Jump to content


Photo

Music Television Station - MTS


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 Pareidolia

Pareidolia
  • Members
  • 998 posts

Posted 09 December 2006 - 16:44

Videla danas, u SBB-ovoj ponudi. Kaze cica voditeljica da je to test signal, ali bi bilo dobro da im i nadalje program bude takav. Muzika je urbana tongue.gif , a hajlajt danasnjeg dana mi je bio spot za pesmu Crv, sa albuma Angel's Breath Mitra Subotica Sube i Milana Mladenovica. Samo da ne krenu da ubacuju zabavnjake koji su, kako se suska u narodu, tesno povezani sa grand i shitty prodaksnima rolleyes.gif

#2 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 11 December 2006 - 03:54

QUOTE(OnTheEdge @ 9 Dec 2006, 16:44)
Videla danas, u SBB-ovoj ponudi. Kaze cica voditeljica da je to test signal, ali bi bilo dobro da im i nadalje program bude takav. Muzika je urbana  tongue.gif , a hajlajt danasnjeg dana mi je bio spot za pesmu Crv, sa albuma Angel's Breath Mitra Subotica Sube i Milana Mladenovica. Samo da ne krenu da ubacuju zabavnjake koji su, kako se suska u narodu, tesno povezani sa grand i shitty prodaksnima  rolleyes.gif


Ajd pojasni malo?!?

#3 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 11 December 2006 - 09:24

Verovatno misli, da projektat MTS, koji je nekad isao na 3K dobija svoju kablovsku formu. Podrzavam iz sveg srca. Trebalo je ranije to da se sete, da mozda dobiju i frekvenciju. Samo da se ne spoje sa TV Metropolis pa zajedno sa njima da krenu. Toliko ima prostora za pustanje muzike, spotova, uzivo snimaka, dokumentaraca... da ni 3 televizije to ne bi mogle da odrade. Drugo je pitanje sto na nasim televizijama ne postoji bas nijedna muzicka emisija!

#4 Verbatim

Verbatim
  • Members
  • 906 posts

Posted 11 December 2006 - 10:42

Nemojte mnogo da se nadate, juče sam video Olivera Dragojevića na MTS-u. Nisu oni bez razloga promenili naziv u Music Television Station. Svakako će 24h program zahtevati komercijalniju muzičku ponudu.

Ipak, i pored toga imaju potencijala. Videćemo, od nove godine kreće regularan program.

#5 Pareidolia

Pareidolia
  • Members
  • 998 posts

Posted 11 December 2006 - 23:21

QUOTE(Nickola @ 11 Dec 2006, 09:24)
Verovatno misli, da projektat MTS, koji je nekad isao na 3K dobija svoju kablovsku formu. Podrzavam iz sveg srca. Trebalo je ranije to da se sete, da mozda dobiju i frekvenciju. Samo da se ne spoje sa TV  Metropolis pa zajedno sa njima da krenu. Toliko ima prostora za pustanje muzike, spotova, uzivo snimaka, dokumentaraca... da ni 3 televizije to ne bi mogle da odrade. Drugo je pitanje sto na nasim televizijama ne postoji bas nijedna muzicka emisija!


Upravo tako smile.gif Samo da pustaju sto vise dobrih domacih bendova. Apropo Dragojevica, sad se sve plasim da odnekud ne iskoci Zeljko Joksimovic ili tako neki ph34r.gif Nije da bih se nesto preterano iznenadila, imajuci u vidu (blago receno) opstu komercijalizaciju muzike kod nas mad.gif, ali bi mi bilo bash krivo. Nedostaju mi emisije tipa Dodatno ubrzanje sad.gif Danas su pustili nekoliko spotova EKV-a, pa onda Disciplinu, Block out... smile.gif

Nije sad vreme ko pre,
ovo je vreme za promene,
zaboravi proslost i javi
ima li promene u tvojoj glavi! biggrin.gif

#6 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 12 December 2006 - 20:00

Nije bila loša TV.I ja sam je gleda dok je bila na 3K,a prestala kada su prešli na Pink(čini mi se),zbog glupačke muzike koju su počeli da puštaju.Valjda se to sad neće desiti ! Za stari MTS sve najbolje i samo napred !

#7 Charlie

Charlie
  • Members
  • 12 posts

Posted 13 December 2006 - 11:55

QUOTE(sakilikiki @ 12 Dec 2006, 20:00)
kada su prešli na Pink


Salite se ohmy.gif
Koji je to bio stadijum MTS-a, ja se toga ne secam

#8 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 13 December 2006 - 13:03

Nemojte da me "držite" za reč nisam sigurna . Znam samo da u jednom određenom trenutku , više nisam mogla da ih gledam zbog novokomponovanih gluposti koje su počeli da puštaju.

#9 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 19 December 2006 - 01:01

Smem li ja da antipodržim projekat?Iz bar 2 fenomenalna razloga:
1) Podrž'o je Miloš76.
2) Jedini trag koji je MeTeSe ostavio na televiziju u Srbiji je to što je od Marije Maćić napravio TV lice.

QUOTE(čaki)
QUOTE(saki)
kada su prešli na Pink
Salite se ohmy.gif
Koji je to bio stadijum MTS-a, ja se toga ne secam

Uzni rendom primerak dnevnih novina (preporučujem najelitnije - ''Večernje novosti'') iz primeraradi 1996. i iznenadićeš se brojem (po ovotopičkim merilima puke.gif ) urbanih sadržaja na roze kanalu:
QUOTE(TV Pink)
Subota 23.00-02.00 Kakva korist od naslova - nostalgičarski rok magazin

Emisija k'o krojena za Miloša.Vodio docnije prebijeni član JUL-a i kum Zorana Pejića Peje Vojin Vojinović u paru sa Mašom Samardži(n)ski.
QUOTE(TV Pink)
Četvrtak 19.00-20.00 Yu Top 10 - aktuelni presek rokenrol scene

Jel' moram dvared? (doduše,ovde sam bio ironičan)
QUOTE(TV Pink)
Ponedeljak 00.00-01.00 K2 Čil aut - presek crnog zvuka kroz prizmu autorki - Aleksandre i Kristine Kovač

QUOTE(TV Pink)
Nedelja 23.00-02.00 Muzička Televizija Srbije (MTS) - informativan i kreativan pristup domaćoj muzičkoj sceni

Kreativnost se ogledala u nekim igranim dosetkama na nivou najlošijih studenata FDU-a ispresecanim spotovima iz zlatne dobi eks-ju AOR-a.
No,da ne grešim dušu na sv. Nikolu,i od toga je imalo gore - serijal ''Oko moje glave'' sa istom metom i odstojanjem na RTS-u.

Greh je ne napomenuti da je MTS verovatno jedina pojava proterana sa više televizija nego Minimax i Marko Janković.
QUOTE
1996. Pink
1997. Art
1997/1998/1999. Politika
1999. Palma
posle 2000. IBC,
pa 3K RTS


I nisu puštali novokomponovane gluposti,već ono što je ponajbolje sumirao gospodin odozdo pričajući o sasvim drugoj temi - izboru ''100 najgorih domaćih'' (>>zanemariti kontekst,pratiti bold):
QUOTE(Tomislav Grujić)
- Na B92 domaća muzika se puštala u priličnoj meri devedesetih godina, kada je ovdašnja scena bila prilično zanimljiva i kvalitetna, a kao protivteža onome što se na nekim popularnim radio stanicama moglo slušati, a to je takozvana ju nostalgija, zlatne osamdesete, muzika smeha, plesa i zaborava.

rolleyes.gif

Edited by Ljuban, 19 December 2006 - 01:23.


#10 ludi konj

ludi konj
  • Members
  • 29 posts

Posted 28 December 2006 - 09:36

Uh , shto ovo volim ...Omiljena tema...Nesrecni MTS _ruglo i ogledalo Srbije u isto vreme ...
Ugasiti momentalno ...Pa taj co'ek nema koga nije zavio u crno u ovom gradu , od radnika kojima ne placha mesecima , pa i godinama , do bivshih poslovnih partnera koji ga pljuju na sva usta gde god stignu_njega i njegovu direktorku inache bivshu mu sekretaricu koja mu je pozajmila kintu kad je dotakao dno , malo zivnuo , a ona avanzovala ph34r.gif
Luda kucha ...Bezite glavom bez obzira ...
Znam shta se sprema , nishta lepo i korisno verujte ....
Zato nam i jeste tako kad ovakvi opstaju i dobijaju frekfencije mad.gif

#11 Verbatim

Verbatim
  • Members
  • 906 posts

Posted 28 December 2006 - 11:18

QUOTE(ludi konj @ 28 Dec 2006, 09:36)
Znam shta se sprema , nishta lepo i korisno verujte ....
Zato nam i jeste tako kad ovakvi opstaju i dobijaju frekfencije  mad.gif


Kakvu frekvenciju? Danas svako može da dobije mesto u kablu za 10000 - 15000 evra mesečno. dry.gif

Ko je video najnoviji domaći kanal u SBB ponudi EMM, zna o čemu pričam.

Edited by Verbatim, 28 December 2006 - 11:19.


#12 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 29 December 2006 - 11:08

NISAM SIGURNA DA SAM SHVATILA POENTU TOG KANALA,JER SVAKI PUT KADA SE ZAUSTAVIM NA ISTOM NEKA GLUPA MUZIKA SA SMS PORUKAMA. sad.gif

#13 Pareidolia

Pareidolia
  • Members
  • 998 posts

Posted 29 December 2006 - 22:45

QUOTE(sakilikiki @ 29 Dec 2006, 11:08)
NISAM SIGURNA DA SAM SHVATILA POENTU TOG KANALA,JER SVAKI PUT KADA SE ZAUSTAVIM NA ISTOM NEKA GLUPA MUZIKA SA SMS PORUKAMA.  sad.gif


Sigurna si da je to MTS? Ja ga dosta cesto gledam, i nikada nisam videla nikakve sms poruke huh.gif A sto se muzike tice, 'nako... Nekad bude dobar "blok", a nekad ga bash smore, recimo nekakvim makedonskim popom (?), tipa tose, karolina itd yucky.gif

#14 Verbatim

Verbatim
  • Members
  • 906 posts

Posted 30 December 2006 - 11:12

Biće SMS poruka i na MTS sigurno.

#15 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 30 December 2006 - 11:33

QUOTE(OnTheEdge @ 29 Dec 2006, 22:45)
Sigurna si da je to MTS? Ja ga dosta cesto gledam, i nikada nisam videla nikakve sms poruke  huh.gif A sto se muzike tice, 'nako... Nekad bude dobar "blok", a nekad ga bash smore, recimo nekakvim makedonskim popom (?), tipa tose, karolina itd  yucky.gif



Nisam pisala o MTS,nego EMM televiziji!