizovanu doktorku i da uvek ti budes u pravu jer ona nije realizovana doktorka a hipohondarka jeste realizovana a mozda se i nerealizovana doktorka realizuje tako sto ce izleciti realizovanu hipohondarku i tako postanes realizovana doktorka i postrealizovana hipohondarka

#127 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:20

QUOTE(buva @ 13 Mar 2007, 17:13)
sta si se odmah uzjogunio
samo sam 'tela da kazem da nisam vise pubertetlija (iako se i dalje ponasam tako - stare navike, sta cu)

kako da se ne iznerviram kada me optuzujes za upropascenu mladost i dzabalebarenje i opet smo ti mi odrasli za sve krivi i neces da slusas i budes vredna studentkinja nego dzabalebaris na netu i jos pricas da smo mi za sve krivi jos od doba tog puberteta dry.gif

#128 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 13 March 2007 - 17:20

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 17:17)
postrealizovana hipohondarka

laugh.gif

Može, evo samo da se podvojim pa da krenem u dijalog. biggrin.gif

#129 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:23

QUOTE(John Finn's Wife @ 13 Mar 2007, 17:20)
laugh.gif

Može, evo samo da se podvojim pa da krenem u dijalog.  biggrin.gif

ali samo unutarnji dijalog, da ti se ne bi desavalo da ti na ulici prilaze ljudi kada vide doktorku makar i nerealizovanu i zale ti se o svojim bolestima koje oni sarlatani od doktora nisu otkrili ili pravilno lecili i jos da traze da im izmeris pritisak, dakle, unutarnji dijalog je jako bitan metod u realizaciji i postrealizaciji

#130 buva

buva
  • Members
  • 64 posts

Posted 13 March 2007 - 17:26

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 18:20)
kako da se ne iznerviram kada me optuzujes za upropascenu mladost i dzabalebarenje i opet smo ti mi odrasli za sve krivi i neces da slusas i budes vredna studentkinja nego dzabalebaris na netu i jos pricas da smo mi za sve krivi jos od doba tog puberteta  dry.gif

aman. pa ja sam se salila smile.gif
da se ja nisam sa vama tako divno provodila, odabrala bih ucenje umesto ircanja. mnogo ste ozbiljni, gospon pont. smile.gif

#131 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 13 March 2007 - 17:28

QUOTE(buva @ 13 Mar 2007, 17:26)
aman. pa ja sam se salila smile.gif
da se ja nisam sa vama tako divno provodila, odabrala bih ucenje umesto ircanja. mnogo ste ozbiljni, gospon pont. smile.gif

pa kako ja da znam da li se salis ili ne tongue.gif a i nema onog % smajlija sa irca pa nikako da shvatim da li si ozbiljna ili nisi a ove novotarije od smajlija, nikako na njih da se naviknem tongue.gif

#132 buva

buva
  • Members
  • 64 posts

Posted 13 March 2007 - 17:32

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 18:28)
pa kako ja da znam da li se salis ili ne  tongue.gif a i nema onog % smajlija sa irca pa nikako da shvatim da li si ozbiljna ili nisi a ove novotarije od smajlija, nikako na njih da se naviknem  tongue.gif

%)

jebga, pijani smajli je nestao... ja prestala da pijem kad sam imala 16 godina.
ali ajde, vraticu ga u upotrebu, tebi za ljubav.

#133 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 13 March 2007 - 17:37

QUOTE(Pontijak @ 13 Mar 2007, 17:23)
ali samo unutarnji dijalog, da ti se ne bi desavalo da ti na ulici prilaze ljudi

...i odvedu me kod doktora biggrin.gif

@matematičarima pojašnjenje:
neverovanje jerbo sam docnije vodila krstaške ratove protivu iste nauke. Od prevelike ljubavi do ratovanja za vrlo kratak period. Ful rispekt smile.gif , no nije za ovu duduk glavu nikakav emn broj, emn pravila twak.gif

#134 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 13 March 2007 - 17:54

QUOTE(John Finn's Wife @ 13 Mar 2007, 17:11)
Zasluge: moj ćale  koji je više voleo ovakve uspavanke od Andersena i ostalih. Verovala da ću kad porastem imati nekakve veze sa svim tim, makar kao turistički vodič  wub.gif (ali isključivo za putešestvija u Grčku)
uuu, hvala za ovo, mnogo dobra ideja. tj. za uspavanke smile.gif

#135 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 13 March 2007 - 19:04

Kao mali sam hteo da budem veterinar i arheolog, pa onda vojni pilot (ujebase me myopia i astigmatizam zdruzenim snagama u 8. osnovne dry.gif ) , a zavrsih na pola puta izmedju novinara i kompjuterasa.