Jump to content


Photo

All star Nedelja 1. Jun 17:00 Tash


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#1 Stacey Patton

Stacey Patton
  • Members
  • 99 posts

Posted 07 May 2002 - 18:27

Moze. Samo pazi, ima neki likovi sto stalno igraju na Tasu popodne oko 16h, pa da se ne zguzvamo s njima...
I jos nesto - da li se igra basket (3-3) ili kosarica (5-5)?

Evo moje prijave:
Name: Vladimir a.k.a. Stacey Patton
Number: 13

#2 djordje

djordje
  • Members
  • 910 posts

Posted 07 May 2002 - 18:53

8-Walker:
Mislim da je ovaj datum korektan, dakle imamo skoro metar dana da se svi iskombinujemo


HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA (XA XA XA...)


Mislim daje vreme (17:00) skroz ok cisto da se n igra recimo u 3 popodne po najgoroj vrucini ili kao prosle godine kad su pojedini pacijenti ovde igrali u 10 ujutru nedeljom. Sem toga ljudi koji nisu iz Bgd nema sanse da stignu ujutru tako da je ovo vreme ok.



HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA (XA XA XA...)


Posto sam se vec "dokazao" kao "prorok" na ovom forumu, dozvoli mi da pokusam da predvidim kako ce da se zavrsi ova tvoja inicijativa...


Zbog problema sa prevozom, tog "historijskog" 1. juna 2002. godine malko ces da kasnis i bices nervozan da se malobrojno drustvo vec nije razislo - kada ukapiraju da nema organizatora... a onda (oko 17:05h) kada budes potpuno prishao Tashu, neces moci da verujes sopstvenim ocima - uocices na hiljade i hiljade mladih Beogradjana, ali i onih iz unutrasnjosti, kako hrle u pravcu vec krcatog Tasha... A onda glavni sok - neki "preduzimljivi" ljudi na ulazu NAPLACUJU ULAZNICE!!!! Odmah ces se pobuniti... zaurlaces da je to sve bila tvoja ideja... "hocu svoj deo, necete da me prevarite... (25%)"...
A onda ce da se pojavi nekakvo kratko osisano "obezbedjenje", od kojih ce jedan snazno da zamahne bejzbol palicom - i to ce biti zadnje cega ces se secati tog dana... Sledeceg dana probudices se u nekoj bolnici i odmah po budjenju prici ce ti uniformisani policajac i pitati te "Ti li si onaj sto je zapoceo nerede ?". Pre nego sto uspes bilo sta da odgovoris on ce zamahnuti pendrekom i to ce biti zadnje cega ces se secati toga dana.
Sledeceg dana kada se budes probudio (3. jun) neko ce ti objasniti da je bas na tom mestu (Tashmajdan), i negde u to vreme (1. jun posle podne), u Beogradu odrzan veliki rege koncert izvesne svetski poznate grupe...


PS
Licno cu (posto idem na koncert) upozoriti obezbedjenje na mogucu pojavu provokatora maskiranih u kosarkasku opremu... :grin::grin::grin::grin:

[ Izmena poruke: djordje na dan 2002-05-07 19:58 ]

#3 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 07 May 2002 - 19:02

Za djordja:
1. Katastrofalno si bezobrazan
2. Dodji tamo slobodno da mi se (a i drugima) napases muda ko zeka kelerabe.
3. Lako cemo promeniti mesto dogadjaja ako taj koncert bude odrzan tad. Premesticemo basket na koseve kod pionira i kraj price.
4. Koji to koncert pocinje u 17:00 popodne ?
5. Sipu tuki.

Za Stejsija:
Pa bilo bi lepo da se oplete 5-5 i mislim da ce biti i vise prijavljenih tako da cemo malo kombinovati.

#4 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 07 May 2002 - 19:07

No. 15 WESTERN All-Stars. Ali da nam uradis i dresove. Platicemo sta treba.

#5 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 07 May 2002 - 19:11

GG:
No. 15 WESTERN All-Stars. Ali da nam uradis i dresove. Platicemo sta treba.

daj bre brate hahaha :grin::grin::grin:
aj bar da pokusamo da se okupimo kako treba pa cemo posle dresove :smile:
ok ja evidentiram sve koji se prijave i posle nekog vremena cu da spojim sve i objavim.

#6 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 07 May 2002 - 19:33

2 8-Walker:
Ti izgleda jos nisi odmakao od slusanja Branka Kockice. 1. juna je Manu Chao na Tasu sto znaci nista od basketa tog dana :grin:

#7 djordje

djordje
  • Members
  • 910 posts

Posted 07 May 2002 - 19:53

8-Walker:
Za djordja:
1. Katastrofalno si bezobrazan
2. Dodji tamo slobodno da mi se (a i drugima) napases muda ko zeka kelerabe.
3. Lako cemo promeniti mesto dogadjaja ako taj koncert bude odrzan tad. Premesticemo basket na koseve kod pionira i kraj price.
4. Koji to koncert pocinje u 17:00 popodne ?
5. Sipu tuki.

Za Stejsija:
Pa bilo bi lepo da se oplete 5-5 i mislim da ce biti i vise prijavljenih tako da cemo malo kombinovati.



Mislim da si ti taj koji je bezobrazan, a ne ja koji sam te blagovremeno upozorio da ti preti opasnost od "blamaze veka" na forumu. Moj ton je mozda bio malo provokativan, ali to je zato sto nisam znao da li namerno "navlacis" forumase da toga dana u to vreme budu na tom mestu (neslana sala - podvala) ili jednostavno ni sam nisi toga bio svestan...

Medjunarodna muzicka atrakcija koja ce odrzati koncert TU i TADA o kome sam pricao je Manu Chao(ex Mano Negra) i garantujem ti da ces se odlicno provesti (kao i ja) ako dodjes... (mislim da je sam koncert u 18:00, a u 17:00 verovatno bi svirale neke predgrupe, a ulaz bi se svakako naplacivao vec tada, a obezbedjenje ne bi pustalo nikoga sa kosarkaskom loptom)...

#8 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 07 May 2002 - 20:29

POLAKO BRE LJUDI!!! 1. meni se chini da je 1. jun subota a 2. nedelja?! Znachi vec 2. mozemo da organizujemo all-star, ali mozda je bolje da ga mrdnemo za 9. za svaki sluchaj. Osim toga, nemojte da se zajebavate sa prijavama ako ne dolazite. Navedite samo iz kog ste tima TJ za koju ekipu nastupate. Obavezno moramo da odigramo 5:5, 3:3 nema leba svi da se naguramo. E mene sada najvishe muchi 1 stvar: da li je mozda bolje da ko imbecili tradicionalno dodjemo ujutru po najvecoj zegi jer je popodne uvek neko tu a ne ide bash da pravimo scene??? 2. reshenje je da zamolimo Iliju da nam sredi neki teren tog vikenda (2. u junu).

Znachi all-star ce predstavljati najbolju uvertiru za organizaciju forum lige. Predlazem da odigramo 4 chetvrtine po 10 ili 12 min, i neko da shtopuje vreme za vreme bacanja i fora. Znachi igramo ortachki basket bez sudija, ali sa svim regularim pravilima.

Ivane, izjasni se ti da li bi bio trener istoka ili da nadjemo nekog 2.

MOJA PRIJAVA

2 ALVARO (NEW YORK KNICKS)

#9 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 07 May 2002 - 20:30

Da, bilo bi gotivno Ilija i braca da budu sudije i da shtopuju vreme, bez zezanja :grin:

#10 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 07 May 2002 - 20:30

manu chao je rege ?
ajde bre brate ......
nista onda promena plana igrace se 8-og juna na istom mestu.

#11 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 07 May 2002 - 20:34

ALvaro,
malo sam pobrkao datume u pravu si 2-i je nedelja.Dakle izaberite ocete 2-og ili 9-og svejedno je, a vec sam rekao da je popodne humanije kako ne bi terali ljude koji nisu iz bgd da dolaze ujutru , sto bi znacilo da krenu iz svog mesta odakle su vec u 5-6 ujutru :smile:
Dakle 2-i ili 9-i jun svejedno.
I mislim da Ivan moze samo da bude trener zapada ?

#12 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 07 May 2002 - 20:36

A ovi ortaci shto igraju od 4??? Necemo da dodjemo ko slepci, moramo da vidimo: ili ujutru (:sad:) ili Ilija da nam sredi teren.

#13 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 07 May 2002 - 20:37

Ma Ivan je OK, ali shta ako NECE, NE MOZE...

#14 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 07 May 2002 - 20:39

Ja tih dana polazem maturu :sad:

#15 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 07 May 2002 - 20:40

ajoj brate pa jel ti ortaci sto igraju od 4 poseduju teren u vlasnistvu ?
Dodjemo u pola 5 i za sat vremena preuzimamo teren najkasnije