Jump to content


Photo

Spisak svih porušenih Džamija u BiH (po gradovima)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#16 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 16 August 2002 - 08:17

Ode Shady!

Šmrc, šmrc...

_________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them.
One Ring to bring them all and in the darkness bind them.
Posted Image

[ Izmena poruke: Gandalf na dan 2002-08-16 09:19 ]

#17 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 16 August 2002 - 14:17

Gandalf:
Ode Shady! 

Šmrc, šmrc...

_________________

Ne sekiraj Gandalfe vratiće se taj,samo dok
dobro razmisli.

#18 Galone

Galone
  • Members
  • 1,498 posts

Posted 17 August 2002 - 15:46

Svaki je Srbin Radovan (Treći) :smile:

#19 suki

suki
  • Members
  • 7 posts

Posted 19 August 2002 - 23:11

Shady, malo sam ne upucen te se unaprijed izvinjavam, ali te molim da mi kazes tko je srusio dzamiju u V. Kladusi, kad je tamo zivjelo 99.99% muslimanskog stanovnistva i nikad nije nijedna druga vojska osim ARBiH tj. 5. korpusa i Fikretove bila u Kladusi. Da nije mozda BABO kriv i za dzamiju...?

#20 Everlast

Everlast
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 September 2002 - 12:48

Za sve Shadije i ostale bosnjake,interesuje me samo kakva je to bosnjacka nacija.Molio bih samo one koji hoce da daju normalan odgovor da se jave a ostali ako mogu neka preskoce.

#21 Shady

Shady
  • Members
  • 38 posts

Posted 13 September 2002 - 17:18

Ne znam šta se ima odgovoriti tu. Na onakve podatke u naslovnom postu, kakve sam ja iznio, vi odgovarate nekim pojedinačnim primjerima.

Naravno da su muslimani takodjer počinili neke zločine, kadkad u osveti, i vi ne možete poreći da su bosanski muslimani, koji su (jedini od tri konstitutivna naroda) zastupali multinacionalnu i multikonfesionalnu BiH, podnijeli najviše žrtve. Napad na BiH, dogovoren u Karadjordjevu (Tudjman-Milošević), sa ciljem podjele BiH izmedju dvije susjedne zemlje je bio pažljivo planiran i surovo izvršen uz jaku podršku Srbije i Hrvatske. Žrtve bošnjaka su najbolja potvrda. Vaše odgovore smatram manje ili više nemoralnim, i zato čekam da promijenite vaš stavove da bismo imali konstruktivan razgovor.

#22 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 14 September 2002 - 18:07

Nista Shady, slijedeci put dobro razmisli prije nego sto na ovom Forumu krenes s podvalama. Ostavimo "ni jednu jedinu tudju bogomolju koju muslimani nisu srusili na teritoriji pod njihovih 51% Bosne", ostavimo i "sto hiljada Srba koji i dan danas zive u Sarajevu" i slicne budalastine, nego odgovori ti, blago nama, kratko i jasno (u tri do cetiri recenice) na slijedece, vrlo konkretno pitanje:
Sta bi ti uradio sa ministrom policije Federacije BiH koji je tvoju bracu po Islamu, tzv. alzirsku grupu, izrucio americkim dusmanima?

#23 Shady

Shady
  • Members
  • 38 posts

Posted 14 September 2002 - 19:13

Ovdje se vidi ko piše budalaštine, pravo da ti kažem. Ja svadjom neću uništiti ovaj topic, gore su vam stvavični podatci, a dovoljno je vidjeti fašističko ponašanje u RS (kako od njene vlade, tako i od stanovništva, recimo divljanje četnika u Banjaluci prilikom gradnje temeljca Ferhadije gdje je bilo i mrtvih) a to je takva sramota, koje bi se mnogi od vas trebali stiditi, a od čovjeka koji ima penčatiran obraz ni ne može se očekivat da shvati nešto normalno i očisti sebe. Samo uživaj u svome mišljenju ja te ostavljam.

#24 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 14 September 2002 - 20:55

Shady,
Ja mogu da cekam, (sto ti rece "strpljivost je kljuc uspjeha"). Ostavljam te da o ministru policije Federacije BiH jos malo razmislis, a u medjuvremenu ti postavljam jedno lakse pitanje:
Ko je i kada srusio dzamiju u Velikoj Kladusi?

P.S. Molim kratak i jasan odgovor na bosanskom jeziku, moze i na njegovoj sandzackoj varijanti.

#25 Shady

Shady
  • Members
  • 38 posts

Posted 15 September 2002 - 07:45

Vidno si hipnotisan, trebaš pod hitno da liješ stravu.

Što se tiče Velike kladuše, još u naslovnom postu (i onom sledećem) sam naznačio da na svaki grad (na onom linku) treba kliknuti za detalje. Klikni dakle na veliku kladušu, ako je ima tamo.

Što se tiče ministra policije BiH, znam na šta ciljaš i samo ti mogu raći da nije svaki atentator nužno negativac. Neki od vas pola istorije gledaju sa tog aspekta. Uzmi recimo Principa... Ili one divljake iz JNA što su sa kapuljačama na glavi postavljali barikade po Sarajevu, u Aprilu 1992. Sve u svemu, pratiš li ti uopće Haške hronike? :sad:

#26 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 15 September 2002 - 15:34

Ja ne znam koga (i zasto!) ovaj Shady na "Istini, odgovornosti i pomirenju" laze. Prvo "nijedna srusena crkva od strane muslimana na njihovih 51 Bosne", "sto hiljada Srba koji zive u Sarajevu" a sada me upucuje da kliknem na "Veliku Kladusu" i sam vidim koja je to dzamija tamo srusena. Evo, uradio sam to i dobio ovaj odgovor: "404 Page not found".
Sva sreca pa sam u vrijeme kada je u BiH bila aktuelna ona "alzirska grupa", na Cyber Bulevaru, procitao sta ova osoba iz Srbije propagira ljudima iz Bosne:

"Zbog svega toga, ministar policije BiH mora napustiti svoj polozaj! Posto on to sigurno dobro nece uraditi dobrovoljno na vama je da sklonite tog kafira sa tog mjesta. Ako je moguce politickim sredstvima, tim bolje. Ako nije, onda neka Allah dz.s. nadradi nagradom onog ko ga sam skloni onako kako on najbolje bude mogao. Sredstva ne treba birati, on mora biti uklonjen sa te funkcije! Brate, koji ovo citas, za svoju odluku nemoj pricati nokome, jer time stavljas u opasnost sebe i toga kome ces reci. Obavi to kako mozes, jer Bog se tebi smilovao i ti vidis da je to jedini nacin da nepravda bude suzbijena, a silnici sprijeceni da pljuju ovaj narod. Ovaj silnik je vec obiljezen i njemu je put zacrtan! Neces ti ciljati, Bog ce ciljati!
Na to se nemoj odlucivati ishitreno! Pojedinac koji cuti je opasniji od grupe! Prvo saznaj njegovu adresu, i provjeri dobro njegovo ustaljeno kretanje. Biljezi sve podatke vezanno za njegovo kretanje. Izaberi mjesto i vrijeme kada je najotvoreniji i dobro isplaniraj moguci razvoj svih dogadjaja. Budi ustrajan i mudar, i o svojim namjerama ne pricaj nikome. Budi hladnokrvan, i samo se u Allaha Velikog pouzdaj... Selam 'alejkum".



_________________
Because things are the way they are, things will not stay the way they are.
Bertolt Brecht

[ Izmena poruke: U prolazu na dan 2002-09-15 16:35 ]

#27 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 16 September 2002 - 14:26

Ma jedan je Shady!

#28 Shady

Shady
  • Members
  • 38 posts

Posted 16 September 2002 - 14:59

Prolazniče,
Hag! Samo prati Hag i možda ti se oči otvore.

#29 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 17 September 2002 - 07:54

Nista ti ne brini, Shady. Pratim ja sudjenje svim tim manijacima koji su cinili zlocine po Bosni ili, poput tebe, na njih pozivali.

#30 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 17 September 2002 - 08:03

Za Shadija: Kako su Alijini momci branili Sarajevo!

Teško će Hag prikupiti dokaze protiv Alije, Behmena i ostalih, imaju problema čak i sa Slobom.

_________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them.

One Ring to bring them all and in the darkness bind them.

Posted Image

[ Izmena poruke: Gandalf na dan 2002-09-17 09:14 ]