Jump to content

Photo

Onward's, Upward's - Howay The Lads

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
55 replies to this topic

#31 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 14 January 2007 - 19:26

spursi-Njuka 2-3

Sta reci?

Fenomenalna borbenost. Pravda zadovoljena.

Howay The Lads!

#32 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 January 2007 - 20:36

Newcastle mi je najodvratniji tim posle Intera. A i vidi se praralela izmedju dva.

Shearer je bio najbolji kad je igrao gde treba - u B'burnu!

#33 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 14 January 2007 - 23:43

Ne verujem da iz Njukasla zale kako je kod njih igrao wink.gif

Ali,Martins ima potencijal da postane bar priblizna legenda kao veliki Sirer,ako nastavi ovako..Kakve golove daje ove godine,svaka mu dala Hail.gif Jos kad bi imali sve igrace na broju,malo pojacali odbranu,bilo bi nesto od ove simpaticne druzine.

#34 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 January 2007 - 23:55

Your sister is your mother,
your father is your brother,
your shagging one another,
The Geordie Family!!! (Adams Family)

What I was just a little boy,
I asked my mother what shall I be,
Shall I be Boro shall I be Gordie,
Here's what she said to me,
Wash your mouth out son,
And go get your father gun,
And kill all the Geordie scum,
Kill the Gordie scum.

M F C.P R T,
Teessiders we shall be,
We f*****g hate Newcastle,
We hate Sun'land too,
Leeds united f**k you too!

wink.gif tongue.gif

#35 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 15 January 2007 - 10:28

QUOTE(Nikola21 @ 14 Jan 2007, 20:36)
Newcastle mi je najodvratniji tim posle Intera. A i vidi se praralela izmedju dva.

Shearer je bio najbolji kad je igrao gde treba - u B'burnu!

Sva sreca, pa Alan nije tebe pitao za savete tokom svoje karijere.
Ti ne shvatas kako je imati takvu legendu u klubu, pa ti oprastam glupost innocent.gif

Mozda Downing bude za vas nesto slicno onome sto je Alan za nas... osim ako ne potpise za spurse ili everton... ili wham...

Ja navijam za Njuku svim srcem. Juce sad umalo izgubio glas kad smo dali ona dva lepa gola za minut. Znam da mnogi 'prijatelji fudbala' misle o Njuki isto sto i ti. To samo cini pobede sladjim.

Inter i Njuku moze da poredi samo neko ko ne prati Njuku zaista. Ali dobro.

North-East number 1!
North-East number 1!
North-East number 1!
North-East number 1!

#36 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 15 January 2007 - 18:10

QUOTE(Shearer @ 15 Jan 2007, 09:28)
Mozda Downing bude za vas nesto slicno onome sto je Alan za nas... osim ako ne potpise za spurse ili everton... ili wham...

Pa posto znas za koga navijam jasno ti je zasto mrzim svrake.
Stojim iza toga da je Shera-ru promasaj karijere sto je otisa tamo. Oprostio se od svake nade za neki trofej.

Sto se mene tice Downinga bih odma prodao i za tu lovu kupio 2-3 kvalitetna igraca! Johnson mislim da moze stasati u boljeg igraca od Downinga sada (on je isto AML)

#37 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 16 January 2007 - 11:29

Covece, kako ne shvatas da nije bas sve u osvajanju trofeja? Ima toliko klubova i fudbalera na svetu, a samo malo procenat osvaja trofeje...

Ti imas pravo na svoje misljenje, naravno, i ja se samo zezam sa tobom, uopste nisam u fazonu da mrzim Boro - zasto bih... nego pokusavam da ti objasnim da je Shearer birao srcem vise nego glavom, i zato ima tako poseban status kod navijaca Njukasla.

Pogledaj na dvd-ju njegovu oprostajnu utakmicu ili makar poslusaj ono kad 52 hiljade ljudi skandira "Shearer, Shearer" pa zamisli da li je bolje njemu ili npr Ashley Colu koji je osvojio vec toliko titula, a koji ce uvek biti vagina i placenik.

Knaa wot I mean like?

Howay The Lads!

#38 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 16 January 2007 - 19:36

Ovo zadnje izreceno cenim i postujem. Juve ga je cekao, ali je on uvek razlikovao tu crno-belu od prave crno=bele.

Steta za Partizan;)

#39 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 16 January 2007 - 19:41

Respekt Reformisto smile.gif

Drago mi je da neko zna o cemu je rec ovde wink.gif

Nadam se da ces ucestvovati u ovoj temi i u narednom periodu!

Veliki pozdrav!

#40 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 January 2007 - 23:13

QUOTE(Shearer @ 16 Jan 2007, 10:29)
Covece, kako ne shvatas da nije bas sve u osvajanju trofeja? Ima toliko klubova i fudbalera na svetu, a samo malo procenat osvaja trofeje...

Ti imas pravo na svoje misljenje, naravno, i ja se samo zezam sa tobom, uopste nisam u fazonu da mrzim Boro - zasto bih... nego pokusavam da ti objasnim da je Shearer birao srcem vise nego glavom, i zato ima tako poseban status kod navijaca Njukasla.

Pazi, igracima je vazno osvajanje trofeja. Navijaci navijaju za svoji klub uvek (ili bi bar trebali) i kada se gubi i kada se dobija.

Zasto bi trebao da mrzis Boro, pa zato sto si svraka smile.gif Valjda znas da se nasa 2 kluba ne podnose biggrin.gif

Svaka cast na njegovoj lojalnosti ali stojim iza toga sto sam rekao da je pogresio kad je napustio Blackburn na racun Newcastlea.

#41 Shearer

Shearer
  • Members
  • 74 posts

Posted 17 January 2007 - 10:06

Ne mrzim Boro, samo mi je smesan. I znam da su Svrake dolazile na riverside sa gas-maskama kako bi sprdali "Smogovce" smile.gif

Blackburn je mali klub, sa malim stadionom, koji je retko ispunjen. Blackburn je u medjuvremenu i ispadao iz Prema, i uopste odise zadahom prosecnosti i malogradjanstine. Njuka je dva puta igrao u Ligi Sampiona, dosao jednom do polufinala Kupa UEFA, nekoliko puta bio nadomak titule itd. Tu titulu je BBurn osvojio 95. i nikad vise. Shearer je tamo uradio sve sto je mogao, i posle Eura96 bilo je nerealno da najbolji strelac Evrope ostane u Blackburnu.

Shearer je vec bio resen da prihvati ponudu Alexa Fergusona, ali kad se niotkuda pojavio njegov heroj iz detinjstva Kevin Keegan i pozvao ga u tim koji obozava iz grada u kom je rodjen, nije bilo dileme.

Pa i taj Keegan je kao zvezda i bivsi najbolji igrac Evrope dosao da igra za Newcastle u drugoj ligi iako je mogao da bira gde ce igrati. Tako da Shearerova odluka nije slucajnost.

Drago mi je sto cenis Shearerovu lojalnost, ali se ne slazemo kod sportskog dela jos uvek. Ima vremena smile.gif

#42 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 17 January 2007 - 16:46

QUOTE(Shearer @ 17 Jan 2007, 09:06)
Ne mrzim Boro, samo mi je smesan. I znam da su Svrake dolazile na riverside sa gas-maskama kako bi sprdali "Smogovce" smile.gif

Previse ste retko dolazili na Riverside. Cak vas jedno vreme dugo nije ni jednog bilo. Znali ste da ste nepozeljni.
Meni je smesno sto je vama najveci uspeh 1/2 finala UEFA kupa cool.gif

#43 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 17 January 2007 - 17:25

Da, stvarno, taj uspeh i nije bas reprezentativan i ja ne mislim da je Newcastle klub koji zavredjuje neku paznju. Mislim, svi smo ga ovde pratili samo zbog Sirera, inace bi nam bio kao i svaki drugi Blekburn. Ovo govorim iz perspektive navijaca Liverpula, kome je istorija kluba veoma bitna, a po tome Shumari ili Noric, pa Aston Vila i jos more takvih, imaju veci respekt sa moje strane...

A Boro, pa pratimo zbog Nikole;) i bodemo ga tako s vremena na vreme...

Nego da nadjete vi navijaca Sanderlenda pa napravite tu severnu koaliciju za fudbal na Adi?

#44 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 17 January 2007 - 21:41

Hehe, mislim da si namerno izostavio Everton FC. They are one of the top five most successful English clubs in terms of major honours, having won the League Championship nine times, the FA Cup five times and the UEFA Cup Winners' Cup once. The club's most recent major trophy was the 1995 FA Cup.

#45 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 17 January 2007 - 23:40

E nisam ti cestitao 7000 postova...svaka cast!

A da spojim i Heskeya, nema dve...wink.gif

Everton....ko ih ....