Jump to content


Photo

treba mi ideja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#1 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 25 September 2006 - 18:52

e ovako ... sutra idem na sajam, lova ribolova, sporta, nautike, hortikulture, i EKOLOGIJE ... u novi sad ... i ocu da napisem na jednu majcu jednu parolu tipa "lov bi bio zanimljiv kad bi i zivotinje imale oruzje" ili "SL." ... e, na vama je da mi smislite to "SL." ... pa da idem sajmom u toj majci ... bas je kuuuul ideja, zar ne tongue.gif

heh ... sta mi jos nece pasti na pamet!

#2 neutralac

neutralac
  • Members
  • 992 posts

Posted 26 September 2006 - 08:59

Evo ti par sličica......

http://images.google...ttp...hl=hr&lr=

3 i 4 su najbolje cool.gif

#3 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 26 September 2006 - 11:27

Za svaki slučaj ponesi i ti neko oružje, da ne vide oni iskusni lovci neku živuljku u tebi! Da ne bude: "Look at that boy! He's coming right at us! Shoot it (him)!

Ribolov je OK, možeš da upecaš ribu, da je skineš sa udice i vratiš u vodu. Boleće je grlo par dana, ali popiće par "Halls"-ova ili "Minton"-a i za par dana biće dobro. Dobro, neće moći da pevaju u horu...

Ali ako kokneš zeca, jelena, divlju svinju ili žirafu, možeš da ih vratiš u šumu/savanu... da ih pojedu crvi!

#4 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 26 September 2006 - 15:24

evo ga front i back majcice .... hehe ....

BACK


FRONT


tongue.gif:P:P

#5 Cica83

Cica83
  • Members
  • 242 posts

Posted 26 September 2006 - 17:20

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

#6 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 26 September 2006 - 18:12

da ... to sam sinoc odradio, danas sam nosio, ali mediji nisu bili bas naklonjeni .... tongue.gif .... u sustini, sajam je tesko sranje!!! tuga pregolema!!!! u jednoj hali, lov, ribolov, i pokoji camac (kao nautika, pa jeb*** majku), u drugoj ekologija i hortikultura, i malo u prostoru izmedju hala, bio pokoji stand sqa saksijskim cvecem i sl .... e da i jedna hala sa sitnim zivotinjama ... ali 3 akvarijuma, golubovi, zecevi i to je to ..... TUGA!

#7 Paris-Texas

Paris-Texas
  • Members
  • 244 posts

Posted 26 September 2006 - 21:15

QUOTE(st_jimmy @ 26 Sep 2006, 19:12)
da ... to sam sinoc odradio, danas sam nosio, ali mediji nisu bili bas naklonjeni .... tongue.gif .... u sustini, sajam je tesko sranje!!! tuga pregolema!!!! u jednoj hali, lov, ribolov, i pokoji camac (kao nautika, pa jeb*** majku), u drugoj ekologija i hortikultura, i malo u prostoru izmedju hala, bio pokoji stand sqa saksijskim cvecem i sl .... e da i jedna hala sa sitnim zivotinjama ... ali 3 akvarijuma, golubovi, zecevi i to je to ..... TUGA!


A zasto si ti uopste isao tamo?

#8 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 26 September 2006 - 21:29

da mi dupe vidi put! hehe .... salim se ... pa isao sam na kontrolu kod ocnog, pa sam svratio .... pre nekoliko godina,. kad sam zadnji put bio na sajmu, bilo je veoma cooool, ali ovo sto sam danas video ... pa vala, razmislicu dal cu ikad ici opet!

#9 banacanin

banacanin
  • Members
  • 547 posts

Posted 28 September 2006 - 07:09

mišljenje je kao dupe: svako ga ima, ali je veoma nepristojno gurati ga drugima pod nos

ali, nek si ti njima pokazao, zlim ubicama

#10 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 28 September 2006 - 07:25

QUOTE(st_jimmy @ 26 Sep 2006, 22:29)
da mi dupe vidi put! hehe .... salim se ... pa isao sam na kontrolu kod ocnog, pa sam svratio .... pre nekoliko godina,. kad sam zadnji put bio na sajmu, bilo je veoma cooool, ali ovo sto sam danas video ... pa vala, razmislicu dal cu ikad ici opet!



Kod očnog ili na sajam?

#11 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 28 September 2006 - 15:25

More, da te pošaljem ja na salaš kod mojih prijatelja da probaš gulaš od srnetine...proći će te volja za majicama!!!

#12 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 28 September 2006 - 19:35

@ div
dobra fora tongue.gif

@vasudeva
zao mi je, ne jedem meso smile.gif

#13 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 28 September 2006 - 19:51

QUOTE(st_jimmy @ 26 Sep 2006, 16:24)
evo ga front i back majcice .... hehe ....


a zašto si majicu okrenuo naopačke?

#14 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 28 September 2006 - 20:05

QUOTE(st_jimmy @ 28 Sep 2006, 20:35)
@vasudeva
zao mi je, ne jedem meso smile.gif


Ma reci ce ti oni da je to od soje.

smile.gif

#15 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 28 September 2006 - 20:22

QUOTE(Mioba @ 28 Sep 2006, 20:51)
a zašto si majicu okrenuo naopačke?


ja sve majce nosim naopacke tongue.gif