Jump to content


Photo

Veliki Brat za decu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
492 replies to this topic

#1 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 24 September 2006 - 10:02

Posto oni koji ne mogu na podforum Politika, nemogu ni na podforum RTVB92, iz meni nerazumljivih razloga, evo prilike da se i ovde prica o najkontraverznijem "rijeliti" sou na svetu - Big Brother, ili sto bi mi rekli Veliki Brat.

Izbacen Srba, zbog psovki i politickih parola, izbacena Anamarija voljom gledalaca, ostao Miki koji lagano prerasta u legendu, a pocinje sve vise da nervira ukucane.

U svakom slucaju, utisci slede.

P.S. Nadam se da se moderatori nece ljutii zbog ovoga

#2 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 25 September 2006 - 22:59

QUOTE(milosh76 @ 24 Sep 2006, 10:02)
Posto oni koji ne mogu na podforum Politika, nemogu ni na podforum RTVB92



e sad si mi objasnio o cemu se radi kad sam pokusala da postam na RTV B92. a bila sam u cudu.

a za Big Brother sta reci, B92 je dotakla dno dna, ali je bar gledanost porasla. evil.gif

#3 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 September 2006 - 00:22

QUOTE(BeatrisDal @ 25 Sep 2006, 23:59)
a za Big Brother sta reci, B92 je dotakla dno dna, ali je bar gledanost porasla. evil.gif

Treba da gledamo shire, jer BB jeste u Srbiji seljana ali

1) Ti ljudi koji su tamo u BB kuci i ljudi koji BB gledaju mozda ce se resiti predrasuda prema drugacijem i prema onome sto ne poznaju gledajuci ga;
2) Oni koji gledaju BB-a mozda cuju najavu za neku emisiju na B92, pa su mozda danas gledali Jedinicu, a u petak mozda budu podesili frekvenciju na svojim radio-aparatima na 92,5 ili neku drugu frekvenciju na kojoj se B92 emituje, i mozda budu slusali Pescanik.
BB i 24 sata, novi besplatni list, su kratkorocno, mozda sranje.
Dugorocno, oni su pobeda demokratske i gradjanske Srbije.

#4 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 00:25

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:22)
Treba da gledamo shire, jer BB jeste u Srbiji seljana ali

1) Ti ljudi koji su tamo u BB kuci i ljudi koji BB gledaju mozda ce se resiti predrasuda prema drugacijem i prema onome sto ne poznaju gledajuci ga;
2) Oni koji gledaju BB-a mozda cuju najavu za neku emisiju na B92, pa su mozda danas gledali Jedinicu, a u petak mozda budu podesili frekvenciju na svojim radio-aparatima na 92,5 ili neku drugu frekvenciju na kojoj se B92 emituje, i mozda budu slusali Pescanik.
BB i 24 sata, novi besplatni list, su kratkorocno, mozda sranje.
Dugorocno, oni su pobeda demokratske i gradjanske Srbije.

Sve je ovo demagogija sem poslednje recenice. Jeste, Miki razbija licemerje i seljobere po Srbiji!

#5 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 September 2006 - 00:28

QUOTE(melankolic @ 26 Sep 2006, 01:25)
Sve je ovo demagogija sem poslednje recenice. Jeste, Miki razbija licemerje i seljobere po Srbiji!

Pa ti si Mikija proglasio za cara.
Ne ja.
I to ne radi Miki, nego Jelena, Ivan i Veselina.
I mislim da ce neko od njih troje biti poslednji u kuci BB-a.
Btw, nije to demagogija, nego ti gledas previse usko.
Koliko sam shvatio, ti i vecina ljudi na forumu podrzavate ono sto je Djindjic govorio i radio.
A nikako da se setite da je govorio da se gleda SHIRE!
Ako ga vec toliko postujete, onda gledajte shire, bez amova.

#6 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 00:37

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:28)
Pa ti si Mikija proglasio za cara.
Ne ja.
I to ne radi Miki, nego Jelena, Ivan i Veselina.
I mislim da ce neko od njih troje biti poslednji u kuci BB-a.
Btw, nije to demagogija, nego ti gledas previse usko.
Koliko sam shvatio, ti i vecina ljudi na forumu podrzavate ono sto je Djindjic govorio i radio.
A nikako da se setite da je govorio da se gleda SHIRE!
Ako ga vec toliko postujete, onda gledajte shire, bez amova.

Ma Miki je car a ovi ostali su slika i prilika Slobinih omladinaca i omladinki. Sve bi oni da obesmisle, svaki individualiam koji im bode oci, ali ako Miki i dalje bude bio ono sto jeste, od silnih cenzura VB- a ostace im da prikazuju samo spavace sobe posle 2am.

#7 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 26 September 2006 - 00:40

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:22)
1) Ti ljudi koji su tamo u BB kuci i ljudi koji BB gledaju mozda ce se resiti predrasuda prema drugacijem i prema onome sto ne poznaju gledajuci ga;
2) Oni koji gledaju BB-a mozda cuju najavu za neku emisiju na B92, pa su mozda danas gledali Jedinicu, a u petak mozda budu podesili frekvenciju na svojim radio-aparatima na 92,5 ili neku drugu frekvenciju na kojoj se B92 emituje, i mozda budu slusali Pescanik.



Uki, onaj ko trci da gleda BB tesko da ce da se satre od dubokoumnih tema.
Cast izuzecima. rolleyes.gif

#8 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 September 2006 - 00:41

QUOTE(melankolic @ 26 Sep 2006, 01:37)
Ma Miki je car a ovi ostali su slika i prilika Slobinih omladinaca i omladinki. Sve bi oni da obesmisle, svaki individualiam koji im bode oci, ali ako Miki i dalje bude bio ono sto jeste, od silnih cenzura VB- a ostace im da prikazuju samo spavace sobe posle 2am.


Ako je Miki car i slika i prilika Srbije i Vojvodine onda ph34r.gif

#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 00:44

QUOTE(BeatrisDal @ 26 Sep 2006, 00:40)
Uki, onaj ko trci da gleda BB tesko da ce da se satre od dubokoumnih tema.
Cast izuzecima. rolleyes.gif

Ti ocigledno ne pratis program koji ima nekog smisla. Na primer oni ulasci u sobu VB- a i nominacije pred izbacivanje; ono 'skidanje svih maski'. Moze tu svasta da se nauci o ljudskoj cudi, da ne poverujes.

#10 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 00:48

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:41)
Ako je Miki car i slika i prilika Srbije i Vojvodine onda  ph34r.gif

Mislis na ono kad im je rekao da ako su oni normalni on zeli da bude nenormalan (ili nesto tome slicno) do kraja zivota. Ma on ti je prvi medijski srpski anarhista, nemas ti pojma. Razbija i VB-a!*
*jes' gledao kad ono broji a ovaj Brat Amater pokusava da ga omete u brojanju, hahaha...sta im radi...

#11 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 September 2006 - 00:50

QUOTE(BeatrisDal @ 26 Sep 2006, 01:40)
Uki, onaj ko trci da gleda BB tesko da ce da se satre od dubokoumnih tema.
Cast izuzecima. rolleyes.gif

Ama znam, samo kazem da za to postoji mogucnost.
I da na nju treba racunati.
Ja sam optimista. smile.gif

2 melankolic-ne, mislio sam na njegov sexizam. ph34r.gif

#12 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 00:54

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:50)
2 melankolic-ne, mislio sam na njegov sexizam. ph34r.gif

Ma bio bi on manji od makovog zrna pored neke kao sto je Jelena, nego se folira. Mene vise brinu oni sto glume domacine i porodicne ljude u javnosti a zene im nose duge haljine i/ ili naocare za sunce.

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 September 2006 - 00:57

QUOTE(melankolic @ 26 Sep 2006, 01:54)
Ma bio bi on manji od makovog zrna pored neke kao sto je Jelena, nego se folira. Mene vise brinu oni sto glume domacine i porodicne ljude u javnosti a zene im nose duge haljine i/ ili naocare za sunce.

OK, ali cemo se sloziti da je Jelena neko ko je buducnost Srbije i Vojvodine. smile.gif

#14 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2006 - 01:00

QUOTE(uros_s78 @ 26 Sep 2006, 00:57)
OK, ali cemo se sloziti da je Jelena neko ko je buducnost Srbije i Vojvodine. smile.gif

Mislis na Cecinu naslednicu? Ona ciji ce frajer da razbije Mikija? JEvropa, nego sta!

#15 Toriton

Toriton
  • Members
  • 160 posts

Posted 26 September 2006 - 01:38

Meni nije jasno odakle ova kohabitacija LDP-a i srpske pop "kulture". Svud se lizhu.