Jump to content

Photo

TV Dizanje

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#31 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 06 March 2007 - 13:13

QUOTE(Practical @ 1 Mar 2007, 20:27)
rolleyes.gif  ma najdobar sam  innocent.gif

Eh sad.. tongue.gif

#32 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 23 March 2007 - 11:06

sad.gif probao sam ponovo jutros. Ali ja stvarno nju ne mogu da gledam, mislim nista licno...ali one ne ume da bude voditelj...Izdrzao sam 30-ak sec...i morao sam da okrenem....
Pokusacu ponovo za 30-ak dana dry.gif

#33 El Presidente

El Presidente
  • Members
  • 206 posts

Posted 23 March 2007 - 12:45

sto si uporan covece pa samo pusti radio ...

#34 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 23 March 2007 - 13:23

Radio emisija je mnogo/neprocenjivo puta bolja od tv-a... Na radiju me zasmeju do suza...

#35 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 23 March 2007 - 21:55

Iva samo lupa i lupa.Toliko interesantnih voditelja na B92 i baš u celoj priči se nađe ona...
blink.gif blink.gif

#36 Bibbie011

Bibbie011
  • Members
  • 35 posts

Posted 29 March 2007 - 10:50

QUOTE(Practical @ 23 Mar 2007, 12:06)
sad.gif  probao sam ponovo jutros. Ali ja stvarno nju ne mogu da gledam, mislim nista licno...ali one ne ume da bude voditelj...Izdrzao sam 30-ak sec...i morao sam da okrenem....
Pokusacu ponovo za 30-ak dana  dry.gif

Ne mogu ni ja da je podnesem.. toliko je glasna da jednostavno ne moze da se slusa.. ta boja glasa.. taj tonalitet.. a ni tu njenu euforiju ne volim, sva je odusevljena svim i svacim.. uhh bas mi tesko pada..
Jutros videh opet Marinu (koju nisam bas "ljubila" iz pocetka) i svanulo mi je.. smile.gif
Moracu da menjam naviku, tj. da se prebacim na Goricu i Dragana, provereni tandem..

#37 zorzika

zorzika
  • Members
  • 1 posts

Posted 25 June 2007 - 11:01

Vidim da su ovde neki oformili hate club, i da su vecni hejteri, i na drugim temama, i u drugim postovima. Ja sam Dizanje poceo da gledam od kada Iva vodi tu emisiju, a do tada mi je bila neopisivo dosadna. Sada emisija ima potpuno drugi ritam, neobican, zanimljiv, duhovit, i uspela je da razbije monotoniju gde dva voditelja sede i najavljuju priloge i goste bez imalo maste i dovitljivosti, a o humoru da ne pricam. Cak mislim da se i taj maneken bolje slaze uz Ivu i da njih dvoje umeju da funkcionisu tako da emisija bude zanimljiva, nego sto idu maneken i ona plava voditeljka, koja je kao stvorena za citanje vesti i to joj je cini mi se krajnji domet. Mene Iva uspe da razbudi ujutru, i da mi da dovoljno pozitivne energije za taj dan. Jeste primetili da uvek ima neke fenomenalne recenice ili citate na kraju emisije, koje su pune topline i optimizma? Samo to da cujem, i dan mi je odmah lepsi...Ali kad je neko hejter u dusi, ne obraca verovatno paznju na "sitnice"? Ima samo par voditeljki na B92 koje su po mom ukusu, a Iva je sigurno jedna od njih.

#38 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 25 June 2007 - 11:05

Iva je daleko opuštenija i spontanija od Marine.

#39 kayser

kayser
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 June 2007 - 11:10

QUOTE(zorzika @ 25 Jun 2007, 10:01) <{POST_SNAPBACK}>
Vidim da su ovde neki oformili hate club, i da su vecni hejteri, i na drugim temama, i u drugim postovima. Ja sam Dizanje poceo da gledam od kada Iva vodi tu emisiju, a do tada mi je bila neopisivo dosadna. Sada emisija ima potpuno drugi ritam, neobican, zanimljiv, duhovit, i uspela je da razbije monotoniju gde dva voditelja sede i najavljuju priloge i goste bez imalo maste i dovitljivosti, a o humoru da ne pricam. Cak mislim da se i taj maneken bolje slaze uz Ivu i da njih dvoje umeju da funkcionisu tako da emisija bude zanimljiva, nego sto idu maneken i ona plava voditeljka, koja je kao stvorena za citanje vesti i to joj je cini mi se krajnji domet. Mene Iva uspe da razbudi ujutru, i da mi da dovoljno pozitivne energije za taj dan. Jeste primetili da uvek ima neke fenomenalne recenice ili citate na kraju emisije, koje su pune topline i optimizma? Samo to da cujem, i dan mi je odmah lepsi...Ali kad je neko hejter u dusi, ne obraca verovatno paznju na "sitnice"? Ima samo par voditeljki na B92 koje su po mom ukusu, a Iva je sigurno jedna od njih.

Cao Iva,
dobro dosla na forum.

#40 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 25 June 2007 - 11:36

Ja baš ne pratim tv Dizanje, ali dok se budim propratim uklučenje radio ekipe, oko 7:10 pa do Regretsa. Ja još nisam čuo da se neko obraća Ivi niti da ona ima nešto da kaže za televiziju, uglavnom se sve svodi na dijalog G-D-M. Kad se radio uključenje završi, onda oduševljeno najavi Regretse. Inače, ne mogu da se otmem utisku da je Gorici ponekad baš smor da se uključuje live u tv, u fazonu Daj pustite nas da radimo, jbl vas tv.

#41 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 27 June 2007 - 16:31

QUOTE(Vesna @ 25 Jun 2007, 12:05) <{POST_SNAPBACK}>
Iva je daleko opuštenija i spontanija od Marine.

Složiću se sa tobom. Od kako su počele vrućinčine ustajem ranije, pa iz kreveta uključim TV. Marina je nepodnošljivo ukočena, kao motku da je progutala - jednom rečju babadevojka.

Naravno, Gorica i Dragan se ne upoređuju sa TV dizanjem, mislim da ove glavonje u B92 nisu ni svesni koga imaju u kući. Nije mi jasno zašto bolje ne iskoriste njihov potencijal, zamislite neki necenzurisani TV talk show sa D&G, ali ne, mi na B92 gledamo mame i ćerke, glamuramice, otvaranje kutija... Barem onog ružnog kuvara, Mićka i žute minute skinuše.

#42 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 27 June 2007 - 17:42

E da, umalo da zaboravim da pozdravnim jutrošnju emisiju, drugo uključenje G&D u TV Dizanje.

Bugarče, trubači, Dragan u transu i Milan na stolu. Priceless. lol_2.gif

Šteta što nije češće.

#43 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 28 June 2007 - 12:55

Meni je tv dizanje malo smorno, ne moze se uporediti sa radijskom verzijom koja je sjajna, zaista steta sto nije bolje iskoristen potencijal Gorice i Dragana na TV B92.

#44 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 26 July 2007 - 07:08

Ne znam da li jos uvek radi ona prognozerka koja izjavi : kada je ovako lepo vreme nazalost nema sta lose da se kaze....
ili izjava.....: mlada tinejdzerka koja je upravo napunila 20 godina....zar nije tinejdzer do najtin...iliti do 19....

I zasto decko koji cita prognozu onako razvlaci dok prica i zasto se za vreme toga bavi politikom???

#45 yooyo

yooyo
  • Members
  • 56 posts

Posted 03 August 2007 - 01:25

Daj bre iskulirajte onaj jogurt ujutro.. Kravica je jedan od najgorih jogurta na svetu, neznam sto ga onoliko reklamirate...