Jump to content

Photo

Blog B92

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
149 replies to this topic

#16 Gluteus Maximus

Gluteus Maximus
  • Banned
  • 520 posts

Posted 11 October 2006 - 20:57

blog B92 je ispolitizovan u pm.
Kucnem tamo s vremena na vreme nešto,ali ne migu da shvatim da 99% ljudi tamo ne ume da sveže tri rečenice koje nisu u vezi sa politikom.

Svi bi nešto da mudruju,svi bi da se nešto pitaju, svi zapenili..Ko zadnja kafančina na ibarskoj..
još samo fali da sevaju noževi

Samo par likova se trude da napišu lep,opuštajući blog i uvek kažu ponešto novo, ostali mrtvi ozbiljni depr u istu tikvu zvanu Politika.

#17 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 11 October 2006 - 21:20

QUOTE(Gluteus Maximus @ 11 Oct 2006, 21:57)
Samo par likova se trude da napišu lep,opuštajući blog i uvek kažu ponešto novo, ostali  mrtvi ozbiljni depr u istu tikvu zvanu Politika.

da, npr. gordan kitschić. smatram da je on fantastičan.

#18 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 11 October 2006 - 21:30

ja tamo najvise volim da citam prizore iz bracnog zivota Biljane Srbljanovic.
em opusta em mnogo naucis.

#19 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 11 October 2006 - 21:34

QUOTE(kingmaker @ 11 Oct 2006, 22:20)
da, npr. gordan kitschić. smatram da je on fantastičan.

takodje. bas je gotivan kada nosi majicu ramonesa u njuci. onako, opusteno.

i da. neka je sila uz tebe!

#20 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 11 October 2006 - 21:37

ah da jos jedno pitanje, zasto svaki lik koji dopadne Amerike oseti potrebu da istrese svoja neverovatna iskustva na blogu?

#21 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 11 October 2006 - 21:46

Meni je Biljanin blog necitljiv. Prosto ne mogu da verujem da osoba koja vazi za dobrog pisca pise tako konfuzne tekstove na blogu.

#22 dahija

dahija
  • Members
  • 618 posts

Posted 11 October 2006 - 23:37

QUOTE(Artur Dent @ 11 Oct 2006, 15:26)
Odvojio sam vreme da procitam mnogo hvaljeni blog osobe koja se odaziva na ime Nebojsa Krstic, a koja bi trebalo da bude savetnik predsednika jebene Republike Srbije, i moram reci da sam bas debelo razocaran. Osim sto je neduhovit i pakostan, jos i ne zna ni da laze, ni da se vasi kada je u lazi uhvacen.

Čisto me zanima: Šta je slagao? Ako je tačna priča koju je ispričao:
CODE
... Potom sam se usudio da uradim sledece: otisao sam na sajt b92 i poslao poruku Pescaniku u kojoj sam napisao otprilike sledece:

“Ako neko jednom bude ozbiljno proucavao fenomen popularno nazvan “govorom mrznje”, vas (danasnji) komentar, g-djo Lukic, u toj buducoj studiji, zasluzuje svoje zasebno poglavlje.”

I nista vise. Onda sam se potpisao i poslao.

U sledecem nastavku Pescanika od 22.9. pojavljuje se iznebuha student sociologije Ivan (prezime nisam zapamtio, izvinjavam se) koji osu paljbu po meni tipa “ko je bre on i “sta bre on tu” sve se pozivajuci na e-mail koji sam poslao Svetlani Lukic.

Nagradno pitanje citaocima bloga: u kom su se segmentu nase istorije na slican nacin “spontano” javljali gradjani da osude pojave koje stetno uticu na razvoj drustva?...

onda je to horor sa C&C u glavnim ulogama. Ako je laž, šta je slagao?

#23 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 12 October 2006 - 11:18

QUOTE(dahija @ 12 Oct 2006, 00:37)
Čisto me zanima: Šta je slagao? Ako je tačna priča koju je ispričao:
CODE
... Potom sam se usudio da uradim sledece: otisao sam na sajt b92 i poslao poruku Pescaniku u kojoj sam napisao otprilike sledece:

“Ako neko jednom bude ozbiljno proucavao fenomen popularno nazvan “govorom mrznje”, vas (danasnji) komentar, g-djo Lukic, u toj buducoj studiji, zasluzuje svoje zasebno poglavlje.”

I nista vise. Onda sam se potpisao i poslao.

U sledecem nastavku Pescanika od 22.9. pojavljuje se iznebuha student sociologije Ivan (prezime nisam zapamtio, izvinjavam se) koji osu paljbu po meni tipa “ko je bre on i “sta bre on tu” sve se pozivajuci na e-mail koji sam poslao Svetlani Lukic.

Nagradno pitanje citaocima bloga: u kom su se segmentu nase istorije na slican nacin “spontano” javljali gradjani da osude pojave koje stetno uticu na razvoj drustva?...

onda je to horor sa C&C u glavnim ulogama. Ako je laž, šta je slagao?

O pa tu ima jos materijala, ja sam procitao samo ovaj oko "izdaje" Zorana. A laz je bila o tome kome je bio zabranjen ulazak u zgradu vlade, gde ga je Kusovac naguzio kao sansku kozu. laugh.gif

Sto se ovog tvog pitanja tice, na prvi pogled ne bih rekao da je u pitanju bas presna laz, nego dve druge stvari. Prvo, nerazumevanje onoga sto je gospodin savetnik cuo (ili procitao), posto se Kuzminovic bas i nije za sve pozivao na savetnikov mail upucen Pescaniku, nego je to samo iskoristio kao jednu od ilustracija svoje teze da se DS promenila i da pokusava da privuce neke druge birace. No, to su ionako finese cije razumevanje nikako ne spada u opis posla Savetnika predsednika Republike Srbije za medije, zar ne? A drugo je samo bedna podmetacina, posto Kuzminovic nikako nije "gradjanin koji se spontano javio" kako nam ovde predstavlja gospodin savetnik, vec gost emisije koga su autorke pozvale da tu kaze nesto na neke teme. Nadam se da je sada jasnije, a ako Krletu i Saperu zatrebaju dodatna objasnjenja, rado cu im ih pruziti uz rucak u "Dorijan Greju" ili "Zapletu", naravno na njihov racun. Ponavljam, njihov, ne racun Predsednistva ili Narodne kancelarije. wink.gif

#24 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 16 October 2006 - 04:16

A MUST:

Gordan Kičić
Rockin in a the free world
Gordan Kičić (28 Septembar, 2006 - 21:27)

Dom Sportova. Zagreb 26.09 2006 PEARL JAM.

RNR u pravom smislu te reci ma sta ona znacila...

Pearl Jam je RNR...

Od 1991 kada mi je stariji brat moje drugarice u Kosovskoj ul. prvi put pustio EVEN FLOW sa njihovog prvog albuma TEN - Pearl Jam samnom zavsava skolu, upisuje faks, ide u pozoriste, na snimanja, putuje, smuvava se sa ribama-raskida, raduje se, bedachi (ja gistro neplacem), raste, hteo to ili ne - stari ali RAZVALJUJE.

Morao... tongue.gif

#25 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 03 November 2006 - 08:48

Jedan manje.

happy.gif

#26 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 03 November 2006 - 09:51

mislis, dvoje? biggrin.gif

http://blog.b92.net/user/343

#27 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 03 November 2006 - 10:12

Iju, iju! biggrin.gif

Ugrožena demokratija i uvedena cenzura! tongue.gif laugh.gif

#28 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 03 November 2006 - 11:52

koje dvoje?

#29 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 03 November 2006 - 12:15

Boro i Ramiz srpskog glumišta.

#30 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 03 November 2006 - 12:44

A najzabavnija mi je danasnja Kurirova prozivka "gde je Krsticev blog". Navodno, nestao je kada je objavljeno da je Beba dobio sudski spor protiv Cvijanovica.
Kakve to ima veze? Pa, te sto ce Krstic tek da odgovara za, otprilike, iste navode, po tuzbi Bebinih zastupnika. biggrin.gif