Jump to content


Photo

DRUKAJMO POLICIJU!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#1 Zaje

Zaje
  • Members
  • 97 posts

Posted 15 October 2006 - 20:14

Predlazem da otvorimo ovaj topik, kako bismo pre svega postavljali fotke, i ostale dokaze o nedelima onih koji treba da nam budu uzor kulturnog i pravilnog ponasanja u saobracaju. Kada se nakupi materijal, neko ce se valjda naci da ih za to i javno prozove!


Ajmo! wicked.gif

#2 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 15 October 2006 - 20:42

QUOTE(Zaje @ 15 Oct 2006, 21:14)
Predlazem da otvorimo ovaj topik


Predlažeš ili otvaraš?

Ja se slažem, sledeći put kad podmitiš pandura sa 100 kinti za pivo, pitaj ga da ti ispozira ("ajde da vas slikam, vi ste pristali na najmanju cifru"), pa onda pokreni topik, cenim da će da ima više uspeha.

Znaš da Srbima treba primer da ga prate. smile.gif

A kontam da, sa obzirom kakvi su nam zakoni, imaju pravna osnova za 90% stvari koje raade a mi mislimo da su dirty.

#3 misa82

misa82
  • Members
  • 28 posts

Posted 15 October 2006 - 21:08

Znam da je skoro donet neki novi zakon po kojem saobracajci idu 3 godine da trunu u cuzi ako su korumpirani. Jedini problem je sto moras to da dokazes rolleyes.gif Mislim da ce i ovde to malo teze ici, al aj da vidimo.

#4 Zaje

Zaje
  • Members
  • 97 posts

Posted 15 October 2006 - 22:40

Pa nisam bas mislio na korupciju, vec na nepostovanje saobracajnih propisa. Objavljivanje fotografija na kojima se vidi policijski auto na mestu za invalide, izazvao je veliku paznju i osudu javnosti u Hrvatskoj i u Sloveniji, kao i pozivanje na odgovornost. Kod nas postoje takve fotke (kod glavne poste i u Merkatoru) koje su objavljene na netu, ali se niko zbog toga nije uzbudio.

OK je sto nas policija kaznjava, ali posto se oni sami ne kaznjavaju medjusobno, trebali bi mi da poradimo na tome!

Edited by Zaje, 15 October 2006 - 22:44.


#5 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 19 October 2006 - 16:42

A kome ces da tuzis policiju? Sudu? MUPu? Javnosti? Ovde ima pametnijih stvari od toga da li je pandurski pezo 206 presao na crveno ili je parkiran po sred Bulevara dok njih dvojica piju pivo u kaficu? Ili recimo kad pandur kupuje zeni krpice u Sremskoj kod svercera ili kad juri najnoviji album CecaJece ili koga vec?
Mnogo je znacajnije naterati ljude da postuju saobracajne i druge propise nego da jurimo greske pandura!

#6 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 20 October 2006 - 00:57

I panduri na duznosti su ljudi koji treba da postuju propise a problem je sto ih ne postuju i prolaze bez ikakve kazne.

#7 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 20 October 2006 - 14:52

QUOTE(Zaje @ 15 Oct 2006, 22:40)
OK je sto nas policija kaznjava, ali posto se oni sami ne kaznjavaju medjusobno, trebali bi mi da poradimo na tome!




HA!! Ja sam to vec uradio!
Prosle subote sam sustigao pandurska kola koja su stojala na semaforu, i posto mu zadnje desno shtop svetlo nije radilo, stao sam u traku do njega i zatrubeo panduru suvozacu i otvorio sam prozor. Pandur misleci da imam nesto HITNO da mu kazem brzo otvori i prozor i ja mu rekoh: "Izvinite, ne radi vam zadnje desno shtop svetlo...." wink.gif
A pandur mi se lepo zahvali sto sam mu to ukazao pravdajuci se da nisu primetili odose kad se upalilo zaleno... blink.gif

(a mene su pre par meseci dva pandura terala da im pokazujem prvu pomoc, trougao, kanap, i REZERVNE SIJALICE!!! mad.gif ) Zato nisam mogao samo tako da prodjem!

#8 Zaje

Zaje
  • Members
  • 97 posts

Posted 24 October 2006 - 23:14

QUOTE(Hotstepper @ 20 Oct 2006, 14:52)
HA!! Ja sam to vec uradio!
Prosle subote sam sustigao pandurska kola koja su stojala na semaforu, i posto mu zadnje desno shtop svetlo nije radilo, stao sam u traku do njega i zatrubeo panduru suvozacu i otvorio sam prozor. Pandur misleci da imam nesto HITNO da mu kazem brzo otvori i prozor i ja mu rekoh: "Izvinite, ne radi vam zadnje desno shtop svetlo...." wink.gif
A pandur mi se lepo zahvali sto sam mu to ukazao pravdajuci se da nisu primetili  odose kad se upalilo zaleno...  blink.gif

(a mene su pre par meseci dva pandura terala da im pokazujem prvu pomoc, trougao, kanap, i REZERVNE SIJALICE!!!  mad.gif  )  Zato nisam mogao samo tako da prodjem!



Bravo kralju! Jos da si ga fotnuo... sad.gif

#9 Zaje

Zaje
  • Members
  • 97 posts

Posted 25 October 2006 - 14:50

Da otvorim sezonu sa jednom pozajmljenom:



#10 ganzer

ganzer
  • Sleepers
  • 22 posts

Posted 06 December 2006 - 20:56

Zaustavlja mene i ćaleta pandur na ulazu u Apatin. Neka kontrola, zaustavljaju sva vozila. Ja sad kontam da će pola sata da nas gledaju jer smo jedini auto sa NS tablama, plus auto nije naš već od rođake koja pored saobraćajne od kola ima i nemačku dovolu. Otvaram ja prozor, čika štrumpf mi traži papire, ćale mi gurne u ruku papire i ja mu dam. Pogledao on, zahvalio se i krenemo dalje. Kad smo stigli do centra ćale vadi još jedne papire iz džepa. Kaže: Vidi, papiri od Golfa! I onda skontam da sam ja panduru dao papire od mog plavog Juga a vozio sam crveni Golf. Al' su kontrolisali, svaka im čast.

#11 Hotstepper

Hotstepper
  • Members
  • 298 posts

Posted 06 December 2006 - 23:10

QUOTE(ganzer @ 6 Dec 2006, 20:56)
Zaustavlja mene i ćaleta pandur na ulazu u Apatin. Neka kontrola, zaustavljaju sva vozila. Ja sad kontam da će pola sata da nas gledaju jer smo jedini auto sa NS tablama, plus auto nije naš već od rođake koja pored saobraćajne od kola ima i nemačku dovolu. Otvaram ja prozor, čika štrumpf mi traži papire, ćale mi gurne u ruku papire i ja mu dam. Pogledao on, zahvalio se i krenemo dalje. Kad smo stigli do centra ćale vadi još jedne papire iz džepa. Kaže: Vidi, papiri od Golfa! I onda skontam da sam ja panduru dao papire od mog plavog Juga a vozio sam crveni Golf. Al' su kontrolisali, svaka im čast.




#12 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 07 December 2006 - 10:54



#13 LaMar

LaMar
  • Members
  • 38 posts

Posted 07 December 2006 - 16:23

Ljudi, lepo je sto ste pokrenuli ovu nazovi akciju i sva sreca jer treba da se pisu samo dokazane korumpirane radnje inace ovaj forum nebi imao dovoljno hostovanog mesta!

Elem, guzva na autokomandi svi zivi izasli pa se prave pametni kako je najbolje da se to sto pre razidje pa verovatno prave jos gore a ja negde u pozadini pored nekog nesrecnika koji je zablokirao sve iza njega tudjom krivicom, dolaze panduri sa maricom prilaze guzvi i TEK ONDA pale rotaciju i staju iza tog nesrecnika koji nema gde da mrdne i posto su naravno bili bespomocni da nas smrtnike ostave dok se njima svi sklanjaju izadje dasa sa suvozacevog mesta marice da trazi nesrecniku dozvolu ovaj mu pokaza, pandur uze sede ponovo u maricu OKRENU se u jednosmernoj bez rotacije i ode bez rotacije....

I neko onda poredi ove nase slucajeve sa onima iz hrvatske i slovenije !!!

#14 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 12 December 2006 - 11:00

Nije baš drukanje, al' je pogrešno parkiranje tongue.gif


#15 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 12 December 2006 - 11:55

QUOTE(ion @ 12 Dec 2006, 11:00)
Nije baš drukanje, al' je pogrešno parkiranje tongue.gif




Mislis???...posto je `FLORIDA` u pitanju,pre bih rekao da je u kvaru pa je voze u radionicu.. yucky.gif