Jump to content


Photo

SVAKA CAST OSTALIMA ALI LUKAS.....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 18 June 2002 - 23:44

Lukasa poslati odmah na kliniku Laza Lazarevic,zakljucati ga,i baciti kljuc u veliki tihi okean,zatim kranovima srusiti zgradu do temelja-recept za prosperitet srpske muzike,i kulture u celini!

Dule ako je Lukas uzeo Hrvatima 30 soma za jedno vece,to samo pokazuje da i oni imaju ljude koji nemaju ni malo ukusa.Znam za klise da o ukusima ne treba raspravljati,ali ovo je toliko ocigledno.Jedan pametan covek je predlozio da nase "najvece zvezde" izvedemo u Parizu,pred najvecim muzickim znalcima,i pustimo ih da pevaju!Naravno da nasa bivsa vlast to nije prihvatila,ali svi znamo kakve bi bile njihove reakcije.

#17 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 22 June 2002 - 15:28

Indy:

Dule (tj. Lukas):
i punu saku olova
i nesto protiv bolova


He he, saka olova bi i bila vrlo efikasna protiv svih bolova :razz:

Zna celovjek o cemu peva ...

:smile:))


A narocito bi se taj lek mogao primeniti na tipuse kao sto je Lukas Aca i kolege mu estradni umetnici/ce jer njima ocigledno nije dobro cim u svakoj "pesmi" naricu o nesrecnom zivotu/ljubavi itd. Sto lepo ne primene sopstveni recept odozgo i prekrate sebi muke? Em bi njima bilo lakse, em ne bi vise trovali ovaj narod.

#18 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 22 June 2002 - 18:32

To Henry majstore! :lol:

#19 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 11 July 2002 - 10:26

Ja sam se malo kasno ukljucila, tj. nisam znala da se diskutuje i o Acama Likasima i sl. Meni je nesto to ime poznato, ali izgleda da josuvek zivi i u "transformisanoj Srbiji", nazalost, mnogo treba tu jos da se procisti, ako ikad i bude moguce jer je bas MNOGO...
Ali reci one pesme...pa to je strahota!

Prvi put sam ih imala tako zapisane pred sobom, te se i zamislih nad njima :smile: :smile:

...ubi me nezno molim te...
...da odlazis iz ljubavi...
i punu saku olova i nesto protiv bolova...


'Ajd' sto ga ubija nezno i odlazi iz ljubavi (vrlo logicno),malo patetike ali nije mi jasna poenta, pa ako Dule moze da mi razjasni sto da mu ostavlja i punu saku olova i nesto protiv bolova. Mislim, dovoljna mu je valjda puna saka olova ako vec hoce da se ubije! :wink:

Onaj sto je suzama lepio tapete je bar bio originalniji!

Ali, ljudi (upuceno onima ostalim u Srbiji koji su jos pinkovski zatrovani), probajte da vidite kolko je sve to besmisleno i kolko taj, ma kako se zvao, uzima lovu nizasta, zahvaljujuci vama.
Mora se krenuti i od "sitnih" lopova, i ne dozvoliti im da prodju tek tako lako i pretope se u "Novu Srbiju", ako je bude ikad i bilo, tj. da bi je jednom bilo!

[ Izmena poruke: sta dalje na dan 2002-07-11 11:35 ]

#20 ronin83

ronin83
  • Members
  • 114 posts

Posted 13 July 2002 - 03:31

10 godina,ako ne i vise,od pocetka svega ovoga ljudi su gledali i slusali taj sund i skart-mislim da ce biti malo teze da se taj korov istrebi posto je pustio dugacke korene.