Jump to content


Photo

IMA LI LJUBITELJA RADIO HEAD-A


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

#1 sandokan

sandokan
  • Members
  • 41 posts

Posted 09 May 2002 - 19:59

Ako vas ima, pisite komentare i novosti o toj po meni najboljoj Evropskoj savremenoj grupi.

#2 opichena

opichena
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 May 2002 - 14:06

Hej,hej ne mogu da verujem.Da si procitao moj post ...da vidimo sta se ovde slusa... video bi da ih ja obozavam.Bas me je iznenadilo da postoje jos neki ljudi koji to vole.
Pozdrav

#3 sandokan

sandokan
  • Members
  • 41 posts

Posted 17 May 2002 - 19:44

Hi!, kako ti se svideo njihov poslednji album?, ajde ako si zainteresovana mozemo preko E-maila da razmenjujemo informacije(o muzici:smile:)

#4 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 08 June 2002 - 19:47

SUPER A ONDA USRASE SA AMNESIAC ALBUMOM

#5 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 09 June 2002 - 05:10

Pa sadddd...Spremna sam da tvrdim da je rec o remek-delu (a ovu slozenicu ne koristim cesto).

#6 sandokan

sandokan
  • Members
  • 41 posts

Posted 09 June 2002 - 17:45

Ma slobodno mozes da kazes da je remek delo, samo sto ce to da se provali za koju deceniju!

#7 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 09 June 2002 - 22:43

opichena:
Hej,hej ne mogu da verujem.Da si procitao moj post ...da vidimo sta se ovde slusa... video bi da ih ja obozavam.Bas me je iznenadilo da postoje jos neki ljudi koji to vole.
Pozdrav


da, bas je iznenadjujuce sto postoje jos neki ljudi koji vole jednu od najkvalitetnijih i najpopularnijih savremenih grupa. bas cudno da u srbiji neko slusa jos nesto osim cece...
opichena, bezveze ti je komentar...

#8 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 10 June 2002 - 18:47

Da ali se njihova muzika na zadnjem albumu u mnogome razlikuje od prethodnog rada koji mi se izuzetno svidjao.Ovaj zadnji album me je moram priznati razocarao>POZDRAV

#9 ZEROO

ZEROO
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 June 2002 - 16:45

RADIO HEAD IS BAD,KING CRIMSON IS DEAD,
FUCK ALL THE REST MARILYN MANSON IS THE BEST!!!

#10 sandokan

sandokan
  • Members
  • 41 posts

Posted 27 June 2002 - 15:57

HE, a sta kazete na stvarcice:"PIRAMID SONG",
"LIFE IN A GLASS HOUSE"

#11 nikfit

nikfit
  • Members
  • 263 posts

Posted 09 August 2002 - 21:20

<nikfit>
Ko ih slusa od samog pocetka tesko da mu se nece svideti poslednji album!
Buduci da su sami kroz svoj rad trazili nacine da se izraze kroz muziku koja ne talasa, vec pravi smotuljke raznih rez-opcija, npr. <like sonic youth> koji tek sada kada imaju svoj studio, pocinju iz pocetka, jer su nadam se shvatili...tj sta ja znam!
rezime: kome se svidi-svidi, kome se ne-ne!

#12 tri srca

tri srca
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 August 2002 - 23:27

nikfit je sasvim u pravu!!

[ Izmena poruke: tri srca na dan 2002-08-17 00:30 ]

#13 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 05 September 2002 - 19:50

Malo sam zaboravila njihov opus, ali mislim da je prvi album, ostao mi je u Beogradu, jedna od najboljih ploca koje sam ikada cula. To je bilo negde 1995 ili tako nesto.

Da, veliki sam fan Radiohead-a :smile:

#14 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 06 September 2002 - 04:24

ja se slazem da je KID A mnoooogo bolji album [mozda zato sto imam neobicne simpatije prema WARP labelu koji je uticao na spomenuti lp], ali AMNESIAC je i dalje jebeno remek-delo [a tek OK COMPUTER, pa sto vise vremena prolazi on je sve bolji i bolji i bolji i bolji]... AMNESIAC ima nesto van-vremensko i van-prostorno, cudno izdanje... svaki put kad cujem 'dollars&cents' nesto mi se desi... nesto uzasno intimno, ne umem bas u reci to da spakujem, cudan album, cudan...

uf kakav bend

#15 nikfit

nikfit
  • Members
  • 263 posts

Posted 11 September 2002 - 03:53

slazem se ..... u potpunosti....
da je kid-a re-meck dello!
to sam i ja ustanovio, da slusajuci ih sve duze(bilo koji album), sve su bolji i bolji tj, ostavlja na mene jedan super-utisak, to mi se samo desilo s my bloody valentine.
rec opreza, nije za svakoga radiohead, stvarno, mnogo su inteligentno-depresivni, moze da zbuni slusaoca, kao sto su mene zbunili, a da ne pricam o knives out.
by the way, jel slusa neko my bloody valentine?