Jump to content

Photo

Karaoke obracun

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
227 replies to this topic

#16 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 15 September 2006 - 22:55

QUOTE(Eraserhead @ 15 Sep 2006, 22:52)
Taman da smore emisiju i naprave poselo. ph34r.gif

Ne razumes, nije poenta da pevaju pesmice koje znaju i za koje im treba prvi takt ili da je prepoznaju iza "skrivenog" naziva, poenta je da lose pevaju, da promasuju text, da se glupiraju, da promase melodiju. Nisam rekao Ceca i Jeca, rekao sam matore narodnjake, pomenuo sam opstepoznate pesme koje svi znamo, ali ih se trenutno ne secamo. Lako je pevati Djavole, Indexe i Robertu Flek, ajde da pevaju nekog Zvonka Bogdana ili Miroslava Ilica od pre 20-ak godina, da se vidi da li znaju da pevaju ili umeju samo da citaju text!

#17 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 15 September 2006 - 22:59

QUOTE(Eraserhead @ 15 Sep 2006, 22:52)
Taman da smore emisiju i naprave poselo. ph34r.gif

potpis

#18 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 15 September 2006 - 23:09

QUOTE(milosh76 @ 15 Sep 2006, 22:55)
Ne razumes, nije poenta da pevaju pesmice koje znaju i za koje im treba prvi takt ili da je prepoznaju iza "skrivenog" naziva, poenta je da lose pevaju, da promasuju text, da se glupiraju, da promase melodiju.  Nisam rekao Ceca i Jeca, rekao sam matore narodnjake, pomenuo sam opstepoznate pesme koje svi znamo, ali ih se trenutno ne secamo. Lako je pevati Djavole, Indexe i Robertu Flek, ajde da pevaju nekog Zvonka Bogdana ili Miroslava Ilica od pre 20-ak godina, da se vidi da li znaju da pevaju ili umeju samo da citaju text!

Ma da samo mi fali da mi još tu zapevavaju Miroslava Ilića i izvlače "iz muda" Harisa Džinovića.

Izbor muzike je savršen, zabavan, veseo, OK za pevanje, Đuričko zna da napravi atmosferu... Ne treba ništa dirati.

#19 pantapita

pantapita
  • Members
  • 138 posts

Posted 16 September 2006 - 00:15

QUOTE(flegma @ 15 Sep 2006, 22:52)
Moze li mi neko reci ko je plavusa sa "leve strane" (sa onim momkom koji nosi naocare)?

Ima neverovatan glas, i neverovatno peva, ali je nikada nisam nigde video (bas i ne gledam TV, da budem iskren).

Hvala.

Plavuša je Jelena Jovičić i glumica je. Čini mi se da igra samo u pozorištu tako da je širokim narodnim masama poznata samo po ulozi voditeljke izbora za pesmu evrovizije.
Zaista peva fenomenalno.

#20 pachule

pachule
  • Members
  • 104 posts

Posted 16 September 2006 - 00:36

Jelena glumi u pozoristu na Terazijama (gde su pretezno na repertoaru mjuzikli, kao sto znate), fantasticno peva i isto tako izgleda wink.gif , a videla sam je i u nekom spotu Flamingosa ako se dobro secam innocent.gif

#21 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 16 September 2006 - 11:02

Gluposss neizreciva!!

Iz dana u dan sve vise lici na pink mad.gif

#22 masikslimasasiks

masikslimasasiks
  • Members
  • 426 posts

Posted 16 September 2006 - 11:08

QUOTE(queeria @ 15 Sep 2006, 23:50)
Da, emisija je skroz preslatka i to nema nikakve veze s tim sto je Jugoslav Pantelic pravo mache smile.gif Mmmmmmmmm Jugoslav smile.gif

Fuuuj bre
puke.gif

#23 hrabrikiza

hrabrikiza
  • Banned
  • 162 posts

Posted 16 September 2006 - 11:38

QUOTE(Maya586 @ 16 Sep 2006, 11:02)
Gluposss neizreciva!!

Iz dana u dan sve vise lici na pink  mad.gif

A, šta bi ti puštala? Predloži svoje emisije, ili tip emisije koji bi volela da gledaš na B92. Sit sam ovih pljuvača, koji prave neko poređenje sa Pinkom.

#24 dbg

dbg
  • Members
  • 95 posts

Posted 16 September 2006 - 11:54

Plavusa koju spominjete, zove se Jelena Jovicic > glumica, igra&peva u mjuziklu, u Pozoristu na Terazijama. *edit* ovo vec znate a ne znate "insajderske" informacije > prosle sezone igrala je u sledecim predstavama: "A chorus line"; "Svetolosti pozornice" a ove ce igrati i u "Cikagu"... verovatno "Neki to vole vruce" + igrala je vec u "Kiss me Kate", "Lutka sa naslovne strane" & "Briljantin". "Lutka" & "Kate" ce se obnoviti ove sezone.

Emisija je sooper i svidja mi se sto su (b92) postali "komercijalna" televizija jer ce "pink" (nadam se i citava "pink" subkultura) moci svasta da nauci o "entertainment-u" wink.gif

Edited by dbg, 16 September 2006 - 12:03.

#25 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 16 September 2006 - 11:58

QUOTE(hrabrikiza @ 16 Sep 2006, 12:38)
A, šta bi ti puštala? Predloži svoje emisije, ili tip emisije koji bi volela da gledaš na B92. Sit sam ovih pljuvača, koji prave neko poređenje sa Pinkom.

ha ha

kao prvo, Djuricko isuvise karikira

pod 2. Cemu 3 runde? Sve je isto, citaj: smara! Da ne pominjem naslove tih pesama "samo samba srbina spasava??" I sta? Kao treba da se smejem??

i kao trece, opet imas tu publiku koja aplaudira i svi su kao super happy a onda uvale te sirote likove da zapocnu pesmu i to je kao fora, svi treba da se smejemo....

Ne znam da li sam jedina, ali uopste ne kapiram poentu cele ove emisije

#26 megatzar

megatzar
  • Sleepers
  • 8 posts

Posted 16 September 2006 - 11:59

Pa da li vi hvalite emisije po defaultu sto su na B92? emisija je totalni idiotluk, mislim koja je poenta ovoga?
Djuricko je klovn kao i obicno, isto ko u Zoni Zamfirovoj , svaka cast, kakvo umece tongue.gif

#27 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 16 September 2006 - 12:02

QUOTE(megatzar @ 16 Sep 2006, 11:59)
Pa da li vi hvalite emisije po defaultu sto su na B92? emisija je totalni idiotluk, mislim koja je poenta ovoga?
Djuricko je klovn kao i obicno, isto ko u Zoni Zamfirovoj , svaka cast, kakvo umece  tongue.gif

Za nekoga ko ima 2 posta na forumu mnogo zaključaka izvlačiš.
Ako pogledaš ovaj podforum videćeš da se uglavnom kritikuje B92.

Međutim ova emisija je odlična.

#28 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 16 September 2006 - 12:06

QUOTE(Eraserhead @ 16 Sep 2006, 13:02)
Za nekoga ko ima 2 posta na forumu mnogo zaključaka izvlačiš.

hmmm, nije ti palo na pamet mozda da covek jednostavno cita postove?
Ti imas pravo na zakljucke na osnovu tvojih 6000 + nesto?

#29 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 16 September 2006 - 12:14

QUOTE(Maya586 @ 16 Sep 2006, 12:06)
hmmm, nije ti palo na pamet mozda da covek jednostavno cita postove?

Očigledno ne čita.

Ti imas pravo na zakljucke na osnovu tvojih 6000 + nesto?

Upravo tako.

#30 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 16 September 2006 - 13:19

Slazem se da je Djuricko malo previse teatralan...

Slazem se da su pesme "prelake". Takodje se slazem i da razlika izmedju prve, druge i trece runde bas i nije neka... Slazem se da i ova devojka fantasticno peva. Moglo se malo vise truda uneti u osmisljavanje emisije.

Da ne bude da samo pljujem, evo i konkretan predlog, da se recimo osim srpskog i engleskog koji svi znaju citati pevaju i hitovi italijanske, spanske, francuske, nemacke (Falko i Nena) muzike, mozda iskopati i neki poznati grcki ili turski hit ciju muziku znamo, ali sa tekstom nismo bas na "ti" (mozda bi to bilo poselo, ali ni "Hajde da ludujemo" nije bas vrh muzickog stvaralastva), naravno ubaciti i Ofra Hazu i Roka Mandoljina od Bijelog dugmeta neka malo takmicari lome jezik, verujem da bi to bilo zanimljivije i smesnije za videti...