Jump to content


Photo

Milka Canic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#1 DickOverfrick

DickOverfrick
  • Members
  • 249 posts

Posted 15 December 2006 - 19:34

pa dakle, volite li Milku?
video sam je jednom i mnooogoo sam se smejao, iako sam se vracao sa dedine sahrane sad.gif
ali ipak je to bila Milka Canic, supervizor kviza.

Attached Files



#2 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 15 December 2006 - 19:56

biggrin.gif
thumbup.gif

A kad voditeljka kaze "moramo da konsultujemo naseg supervizora", a ova znacajno klimne glavom tongue.gif

#3 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 15 December 2006 - 21:21

ja mislim da je milka canić mrtva već 5 godina i da je dva lika samo pridržavaju u tih par sekundi programa

#4 Verbal

Verbal
  • Members
  • 757 posts

Posted 15 December 2006 - 21:27

QUOTE(moke @ 15 Dec 2006, 21:21)
ja mislim da je milka canić mrtva već 5 godina i da je dva lika samo pridržavaju u tih par sekundi programa

laugh.gif

#5 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 15 December 2006 - 22:33

kraljica valjda tongue.gif

svejedno, a ko je gospoja?

#6 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 15 December 2006 - 22:39

ja sam je video letos ispred SKC. Bio sa dve ortakinje i jedna se okrene i malo glasnije prosapne evo je Milka Canic! I ona kad je prosla pored nas javila joj se biggrin.gif

P.s. uvek kad je najave na kvizu u ocima joj vidim onaj pogled "Stoko nekulturna i nepismena!" Naravno upuceno takmicarima smile.gif

#7 pacey defender

pacey defender
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 16 December 2006 - 13:20

Osoba koja se vec 10 godina pojavljuje na tv bez izgovorene reci. To je uspeh. biggrin.gif

Inace, gradom je krenula urbana legenda da je Milka Canic progovorila u jednoj emisiji. Ima li neko dovoljno zaludan da to potvrdi pa da mu verujemo na rec. Mada bi link ka youtobe bio neprocenjivo blago verodostojnosti.

#8 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 16 December 2006 - 13:59

strina moje drugarice, uvek je vidjam na slavama. bolje da ne prica na tvu, nije mi nimalo simpaticna. takodje, omiljena licnost kad se igramo asocijacija.

#9 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 16 December 2006 - 14:40

QUOTE(kingmaker @ 16 Dec 2006, 14:59)
strina moje drugarice, uvek je vidjam na slavama. bolje da ne prica na tvu, nije mi nimalo simpaticna. takodje, omiljena licnost kad se igramo asocijacija.


biggrin.gif

a sta je po profesiji, ako se moze znati? Mislim, koordinator kviza zvuci malo... blink.gif

#10 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 16 December 2006 - 14:53

QUOTE(pacey defender @ 16 Dec 2006, 13:20)
Osoba koja se vec 10 godina pojavljuje na tv bez izgovorene reci. To je uspeh. biggrin.gif

Inace, gradom je krenula urbana legenda da je Milka Canic progovorila u jednoj emisiji. Ima li neko dovoljno zaludan da to potvrdi pa da mu verujemo na rec. Mada bi link ka youtobe bio neprocenjivo blago verodostojnosti.


Shkolska drugarica moje mame. Chini mi se da je jako fina teta, ali ne znam je bash dobro. A sad na pochetku kviza uvek kaze po jednu rechenicu (uglavnom je neki citat) dobrodoshlice. To su uveli od jeseni u shemu kviza, shto je nju jako nerviralo. Pogledati pochetak "Slagalice".


QUOTE(kingmaker @ 16 Dec 2006, 13:59)
kad se igramo asocijacija.


happy.gif


@ Celt
Milka je profesor srpskog jezika i knjizevnosti. Nedavno je objavila knjigu "Srpski jezik za strance".

Edited by Linda Lee, 16 December 2006 - 14:56.


#11 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 16 December 2006 - 14:54

QUOTE(moke @ 15 Dec 2006, 21:21)
ja mislim da je milka canić mrtva već 5 godina i da je dva lika samo pridržavaju u tih par sekundi programa



QUOTE(Pavllle @ 15 Dec 2006, 22:39)
ja sam je video letos ispred SKC. Bio sa dve ortakinje i jedna se okrene i malo glasnije prosapne evo je Milka Canic! I ona kad je prosla pored nas javila joj se  biggrin.gif

P.s. uvek kad je najave na kvizu u ocima joj vidim onaj pogled "Stoko nekulturna i nepismena!" Naravno upuceno takmicarima  smile.gif



QUOTE(pacey defender @ 16 Dec 2006, 13:20)
Osoba koja se vec 10 godina pojavljuje na tv bez izgovorene reci. To je uspeh. biggrin.gif

Inace, gradom je krenula urbana legenda da je Milka Canic progovorila u jednoj emisiji. Ima li neko dovoljno zaludan da to potvrdi pa da mu verujemo na rec. Mada bi link ka youtobe bio neprocenjivo blago verodostojnosti.



Jebote, koja tema laugh.gif

#12 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 16 December 2006 - 19:40

QUOTE(pacey defender @ 16 Dec 2006, 13:20)
Osoba koja se vec 10 godina pojavljuje na tv bez izgovorene reci. To je uspeh. biggrin.gif

Inace, gradom je krenula urbana legenda da je Milka Canic progovorila u jednoj emisiji. Ima li neko dovoljno zaludan da to potvrdi pa da mu verujemo na rec. Mada bi link ka youtobe bio neprocenjivo blago verodostojnosti.


Kaže, ali jako, jako retko neku mudrost nakon nadasve blistavog uvoda voditeljke. Nešto u stilu "od naših takmičara tražimo dobro znanje", "neka vam ovi minuti proteku korisno". Žao mi je, nisam tačno zapamtio.

#13 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 17 December 2006 - 22:13

kada je neka nedoumica ona se javi ad presudi. Kao da li se priznaje sto je takmicar u asocijacijama rekao pojam A a ne pojam B iako pojam A moze da se podvede pod pojam B i ponekad prizna neku rec a nekad samo voditeljka kaze da je ona priznala dry.gif

#14 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 17 December 2006 - 22:43

Ne verujem da se ova tema bash ove nedelje otvorila, a ja bas ovih dana bio na snimanjima Slagalice pruzajuci podrshku drugaru..Elem, Milka je lik, izgleda bar 10 godina mladje uzivo i verovali ili ne stvarno ima neku funkciju u snimanju kviza. Naime ona tako revnosno zapisuje sve odgovore i proverava i najmanju nedoumicu oko regularnosti, da to prosto izludjuje kamermane i rezisera, pa milion puta moraju da ponavljaju scene zbog nje biggrin.gif Najjacha scena je bila kada je voditeljka na snimanju najavila Milku, kamera je zumira, a reziser prekida snimanje recima "Milka sta ste slozili tu facu kao da ste mumija, dajte neki osmeh..."
lol_2.gif

#15 DickOverfrick

DickOverfrick
  • Members
  • 249 posts

Posted 18 December 2006 - 10:15

ja hocu da se prijavim za slagalicu i da kazem pred kamerama - ja sam dosao samo da bih upoznao gospodju Milku Canic.
a i da, bakuta vozi kola smile.gif