Jump to content


Photo

U kom delu Begeja živite?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
150 replies to this topic

#61 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 25 January 2007 - 11:08

QUOTE(Ljuban @ 23 Jan 2007, 16:47)
Never bih živeo na Novome Beogradu - bezdušno, malokrvno, uniformisano, dosadno, ružno.


ne volim ni ja nbgd
al nije ni sto je (toliko) dosadan i ruzan (malecko jeste, moram priznati), nego sto mi sve izgleda isto. pogubih se tamo mali milion puta dry.gif
a mislim da bih mogla da zivim bilo gde ako sebi uredim da mi bude lepo smile.gif

inace, kad sam u beogradu, na vozdovcu sam (od '78 do '04 se nisam mrdala odatle)
mozda sam zato stalno zelela da se selim, ne zato sto mi tamo nije bilo lepo, nego sto sam uzasno radoznala i htela da vidim kako bi bilo u nekom drugom kraju.

ljuban se raskuckao wub.gif

#62 eneja

eneja
  • Members
  • 956 posts

Posted 25 January 2007 - 11:14

Nego, vidim da nas ima dosta na Vozdovcu - dusanovac, konjarnik, medak, jerkovic, pa dalje prema Elektrotehnickoj skoli.
Ko zna mozda smo se i susretali, recimo u 26-tici ili 31. smile.gif

#63 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 25 January 2007 - 11:16

QUOTE(manitu @ 24 Jan 2007, 21:40)
meni ovde dobro ....

blok 3 pozdravlja mery i pontiaca wink.gif

ehh,... ne zivim u bloku 1 od kraja 1978 sad.gif ali pamtim sve lepe godine detinjstva i odrastanja tamo smile.gif

#64 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 25 January 2007 - 13:02

QUOTE(srdjann @ 24 Jan 2007, 22:44)
Reci mi da znaš ekipu koja se skuplja na "klupicama" a živi tu oko tebe... smile.gif


Ekipa sa klupica je sa svih strana, Zemun, blokovi, paviljoni, stari Merkator... Dobro mesto za izblejati, popiti nekoliko piva i smisliti kuda dalje (posebno tokom leta kad je studenjak pun stranaca)

#65 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 25 January 2007 - 13:32

Ja bas volim NBG i pored toga sto nikada tamo nisam ziveo. Bio mi je ok i pre 15ak godina kada je po burek moralo da se ide do Zelenjaka a danas...danas sam stvarno odusevljen kako sve to izgleda. smile.gif Bas je grad za sebe i moze se reci jedina periferija koja ne odredjuje svoju cenu po tome koliko je udaljena od centra. Ko se na vreme skucio neka uziva. Sada su cene nekretnina (opravdano) skocile tako da je NBG postao skupa zabava. wink.gif

#66 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 25 January 2007 - 14:52

QUOTE(Hawk @ 25 Jan 2007, 13:32)
Ja bas volim NBG i pored toga sto nikada tamo nisam ziveo. Bio mi je ok i pre 15ak godina kada je po burek moralo da se ide do Zelenjaka a danas...danas sam stvarno odusevljen kako sve to izgleda. 
...


Zavisi koliko ti je trebalo do Zelenjaka; meni samo dve stanice wink.gif

#67 Brazilac

Brazilac
  • Members
  • 12,876 posts

Posted 25 January 2007 - 15:00

Rodjen na Dedinju, rano detinjstvo u Jerkovicu, poslednjih 18 godina na Banovom Brdu... cool.gif BBR!

#68 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 25 January 2007 - 16:38

QUOTE(srdjann @ 24 Jan 2007, 23:44)
Reci mi da znaš ekipu koja se skuplja na "klupicama" a živi tu oko tebe... smile.gif


hm..
na klupicama ima brdo ljudi, nama dodje kao ispovedaonica (: tu se neki problemi resavaju (: ali ne poznajem nikakvu ekipu koja je redovno tu ):

a nisam opisala svoj razvojni put (:
prvih par meseci zivela na Dorcolu, i to na samoj raskrsnici cetiri puta (((: innocent.gif
onda naredne 4 godine u Jerkovicu, a posle toga sam dosla na Novi Beograd gde sam i danas (:
vrtic, osnovnu i srednju skolu zavrsila na Dorcolu (: tako da je tamo do fakulteta bio ceo moj svet i u taj kraj cu uvek biti zaljubljena (:

#69 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 25 January 2007 - 16:40

QUOTE(dig_chohano @ 25 Jan 2007, 13:02)
Ekipa sa klupica je sa svih strana, Zemun, blokovi, paviljoni, stari Merkator... Dobro mesto za izblejati, popiti nekoliko piva i smisliti kuda dalje (posebno tokom leta kad je studenjak pun stranaca)

Pa tooo!... smile.gif I plus (bar) dva benda - Deer Beer i Birtija (ex-Cokule)

#70 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 January 2007 - 16:46

Prvo ziveo na uglu Narodnog fronta i Balkanske (tamo gde je Cinephoto i gde je bio butik Rim, sada je tamo Бизи Пипл,u tom kraju sada i radim), a sada zivim na Varos kapiji, kod Brankovog mosta. smile.gif

#71 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 25 January 2007 - 16:52

QUOTE(srdjann @ 25 Jan 2007, 16:40)
Birtija (ex-Cokule)


D, da...Veseli Bambule.

#72 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 January 2007 - 16:54

pošto je eksperimentalno utvrđeno da se ne radi o Bečeju nego o BGu, da se prijavim i ja sa one opštine gde jesu radikali imali najviše ali samo malo malecko (u prevodu: zanemarljivo) više od DS i gde je LDP imao > 6% cool.gif

#73 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 25 January 2007 - 16:57

QUOTE(amelija @ 25 Jan 2007, 16:54)
pošto je eksperimentalno utvrđeno da se ne radi o Bečeju nego o BGu, da se prijavim i ja sa one opštine gde jesu radikali imali najviše ali samo malo malecko (u prevodu: zanemarljivo) više od DS i gde je LDP imao > 6%  cool.gif


€100 na Vozdovac. wink.gif

#74 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 25 January 2007 - 17:17

QUOTE(eneja @ 25 Jan 2007, 11:14)
Nego, vidim da nas ima dosta na Vozdovcu - dusanovac, konjarnik, medak, jerkovic, pa dalje prema Elektrotehnickoj skoli.
Ko zna mozda smo se i susretali, recimo u 26-tici ili 31. smile.gif


A mozda i u osnovnoj skoli? Za jednog forumasha vec znam da smo zavrsili istu: Dositej Obradovic, na Dusanovcu, sad je na tom mestu Skola za negu lepote, a Dositej je, mislim, tamo gde je bila OS Maksim Gorki.

#75 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 25 January 2007 - 18:32

QUOTE(Dina @ 24 Jan 2007, 22:47)
Novi Beograd, preko puta glavnog ulaza u Studenjak (:

.. a i komsiluk je sve bolji i bolji (:

To zbog one teretane u prizemlju? tongue.gif

Elem, dodjosh, u BGu od 95.

Prvo: Savski venac, kod stajge ph34r.gif
Onda: NBG - Fontana wub.gif
Potom: Palilula - Karaburma puke.gif
Pa: Vracar, Crveni krst, BDP wub.gif
Opet: NBG - Fontana wub.gif wub.gif
Sada: Vracar, kod Hrama yucky.gif

Hm... Osim nesrecne epizode sa Palilulom, ispade da nisam mrdao van demokratije biggrin.gif