Jump to content


Photo

poslednji koncert na kom ste bili


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
269 replies to this topic

#226 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 05 July 2007 - 06:41

QUOTE(Hartmann @ 5 Jul 2007, 00:35) <{POST_SNAPBACK}>
Da li bi ih ovako najavljivao i kad bi kojim slučajem njima radio koncerte? Ili bi bilo *legendarni uživo u bg* Naravno da će uvek biti boranije da za njih dreši kesu, drešiću je i ubuduće. Karte im nikad nisu bile skupe, a davali su na bini sigurno više nego mnogi drugi. U svakom slučaju da nisu iskreni ne bi toliko ni trajali.

hm, prvi koncert idijota u srbiji napravili smo par drugara i ja. sigurno se ne bih ubio od truda da ih najavim jer, kao sto rece, uvek mogu da skupe dovoljno boranije. to sto se "daju" na bini ne znaci i da su iskreni (ne kazem ni da nisu). rekoh vec, meni su prestali da budu zanimljivi kao bend, a pod tim podrazumevam da su izgubili 'kreativni potencijal', jos sa prvim albumom. prosto receno, poceli su da prave slabe pesme.
sto se trajanja tice, mislim da je razlog u visokoj popularnosti kod nas. da ga jebem ako toliko cesto sviraju u zagrebu koliko u beogradu/srbiji.

#227 PedjaB

PedjaB
  • Members
  • 362 posts

Posted 05 July 2007 - 12:57

Balanescu Quartet.

#228 I'm with the pilots

I'm with the pilots
  • Members
  • 1,349 posts

Posted 05 July 2007 - 17:50

QUOTE(PedjaB @ 5 Jul 2007, 13:57) <{POST_SNAPBACK}>
Balanescu Quartet.



ajm di operejtor vid maj pokit kalkjulejter
: )

autobahn je bio malo cudan al zato robots divna divna
nadala sam se da ce svirati moju omiljenu, computerliebe, al sam kontala da je nerealno :]

iskreno on ima tako po par stvari na svim tim albumima koje mene smaraju (npr sam Possesed na kom su KW, je ostatak, posle KWa onako..dosadnjikav) ali fino je bilo ono sa Luminice i jedna kraca u drugom delu
snimala sam malo, videcu kakav je zvuk i dal je slusljivo, pa ako jeste, podici na net.

#229 haksli

haksli
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 July 2007 - 10:15

Šestog jula najavljen koncert grupe Film u letnjoj bašti KST-a, I posle sat i po kašnjenja koncert još nije bio počeo. Naravno da sam izašao napolje i tražio novac nazad. Obzirom i na prevaru u najavi Peppers-a (njihov nastup nije bio soo koncert nego učešće u Green Fest-u), morala bi da se uvedu stroga pravila za organizatore, u smislu da ono što najavljuju i ostvare. Na koncertu Filma nije bilo ni jedne predgrupe, prodato je više krata nego što je bašta KST-a u stanju da primi. Samo jedna vrata za ulaz i izlaz su funkcionisala, muzika koja je puštana pre koncerta je bila u MP3 formatu i prosto je vređala svakog dobrog ljubitelja zvuka, izbor iste muzike je bio idiotski (jedino nije bio prisutan hip-hop). Toplo preporučujem da se sledeći koncert grupe Film zaobiđe.
haksli

#230 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 July 2007 - 10:22

QUOTE(haksli @ 7 Jul 2007, 11:15) <{POST_SNAPBACK}>
Šestog jula najavljen koncert grupe Film u letnjoj bašti KST-a, I posle sat i po kašnjenja koncert još nije bio počeo. Naravno da sam izašao napolje i tražio novac nazad. Obzirom i na prevaru u najavi Peppers-a (njihov nastup nije bio soo koncert nego učešće u Green Fest-u), morala bi da se uvedu stroga pravila za organizatore, u smislu da ono što najavljuju i ostvare. Na koncertu Filma nije bilo ni jedne predgrupe, prodato je više krata nego što je bašta KST-a u stanju da primi. Samo jedna vrata za ulaz i izlaz su funkcionisala, muzika koja je puštana pre koncerta je bila u MP3 formatu i prosto je vređala svakog dobrog ljubitelja zvuka, izbor iste muzike je bio idiotski (jedino nije bio prisutan hip-hop). Toplo preporučujem da se sledeći koncert grupe Film zaobiđe.
haksli

izvini, ali koja je to grupa sto se zove film? koliko mi je poznato to je jura + neka balavurdija od kojih niko nije nikada bio u postavi grupe iz zg-a pod istim nazivom. btw, video juru juce na nekoj tv - podgrejani les.

#231 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 07 July 2007 - 11:33

QUOTE(Bad Music For Bad People @ 7 Jul 2007, 10:22) <{POST_SNAPBACK}>
btw, video juru juce na nekoj tv - podgrejani les.


sve je lako kad si mlad... whistling.gif


e, jesi deskriptivan. cuj, podgrejani les. hehe.

#232 eye of the beholder

eye of the beholder
  • Members
  • 2,304 posts

Posted 07 July 2007 - 13:52

QUOTE(haksli @ 7 Jul 2007, 11:15) <{POST_SNAPBACK}>
Šestog jula najavljen koncert grupe Film u letnjoj bašti KST-a, I posle sat i po kašnjenja koncert još nije bio počeo. Naravno da sam izašao napolje i tražio novac nazad. Obzirom i na prevaru u najavi Peppers-a (njihov nastup nije bio soo koncert nego učešće u Green Fest-u), morala bi da se uvedu stroga pravila za organizatore, u smislu da ono što najavljuju i ostvare. Na koncertu Filma nije bilo ni jedne predgrupe, prodato je više krata nego što je bašta KST-a u stanju da primi....

su ti vratili pare?

#233 untouchable_23

untouchable_23
  • Members
  • 1,337 posts

Posted 07 July 2007 - 16:56

QUOTE(haksli @ 7 Jul 2007, 11:15) <{POST_SNAPBACK}>
Šestog jula najavljen koncert grupe Film u letnjoj bašti KST-a, I posle sat i po kašnjenja koncert još nije bio počeo. Naravno da sam izašao napolje i tražio novac nazad. Obzirom i na prevaru u najavi Peppers-a (njihov nastup nije bio soo koncert nego učešće u Green Fest-u), morala bi da se uvedu stroga pravila za organizatore, u smislu da ono što najavljuju i ostvare. Na koncertu Filma nije bilo ni jedne predgrupe, prodato je više krata nego što je bašta KST-a u stanju da primi. Samo jedna vrata za ulaz i izlaz su funkcionisala, muzika koja je puštana pre koncerta je bila u MP3 formatu i prosto je vređala svakog dobrog ljubitelja zvuka, izbor iste muzike je bio idiotski (jedino nije bio prisutan hip-hop). Toplo preporučujem da se sledeći koncert grupe Film zaobiđe.
haksli


..da si bila na koncertu Obojenog Programa u Nisu desilo bi ti se jos gore wink.gif
budi srecna.. ima i gorih organizatora od tog tamo ph34r.gif

#234 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 July 2007 - 17:06

QUOTE(untouchable_23 @ 7 Jul 2007, 17:56) <{POST_SNAPBACK}>
..da si bila na koncertu Obojenog Programa u Nisu desilo bi ti se jos gore wink.gif
budi srecna.. ima i gorih organizatora od tog tamo ph34r.gif

sta, obojeni p. prodali vise karata od kapaciteta prostora?

#235 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 07 July 2007 - 17:08

QUOTE(Krntija @ 7 Jul 2007, 12:33) <{POST_SNAPBACK}>
sve je lako kad si mlad... whistling.gif
e, jesi deskriptivan. cuj, podgrejani les. hehe.

krntijo, cak i da nisi sacuvao potpis, sinoc mi par ticica reklo koji si. drago mi je da te vidim ovde, ponovo. jos da se indijanac vrati, pa da imam neko drustvo za zezanje i carkanje.

#236 PedjaB

PedjaB
  • Members
  • 362 posts

Posted 09 July 2007 - 07:55

Chick Corea & Gary Burton thumbsup.gif ! Mnogo mi je više legao nego pre deset godina, iako je i tada bio sjajan.

Edited by PedjaB, 09 July 2007 - 07:56.


#237 buddyholly

buddyholly
  • Members
  • 350 posts

Posted 13 July 2007 - 03:03

Dinosaur Jr. Konacno!!!
12/07/2007

Edited by buddyholly, 13 July 2007 - 03:04.


#238 scepa

scepa
  • Members
  • 480 posts

Posted 13 July 2007 - 04:58

africka gitara u letnjoj noci ..... Vieux Farka Toure u millenium parku,prvi put u cikagu.... veceras...to jest, sad se vratio, posto je cert poceo oko 7 uvece...muzika slicna Fela Kutiju...nije lose - malo za promenu...

#239 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 13 July 2007 - 12:18

QUOTE(Bad Music For Bad People @ 7 Jul 2007, 18:06) <{POST_SNAPBACK}>
sta, obojeni p. prodali vise karata od kapaciteta prostora?


ma jok... pokupio organizator pare i nestao u nepoznatom pravcu...

#240 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 13 July 2007 - 13:07

QUOTE(martinj @ 13 Jul 2007, 13:18) <{POST_SNAPBACK}>
ma jok... pokupio organizator pare i nestao u nepoznatom pravcu...

bedak.
kako se zove taj organizator?