Jump to content


Photo

Karaoke obracun


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
227 replies to this topic

#31 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 16 September 2006 - 14:01

QUOTE(milosh76 @ 15 Sep 2006, 23:55)
Lako je pevati Djavole, Indexe i Robertu Flek, ajde da pevaju nekog Zvonka Bogdana ili Miroslava Ilica od pre 20-ak godina, da se vidi da li znaju da pevaju ili umeju samo da citaju text!

ocesh da kazesh da se tek (i samo) iz toga vidi da li neko zna da peva?

ok emisijica, samo kad ja ne bi imala onaj trahsfer nechega, imam jezu kad pevaju oni sto ne znaju da pevaju tongue.gif

#32 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 16 September 2006 - 14:32

QUOTE(masikslimasasiks @ 16 Sep 2006, 13:08)


Mrzim te furious.gif

#33 masikslimasasiks

masikslimasasiks
  • Members
  • 426 posts

Posted 16 September 2006 - 15:57

QUOTE(queeria @ 16 Sep 2006, 16:32)

Imponuje mi da me mrzi neko kome se svidja jugoslav.
pozz wink.gif

#34 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 16 September 2006 - 16:55

...ajd, leba ti sta je problem sa Jugoslavom? Nije da secem vene ali pristojan je, lepo izgleda, OK je u tome sto radi, pazi na svoj izgled, uvek dobro obucen i skroz charming... ne tvrdim da je najoriginalnije stvorenje na svetu ali u najezdi frikova koji bauljaju nasom medijskom scenom on je sa druge planete.

#35 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 September 2006 - 17:09

Mislim da su ovde neki promasili poentu emisije.
Nije poenta da tu neko pobedi. Nije poenta da neko peva kao Pavaroti. Malo ste previse gledali film Dueti gde profi karaoke pevaci zaradjuju "big bucks" na turnirima.
Ovo je ono sto je velika zabava zapadnog sveta - ljudi koji ne znaju da pevaju se zabavljaju pevajuci svoje omiljene i POZNATE pesme.
- Djuricko, sto vise emisija bude u fazonu Alana Forda to bolje.
- Emisija treba da ima poznate pesme da bi se svi (gledaoci) mogli zabaviti i pevati uz njih. A ne da gledamo takmicenje fantasticnih glasovnih mogucnosti...
- Nisu sve pesme lake za pevanje. Killin me softly i Smoke on the Water nikako ne mogu da budu lake za pevanje.
- Nisam siguran sta je poenta pevanja nekih recimo grckih pesama pri cemu se ili niko nece javiti da peva ili nece uspeti ni da procita ono sto je napisano? Podsmeh? dry.gif
- A Haris Dzinovic yucky.gif

Edited by Nikola21, 16 September 2006 - 17:28.


#36 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 16 September 2006 - 17:19

QUOTE(hansolo @ 16 Sep 2006, 17:55)
...ajd, leba ti sta je problem sa Jugoslavom? Nije da secem vene ali pristojan je, lepo izgleda, OK je u tome sto radi, pazi na svoj izgled, uvek dobro obucen i skroz charming... ne tvrdim da je najoriginalnije stvorenje na svetu ali u najezdi frikova koji bauljaju nasom medijskom scenom on je sa druge planete.


jugoslav je car. ko misli drugačije ne želi dobro našoj medijskoj sceni! mad.gif

marija: 'ja znam da pevam ofru hazu...'
jugoslav: 'odlično maco.'

biggrin.gif

#37 miraloka

miraloka
  • Members
  • 30 posts

Posted 16 September 2006 - 17:34

Dopala mi se emisija mada,sto neko reche,sve tri runde se svode na isto.kad sam chula Jelenu kako peva,odushevila sam se...Jugoslav je stvarno likchina,sve pohvale za njega i Jelenu,mada ni ostatak ekipe nije losh. thumbsup.gif

Edited by miraloka, 16 September 2006 - 17:35.


#38 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 September 2006 - 17:36

Meni je onaj Milos (ili kao se zove sto vodi jutarnji program na B92) totalno obican i nezanimljiv. Ne bi bio originalan i zanimljiv ni kada bi painted himself purple and danced naked on a harpsicord singing 'original and interesting I am here again'. smile.gif

Edited by Nikola21, 16 September 2006 - 18:27.


#39 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 16 September 2006 - 17:45

QUOTE(Nikola21 @ 16 Sep 2006, 18:09)
Ovo je ono sto je velika zabava zapadnog sveta - ljudi koji ne znaju da pevaju se zabavljaju pevajuci svoje omiljene i POZNATE pesme.

sto smo i chinili
a i dete se zabavilo neopisivo smile.gif

#40 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 16 September 2006 - 18:00

QUOTE(Dinko Vrabac @ 16 Sep 2006, 01:15)
Plavuša je Jelena Jovičić i glumica je. Čini mi se da igra samo u pozorištu tako da je širokim narodnim masama poznata samo po ulozi voditeljke izbora za pesmu evrovizije.
Zaista peva fenomenalno.


Devojka ima neverovatan glas.
Inace, emisija mi se bas dopala. Vesela atmosfera, dobra stara mjuza i odlican izbor voditelja! Zaista lepo osvezenje i bas prija posle gadosti zvane Big Brother.

#41 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 16 September 2006 - 18:08

QUOTE(masikslimasasiks @ 16 Sep 2006, 13:08)


stvarno fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!

#42 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 16 September 2006 - 18:19

Svidelo mi se. thumbsup.gif

Učesnici su super, jedino je ovaj novi voditelj B92 bio nešto previše ukočen...

Ili je fino dete iz komšiluka (ljubi ga majka), ili je samo najmlađi pa se nije snašao među ovim muško/ženskim prevarantima... innocent.gif

#43 sakilikiki

sakilikiki
  • Members
  • 239 posts

Posted 16 September 2006 - 18:23

rolleyes.gif Savršena emisija !!!I Stvarno mi je dobro došlo to osveženje posle Velikog brata ! Iskreno se nadam da će svaka sledeća emisija biti još bolja ! Posle prve dođe i druga !!! wink.gif tongue.gif

#44 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 September 2006 - 18:31

Meni je Tarlacka bila super, sad gledah reprizu. Prvo je strasno tremirala, a posle se opustila i otkacila. Bas me odusevila (jer sam imamo totalno drugaciju sliku o njoj).

#45 Kickingbird

Kickingbird
  • Members
  • 8 posts

Posted 16 September 2006 - 19:34

I mene je Marija odusevila koliko se opustila i iskreno uzivala.

Sto se tice Jelene, njen glumacki fundus nije ogranicen samo na pozorisne daske. Svoj glumacki talenat je pokazala zapazenom rolom u filmu Crna macka beli macor, u kome u duetu sa Vesnom Pocucom Shanom glumi fufu u kolima Srdjana Todorovoca (dok se u pozadini cuju taktovi poznate role Pit Bull Terier).

Inace karaoke su super! Samo napred.