Jump to content

Photo

poslednji koncert na kom ste bili

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
269 replies to this topic

#1 taninen

taninen
  • Members
  • 3 posts

Posted 24 January 2007 - 22:13

ime artista
mesto koncerta
utisci

#2 Nikola Kiric

Nikola Kiric
  • Members
  • 801 posts

Posted 25 January 2007 - 05:19

Airport City Shuffle
Pony, Melbourne
krenusmo da sviramo pred polupraznom/polupunom salom malenog kluba, neki ljudi su igrali i odobravali, neki su se drali na nas, jedan pijani/drogirani kreten se skidao go do pojasa, mi smo svirali odlicno. posle smo pili pivo sa ekipom, a onda sm otisao u hotel gde me cekala zena. eto.

#3 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 25 January 2007 - 14:42

pet shop boys, madrid, 5 januar 2007

Attached File  psb_mad_2007_01_05.jpg   41.01KB   100 downloads

#4 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 25 January 2007 - 14:49

Kylie@Wembley Arena
09.01.2007. s_d.gif

#5 peteespe

peteespe
  • Members
  • 65 posts

Posted 25 January 2007 - 15:16

Festival Zle Buke - Mini Teatar Osijek
Sizif (Osijek) emo/noise/h.c ??
Bud Spencer (Osijek) Motorhead/Turbonegro-rock
Dislike (Pozega) crust grind/core ???
doso' pomalo pijan otisao jako pijan
bandovi odlicni , buka i urlik jedva prezivio
ne idem vise wink.gif
biggrin.gif

#6 Pirate

Pirate
  • Members
  • 42 posts

Posted 25 January 2007 - 15:45

Napalm Death
SKC 24.1. tj. sinos laugh.gif
lepo je bilo videti ponovo tate grindcore-a biggrin.gif

Edited by Pirate, 25 January 2007 - 15:47.

#7 Janick_Gers

Janick_Gers
  • Banned
  • 63 posts

Posted 25 January 2007 - 20:41

Whitesnake
30.07.2006. Tashmajdan
Mislim da komentari nisu potrebni,ko je doziveo,razumece smile.gif
Nije zadnji koncert na kome sam bio ali najbolji zadnji definitivno...smile.gif

#8 dobar_znak

dobar_znak
  • Members
  • 1,145 posts

Posted 25 January 2007 - 23:08

Zid plača - moj omiljeni trio, Zare (bas), Đuzo (bubnjevi) i Panto (vokal i Fender).

Klub "Sirano", Loznica, pre desetak dana

Ja dolazim najviše zbog njihovih autorskih pesama, ali lepo je čuti i genijalno odsvirane a naročito otpevane obrade, recimo Azra - "Iggy Pop", Time - "Istina mašina", Šarlo Akrobata - "Niko kao ja", Luis Prima - "Just A Gigolo/I Ain't God Nobody", Luis Armstrong - "It's A Wonderful World", Frenk Sinatra - "My Way", Električni orgazam - "Krokodili dolaze", The Doors - "Love Me Two Times", Atomsko sklonište - "Olujni mornar", itd.
Onda šlag na tortu, džemovanje sa Davorom Lazićem koji je došao na raspust sa studija rock gitare u Amsterdamu.

A za kraj, udovoljeno željama "društva u ćošku", pesma Zida Plača - "Baj baj". Ko je nije čuo ne zna šta je propustio. Isto važi i za još neke njihove stvari:
"Oaza"
"Dobra forma"
"Pesma"
"Želim samo da me se setiš"
"Kiše"
"Buđenje u pet"
"Zid Plača"

Opšti utisak: neopisivo. Treba doći, čuti i videti.

Edited by dobar_znak, 25 January 2007 - 23:11.

#9 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 26 January 2007 - 04:16

QUOTE(Nikola Kiric @ 25 Jan 2007, 15:19)
Airport City Shuffle

Voleo bih da sam bio, ali meni je to daleko. Evo u plejlistu ubacujem i Soviet Valves, pa to je as good as it gets.

#10 Nikola Kiric

Nikola Kiric
  • Members
  • 801 posts

Posted 26 January 2007 - 04:23

ne sekiraj se, nisi nista propustio biggrin.gif
u Sidneju smo svirali pred 15 ljudi u sali koja prima 700, pa ti vidi...

#11 LostInMusic

LostInMusic
  • Members
  • 982 posts

Posted 26 January 2007 - 07:02

#################################################

gledao i slusao:
http://myspace.com/fuzztones
...pre 3 nedelje. nije bilo majica XXL. Rudi Protrudi A-go-go.

##################################################

...u proslu subotu (gledao i slusao):
http://www.myspace.com/greatlakesband
http://www.myspace/iwasaking
http://www.myspace.com/sgtpetter
.. nije bilo majica XXL. The Great Lakes - odlicni. Esencija The Elephant 6 Collectivea. biggrin.gif

##################################################

03.02. ako stignem idem da gledam Wreckless Erica i Amy Rigby. Nemam pojma da li ce biti majica XXL. Nadam se da hoce.

#12 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 28 January 2007 - 03:50

Parastos Beatlesima
Route66 - NS

Odlicna svirka. Likovi (BestBeat?) se jos potrudili oko odela i propratnog nastupa. nisu svirali Love me do, za koji sam pustao najnenormalnijezvuke iz prvog reda. Osim toga sasvim Ok se iskakao, preterana svirka. Odlicno doslo ovom nasem malom mestu.

Jedina mrlja na koncert je sto su posle pustili los tehno na koji su ljudi mrdali sa jos vecim odusevljenjem nego na svirku i hejt za mene, majmuna, sto nisam uknjizio jos jednu Maltesetu.

Edited by Maltese, 28 January 2007 - 11:04.

#13 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 28 January 2007 - 04:01

Liverpulska filharmonija, dirigovo Libor Pesek sasvim pristojno, orkestar bio na nivou, a Julian Lojd Veber svirao Dvorzakov koncert za violoncelo, bez osecaja, skroz, sve note na mestu naravno, al bez dodira s orkestrom ili bilo kakvim dubljim smislom, tako da sam zaspala u najlepsem drugom stavu jer je bio skroz ravan, dosadan i besmislen. Probudila sam se negde na sred treceg, kad su violine krenule da sviraju onu tuznu pesmu iz ranijeg dvorzakovog opusa sto ju je tu uturio iz sentimentalnosti - ne sumnjajte da je Endrjuov ruzniji i talentovaniji brat i to satro u korenu, da bi se koncert zavrsio sto dosadnije i bezidejnije. Retardirana publika tapsala je toliko da sam se uplasila da ce nam odsvirati bis. Boze, gde ja zivim. mad.gif

#14 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 29 January 2007 - 00:13

Bossa Nova Hot Club, ponedeljak, Spiegeltent u Hajd parku (ovdasnjem). Pod ovim nazivom nastupio je kvintet Markos Valea, sa gostima Zoao Donatom, Robertom Meneskalom i Vandom Sa. Osim muzike prve trojice (npr. Samba de Verao, Batucada, Crickets sing for Anamaria, O Barquinho, The Frog), svirali su (Vanda Sa) i par Zobimovih klasika. Slusati ih u ovakvom intimnom prostoru nakon godinja slusanja njihove muzike u originalu ili u izvodjenju raznih drugih majstora poput Zoao Gilberta ili Serdja Mendesa je pravi mali dragulj smile.gif .

Share & Enjoy

#15 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 29 January 2007 - 09:56

Tommy Emmanuel, sinoc na kolarcu...

...malo je reci da sam odusevljen, nisam imao pojma da gitara moze da pravi onakve zvuke...techno, aboridzinski dub i sviranje samo na vratu, nevidjeni zvuci metlice po zicama....neverovatno...zao mi je sto sam omasio prosle dine cert u narodnom pozoristu, ali sreca dosao je baja ponovo...stvarno je mag, a i ozvucenje u akusticnoj sali kolarca je doprineo jako glasnom zvuku i drmanju stomaka, sto je meni prijalo, za gerijatriju ne znam...kad je krenuo da svira bluz, odlepio sam....

...lose je sto na balkonu kolarca nije moguce sesti normalno, osim ako nisi kepec...kolena me otkidala poslednjih 15 minuta...i da, tommy ima neke pateticne momente, od kojih zamalo da bacim bic, ali cim batali pevanje i zaprzi djitru, istog sekunda zaboravim mucninu i ponovo se odusevim...dve, tri kantri balade su bile katastrofa smor....

...inace, tip kaze da svira 340 dana u godini!!!...neverovatno, ali ocigledno obilazi planetu...preporucujem, pogotovu onima koji ga nikad nisu slusali, verovatno ce biti iznenadjeni, kao i ja...

www.tommyemmanuel.com ima raspored certova, mozda gostuje i u vasem gradu, za svaku preporuku...

Edited by BigLebowsky, 29 January 2007 - 09:57.