Jump to content


Photo

Stoka u kolima!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
16 replies to this topic

#1 yooyo

yooyo
  • Members
  • 56 posts

Posted 03 December 2006 - 23:46

Juce me je opasno iznervirao lik u centru grada sa svojim bahatim ponasanjem.

U Decansko ulici (u delu kod trga Nikole Pasica) isao sam u pravcu skupstine i tu postoji samo 1 traka. Lik, sa srebrno-metalik VW, reg. tablica BG 19-35 me je obisao na tom delu (preko pune linije) i dosao do semafora na kome je bilo crveno. U istoj traci je stajalo jos 2-3 automobila koji su cekali zeleno svetlo. Lik je sve njih obisao projurio kroz crveno, pritom zamalo oborio 2 pesaka i odjurio dalje. Sreo sam ga 2 min kasnije dok ceka na semaforu u Takovskoj.

Pitam se zasto nema policije da kaznjava ovakve budale?

#2 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 03 December 2006 - 23:58

Ja, dok sam citao, pomislih da si ga prebio na semafore u Takovskoj.

#3 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 04 December 2006 - 00:49

QUOTE(yooyo)
BG 19-35
...
zasto nema policije

Повежи.

#4 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 04 December 2006 - 00:55

QUOTE(Hella @ 4 Dec 2006, 00:49)
QUOTE(yooyo)
BG 19-35
...
zasto nema policije

Повежи.



Da dodam.

Stoka u kolima
...
BG 19-35

#5 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 04 December 2006 - 02:21

Ih, da se svi nerviramo oko takvih u saobracaju, gde bi nam bio kraj..?
Pa svi bi pukli bar 5 puta dnevno, i bili bi na psihijatriji.

Prijatelju,
to treba samo "Lalinskom metodom" (smireno) "Gle, koja budala..." i nastavis da slusas muziku u kolima. (ko se cuva i bog ga cuva)

Pogotovo ne treba otvarati NewTopic zbog toga....

ps!!!
meni je danas izletela SVINJA (majke mi moje mile) na putu ZR-NS, oko 9h, magla, presli Tisu, ne vidis prst pred okom, ja tek poceo da dajem gas kad od jednom izlece groktavo stvorenje pravo ispred mene! Trci, kao kamikaza! Sreca nije bilo nikog u suprotnoj traci pa sam uspeo da ga izbegnem. Zamalo da TA "stoka" zavrsi u mojem gepeku, pa u tanjiru za nedeljni rucak! biggrin.gif biggrin.gif

#6 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 04 December 2006 - 03:09

QUOTE(Hotstepper @ 3 Dec 2006, 20:21)
Ih, da se svi nerviramo oko takvih u saobracaju, gde bi nam bio kraj..?
Pa svi bi pukli bar 5 puta dnevno, i bili bi na psihijatriji.

Prijatelju,
to treba samo "Lalinskom metodom" (smireno) "Gle, koja budala..." i nastavis da slusas muziku u kolima. (ko se cuva i bog ga cuva)



apsolutno tacno, ja sam naucio da brojim prinac ... veliki debeli buda se smeje, jedno zrno njemu, jedno zrno meni ... (al' zapamti broj, kao sto jesi, nikad ne znas kada ce biti koristan)

#7 Ajant23

Ajant23
  • Members
  • 634 posts

Posted 04 December 2006 - 04:30

QUOTE(Mr.Smith @ 4 Dec 2006, 03:09)
apsolutno tacno, ja sam naucio da brojim prinac ...


Zar te brojanje pirinča ne ometa prilikom vožnje? smile.gif

#8 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 04 December 2006 - 05:11

...samo malo, ako mi ispadne dok brojim (ali dobri buda sve pokupi uz smesak) wink.gif

#9 malisan

malisan
  • Members
  • 33 posts

Posted 04 December 2006 - 08:54

Pre jedno, recimo, 6 godina, mozda tik pred 5. oktobar, cekam ja zaglavljen u redu prema Terazijama iz pravca Slavije i pitam se koji je razlog tolikog saobracajnog zastoja. Nakon nekih 20 minuta stiskavca izmedju nesretnih trolejbusa, provucem se nekako do Komercijalne na Terazijama i tu vidim razlog zastoja, scenu koju ni "Rane" nisu mogle mastovitije da prikazu:
Audi 80 ("u narodu poznat kao Jaje") stoji malo u zutoj, malo u sporijoj traci, a u njemu batica i njegova Air Max 3 dragana u sred Beograda, u sred bela dana, na ocigled mase, opusteno izvlace crte i ne jebu zivu silu. Murije, naravno, nema ni na kilometar.

Srbija....

#10 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 04 December 2006 - 09:36

QUOTE(malisan @ 4 Dec 2006, 08:54)
batica i njegova Air Max 3 dragana u sred Beograda, u sred bela dana, na ocigled mase, opusteno izvlace crte...


Attached File  lajne.jpg   22.59KB   85 downloads

#11 yooyo

yooyo
  • Members
  • 56 posts

Posted 04 December 2006 - 11:05

QUOTE(Hotstepper @ 4 Dec 2006, 02:21)
Ih, da se svi nerviramo oko takvih u saobracaju, gde bi nam bio kraj..?
Pa svi bi pukli bar 5 puta dnevno, i bili bi na psihijatriji.

Prijatelju,
to treba samo "Lalinskom metodom" (smireno) "Gle, koja budala..." i nastavis da slusas muziku u kolima. (ko se cuva i bog ga cuva)


Jbg.. ali ja ne bih voleo da sam bio na mestu pesaka koji su prelazili ulicu.

#12 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 04 December 2006 - 13:30

QUOTE(yooyo @ 4 Dec 2006, 11:05)
Jbg.. ali ja ne bih voleo da sam bio na mestu pesaka koji su prelazili ulicu.



Ne bi ni ja, ali tada ni ne treba primeniti "Lalinsku metodu" vec ovu "Africhku" (posto sa majmunina i treba kao sa majmunima!) koja iziskuje bacanje prvog chvrstog predmeta koji ti se nadje pri ruci na shofericu! (a posle procenish, da li imas sanse u 1:1 ili pocnes da trcis!) Tako je moj trener letos nekom liku koji mu je "sasekao" prelaz na zebri i umalo pregazio prste na nogama sutnuo auto i ulubio zadnji kraj. Kad je "baja" izasao, dobio je i ulubljenje arkade (ali naglasavam, tu je bitna ona "procena"... wink.gif )

#13 ganzer

ganzer
  • Sleepers
  • 22 posts

Posted 06 December 2006 - 20:43

Takvu jednu životinju sam i ja imao prilike da upoznam u NS-u. Išao sam Yugom niz Bul. Oslobođenja prema Kameničkom mostu i kod Agrovojvodine sam trebao da skrenem levo. Bio sam u skroz levoj traci, u srednjoj je bio Tamić. I, po starom dobrom običaju, ja uđem u raskrsnicu i pustim prvo tamić da počne da skreće levo jer sam tako siguran da mi niko neće naleteti iz suprotnog smera, kad se odjednom iza mene pojavio crni A6 RU 100-100 i krenuo da me obilazi sa moje leve strane?!! Meni je levi retrovizor bio polomljen pa ga nisam skontao ali je društvo na zadnjem sedištu videlo kretena i viknuli mi. Ja dodao gas i tip se našao u situaciji da će da se navuče na ostrvo. Nisam prošao ni 100 metara on se pojavio sa moje desne strane i, da bi me uplašio, presekao mi put. Ja mahinalno cimnem volan i pređem na ostrvo i jedva se nekako spasem od kretena. Na sledećem semaforu me uhvati crveno i tip mi se nabije u šupak, izaže iz auta i krene prema meni. Vidim ja da je u pitanju neki pederčić od metar i žilet, ali, po prvi put u svom životu, pojas mi se blokira i ja nisam mogao da izađem napolje. Drug na suvozačkom mestu se skenjao. Tip otvori vrata i kad je skontao koliko nas je u kolima i da sam ja k'o on puta tri počeo nešto da kenja i vidi da mi je retrovizor slomljen okrenuo se i otišao.

#14 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 06 December 2006 - 22:21

QUOTE(Hotstepper @ 4 Dec 2006, 13:30)
bacanje prvog chvrstog predmeta koji ti se nadje pri ruci na shofericu! (a posle procenish, da li imas sanse u 1:1 ili pocnes da trcis!)

Само ти саветуј, бесплатно је рекламирати кретенизме по интернету. Мом паметном брату од тетке је нека будала паркирала предњицу "Пасата" до пола гепека.
"Аудија" ТТ.
Кабриолета.
Кватро.
Тек што га је купио.

Наравно, брат идиот изађе, процени ситуацију и завали овом коцку од калдрме у ветробран, све уз: "Јбћ ти бре мтр бре, јд пчкооо бре! Изаџиии бре, п д вдш кк Шомиии коље! Бре!"

Међутим, ни тај тип није био под маном, па је проценио да вреди одробијати мог брата идиота. Извадио је пиштољ, репетирао га, пуцао... мало морген. То је он замислио да ће пиштољ опалити, али је, сва срећа затајио. Интервентна се створила у року од ништа, па их је почастила још и по којом шамарчином. Казне, никакве. Да се мене питало, обојицу бих послао на друштвено користан рад на неку затворску економију у трајању до пет година, а по одслужењу казне, за срећан пут и дуго сећање им натоварио стајског ђубрива у гепеке, колико год стане.

#15 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 06 December 2006 - 22:42

QUOTE(Hella @ 6 Dec 2006, 22:21)
Међутим, ни тај тип није био под маном, па је проценио да вреди одробијати мог брата идиота. Извадио је пиштољ, репетирао га, пуцао... мало морген. То је он замислио да ће пиштољ опалити, али је, сва срећа затајио. Интервентна се створила у року од ништа, па их је почастила још и по којом шамарчином. Казне, никакве. Да се мене питало, обојицу бих послао на друштвено користан рад на неку затворску економију у трајању до пет година, а по одслужењу казне, за срећан пут и дуго сећање им натоварио стајског ђубрива у гепеке, колико год стане.


JBG, burazer ti nije imao srece. Znam ja da to nije najpamtnije resenje, ne mora niko da ga sledi, ali nazalost spadam u one koji lako planu (kao i on) a kad mi se to desi ne mislim glavom... Nije mudro, civilizacijski i odmereno, ali ja bar priznam, da je moj Audi TT verovatno bi reagovao isto (a mislim da je dobar deo ovdasnjeg mentaliteta takav...)

Edited by Hotstepper, 06 December 2006 - 22:43.