Jump to content


Photo

DRUKAJMO POLICIJU!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#16 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 13 December 2006 - 11:53

QUOTE(Constantin Veliki @ 12 Dec 2006, 11:55)
Mislis???...posto je `FLORIDA` u pitanju,pre bih rekao da je u kvaru pa je voze u radionicu.. yucky.gif



I ja sam odma to pomislio! biggrin.gif

Verovatno su "zaposleni" seli negde da ponjopaju pljesku, pa se vratili u "sluzbeno vozilo" koje je odbilo da "saradjuje" pa su morali da ga "privedu" u stanicu na "ispitivanje" ... tongue.gif

#17 memento

memento
  • Members
  • 954 posts

Posted 13 December 2006 - 16:11

jel mogu i gluposti?

moj vanbracni partner, taksista, jednom (u toku rada, znaci sa sve tablom na krovu) bese zaustavljen od strane bistrog pandura. Bistri pandur trazise potrebne papire, pa se, listajuci ih, nalakti na krov (bas pored firme), te priupita: "Vase zanimanje?"

#18 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 13 December 2006 - 17:40

Caleta i mene jednom negde na polovini puta za Novi Sad zaustavlja pandur i uredno trazi sva dokumenta. Cale zaboravio saobracajnu i celim putem se samo moli da ga ne startuju. Al' ne lezi vraze!
Prizna cale lepo da je zaboravio a pandur ce njemu 'a dokle idete?'; cale kaze 'do Novog Sada' a pandur ce 'e bas super da me povezete kuci' i nista, uvali nam se u auto i chicha micha i gotova pricha....

Eto, em nije kaznio caleta em nas iskoristio! Za drukanje! ;-)

#19 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 14 December 2006 - 01:17

QUOTE(memento @ 13 Dec 2006, 16:11)
jel mogu i gluposti?

moj vanbracni partner, taksista, jednom (u toku rada, znaci sa sve tablom na krovu) bese zaustavljen od strane bistrog pandura. Bistri pandur trazise potrebne papire, pa se, listajuci ih, nalakti na krov (bas pored firme), te priupita: "Vase zanimanje?"


Ovo nije za automobile... Ovo je za viceve...

#20 junior

junior
  • Members
  • 116 posts

Posted 15 December 2006 - 12:20

QUOTE(Maya586 @ 13 Dec 2006, 17:40)
Caleta i mene jednom negde na polovini puta za Novi Sad zaustavlja pandur i uredno trazi sva dokumenta. Cale zaboravio saobracajnu i celim putem se samo moli da ga ne startuju. Al' ne lezi vraze!
Prizna cale lepo da je zaboravio a pandur ce njemu 'a dokle idete?'; cale kaze 'do Novog Sada' a pandur ce 'e bas super da me povezete kuci' i nista, uvali nam se u auto i chicha micha i gotova pricha....

Eto, em nije kaznio caleta em nas iskoristio! Za drukanje! ;-)

Jako dobra fora roflmao.gif! Postenje se uvek isplati! wink.gif

#21 ljtruba

ljtruba
  • Members
  • 104 posts

Posted 17 December 2006 - 04:09

Nemojte mnogo da filozofirate nego drukajte

evo kako se vozaju po knez mihajlovoj ohmy.gif

Attached Files



#22 beli063

beli063
  • Members
  • 7 posts

Posted 18 December 2006 - 23:10

a zinljica!!!!!!!!!!!!!!!!

Attached Files



#23 beli063

beli063
  • Members
  • 7 posts

Posted 18 December 2006 - 23:18

Nastavak price o pauku ipak je u pitanju domace vozilo pa zato kupite domace i imacete bonus dva konja viska u kubikazi.............
to inostrana vozila nemaju!!!!!!!

Attached Files



#24 beli063

beli063
  • Members
  • 7 posts

Posted 18 December 2006 - 23:23

granicni prelaz Srbija R.Srpska umor cini svoje a i placen je samo za proveru dokumenata a ne i za kontrolu vozila koliko njih prodje samo u toku jednog dana...........

Attached Files



#25 gile88

gile88
  • Members
  • 54 posts

Posted 07 January 2007 - 16:07

Svaka cast za kralja kojii je ovo otvorio,samo matori moj,to ce u srbiji tesko da ide

#26 ljtruba

ljtruba
  • Members
  • 104 posts

Posted 09 March 2007 - 00:54

Evo jednom i da pohvalim policiju.

Prekjuce sam sa devojkom prelazio pesacki prelaz i kada smo bili skoro na sredini, taksista dodaje gas, skrece malo ulevo, kako bi prosao ispred nas.

Moja devojka pokusava da sutne taksistu tongue.gif ali ne uspeva.

Odmah iza su bili panduri koji su mi pokazali rukom da iskuliram i upalili su rotaciju.
Cika taksista je popio kaznu.

Hvala cika policajcima.

#27 vzlatic

vzlatic
  • Members
  • 42 posts

Posted 23 April 2007 - 10:02

Bravo za temu. Ja imam nekoliko fotografija samo da prilagodim velicinu i postavicu ih

#28 vzlatic

vzlatic
  • Members
  • 42 posts

Posted 23 April 2007 - 20:29

Kao sto sam obecao evo fotografija.
Audi je sa plavim tablicama, ibarska magistrala kod Lazarevca.

Attached Files

  • Attached File  Puna.jpg   27.49KB   68 downloads


#29 vzlatic

vzlatic
  • Members
  • 42 posts

Posted 23 April 2007 - 20:32

Evo jos jedne. Vidite li tablicu? Da je na mojim kolima naplatili bi mi kaznu i maltretirali bar pola sata.

Posle fotografisanja je preticao na punoj liniji ali nisam stigao da ga snimim...

Attached Files


Edited by vzlatic, 24 April 2007 - 08:27.


#30 vzlatic

vzlatic
  • Members
  • 42 posts

Posted 24 April 2007 - 08:31

Nepropisno parkiran ispred stanice milicije u Lucanima. U toj ulici vole da naplacuju kazne za parkiranje a svoje privatne i sluzbene automobile stalno nepropisno parkiraju iako preko puta postoji parking.

Attached Files