Jump to content


Photo
* * * - - 3 votes

HOUSE MD


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
668 replies to this topic

#31 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 15 January 2007 - 12:03

Fala Ivane!!! Jes da sam te cekao dva meseca da se nakanis i posaljes mi prve dve sezone, ali vredelo je cekanja! thumbsup.gif

Hugh Laurie ne samo da je fenomenalan, vec igra jednostavno najveceg govnara u istoriji serija... i kako onda da ne volis seriju?! Briljantna po svim osnovama!

#32 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 17 January 2007 - 19:21

QUOTE(freakNS @ 15 Jan 2007, 12:03)
Fala Ivane!!! Jes da sam te cekao dva meseca da se nakanis i posaljes mi prve dve sezone, ali vredelo je cekanja!  thumbsup.gif


pih, ne umesh lepo ni da se zahvalish smile.gif

btw, pogledah juche epizodu na hrtu, shto je neko pomenuo, totalno je smeshno videti recimo housea kako persira cuddy laugh.gif

#33 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 17 January 2007 - 19:44

QUOTE(Ivan[Sonics] @ 17 Jan 2007, 19:21)
pih, ne umesh lepo ni da se zahvalish smile.gif

pa kada si baraba najobicnija! tongue.gif wink.gif

a kakav ti je to avatar? nerviras venoma? laugh.gif

QUOTE(Ivan[Sonics] @ 17 Jan 2007, 19:21)
btw, pogledah juche epizodu na hrtu, shto je neko pomenuo, totalno je smeshno videti recimo housea kako persira cuddy  laugh.gif

ja stigoh vec na pocetak druge sezone... potpuno sam se navukao biggrin.gif
i bio si u pravu, kasnije stvarno postaje jos gori... i like it biggrin.gif

#34 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 January 2007 - 02:09

QUOTE(freakNS @ 17 Jan 2007, 19:44)
pa kada si baraba najobicnija! tongue.gif wink.gif

a kakav ti je to avatar? nerviras venoma? laugh.gif
ja stigoh vec na pocetak druge sezone... potpuno sam se navukao biggrin.gif
i bio si u pravu, kasnije stvarno postaje jos gori... i like it biggrin.gif


vidish, zato i nisi dobio ovih do sada emitovanih 11 epizoda trece sezone biggrin.gif

a shto se tiche avatara, slabo pratish nfl topic, prozvan si tamo nedavno smile.gif

#35 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 28 January 2007 - 03:33

zavrsih prve dve sezone, konacno!

pa bre, ovo je bolje od Prison Break thumbup.gif ko je osmislio seriju, svaka mu dala! Hugh Laurie je apsolutno savrsen izbor a cela serija, izuzev ocajne poslednje epizode druge sezone je nevidjeno dobra... e da, Cuddy je fenomenalna, skroz! kako ona trpi tog kretena, to valjda nikome nije jasno biggrin.gif

#36 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 February 2007 - 21:46

hm, vidim ovde sve veliki fanovi
ja upadoh sad u jednu epizodu...sinhronizovano na nemacki dry.gif

svratih samo da pitam sto on ide sa stakom? unsure.gif

#37 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 20 February 2007 - 22:10

QUOTE
House suffered an infarction in his right leg, which caused his quadriceps muscles to become necrotic. House had the dead muscle bypassed in order to restore circulation to the remainder of his leg, accepting the possibility of organ failure in a portion of the muscle; he was willing to endure excruciating, unstoppable pain as a trade-off for retaining the use of his leg. After House was put into a chemically-induced coma, to sleep through the worst of the pain, Stacy decided to exercise her right as House’s medical proxy and choose a safer surgical middleground between amputation and a bypass involving removing just the dead muscle. This resulted in a partial loss of the use of his leg, and left him with a lesser, but still serious, level of pain for the rest of his life.


#38 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 February 2007 - 22:29

hvala smile.gif

a ja mislila da mogu tek tako da uletim u seriju biggrin.gif

#39 Verbal

Verbal
  • Members
  • 757 posts

Posted 20 February 2007 - 23:35

Kakva epizoda sad na HRT-u Hail.gif.

Tek sad sam video da je season 1 finale.
TV serija retko biva bolja od ovoga.
Fantasticno.

Nego, kako je pros'o dejt sa neznom doktoricom, tu sam propustio...

edit: typo

Edited by Verbal, 20 February 2007 - 23:46.


#40 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 20 February 2007 - 23:41

QUOTE(Verbal @ 20 Feb 2007, 23:35)
Tek sad sam video da je season 1 finale.
TV serija retko biva bolja od ovoga.


drze, pa chak i podizu kvalitet dalje u otprilike svim epizodama, osim pretproshle (3x13), koja je bila uzasna...

#41 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 20 February 2007 - 23:41

QUOTE(nickie @ 20 Feb 2007, 22:29)
hvala smile.gif

a ja mislila da mogu tek tako da uletim u seriju  biggrin.gif

pa ima i epizoda bas o njegovoj nozi. ako budes pratila, mislim da ces je docekati smile.gif

QUOTE(Verbal @ 20 Feb 2007, 23:35)
Nego, kako je pros'o dejt sa neznom doktoricom, tu sam propustio...

sa Cameron? nisu stvoreni jedno za drugo... znaci kao i sa bilo kojom drugom osobom kada je House u pitanju biggrin.gif

#42 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 20 February 2007 - 23:46

QUOTE(Ivan[Sonics] @ 20 Feb 2007, 23:41)
drze, pa chak i podizu kvalitet dalje u otprilike svim epizodama, osim pretproshle (3x13), koja je bila uzasna...

apsolutno... prve dve sezone su savrsene. onakvo govno se retko srece biggrin.gif

#43 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 21 February 2007 - 01:10

nasumicno odgledo' 5-6 epizoda, uglavnom one prve na hrtu

- Mr Right je uvek u pravu, svi ga mrze, ali istovremeno obozavaju
- bolest je teza nego sto se misli, napreduje brzo i razvija se u neko one in a million oboljenje, uz po 2-3 ozivljavanja po epizodi
- svi iskljucuju dijagnozu Mr Righta, jer nije u skladu sa teorijom
- svi smatraju da ce Mr Right lecenjem ubiti pacijenta
- pacijenti u pocetku mrze/tuze/napadaju Mr Righta
- Mr Right salje ekipu svojih pomocnika da istrazuju kuce/stanove pacijenata (CSI)
- Mr Rightovi pomocnici su teske vezare koje ga usporavaju, sem jedne koja zeli da spava s njim (bez njih serija bi trajala 5 minuta, sa reklamama)
- Mr Right uvek ima objasnjenje koje je uvek tacno
- izleceni pacijenti se zahvaljuju Mr Rightu, on nije odusevljen



ipak serija nije toliko losa iako tiho smrdi na chicago hope i er, glavna zvezda je pomenuti dr, koji briljira skoro u svakoj epizodi.
ponavljanje i neoriginalnost stignu sve tv serije, ali nijednu tako brzo kao ovu.

preporucujem da pogledate dextera i entourage koje su po mom misljenju mnogo bolje uradjeni i nisu toliko vezani za prostor kao H MD(bolnica).

#44 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 21 February 2007 - 08:46

QUOTE(Psycho @ 21 Feb 2007, 00:10)
nasumicno odgledo' 5-6 epizoda, uglavnom one prve na hrtu

- Mr Right je uvek u pravu, svi ga mrze, ali istovremeno obozavaju
- bolest je teza nego sto se misli, napreduje brzo i razvija se u neko one in a million oboljenje, uz po 2-3 ozivljavanja po epizodi
- svi iskljucuju dijagnozu Mr Righta, jer nije u skladu sa teorijom
- svi smatraju da ce Mr Right lecenjem ubiti pacijenta
- pacijenti u pocetku mrze/tuze/napadaju Mr Righta
- Mr Right salje ekipu svojih pomocnika da istrazuju kuce/stanove pacijenata (CSI)
- Mr Rightovi pomocnici su teske vezare koje ga usporavaju, sem jedne koja zeli da spava s njim (bez njih serija bi trajala 5 minuta, sa reklamama)
- Mr Right uvek ima objasnjenje koje je uvek tacno
- izleceni pacijenti se zahvaljuju Mr Rightu, on nije odusevljen
ipak serija nije toliko losa iako tiho smrdi na chicago hope i er, glavna zvezda je pomenuti dr, koji briljira skoro u svakoj epizodi.
ponavljanje i neoriginalnost stignu sve tv serije, ali nijednu tako brzo kao ovu.

preporucujem da pogledate dextera i entourage koje su po mom misljenju mnogo bolje uradjeni i nisu toliko vezani za prostor kao H MD(bolnica).


Na taj nacin mozes da analiziras sve filmove posle Kuma recimo ili komedije posle Caplina i Dzeri Luisa... A o serijama da ne pricam. Originalnost tesko moze da se postigne, ali atmosfera i odnosi medju ljudima i humor su ono sto ovu izdvaja od ostalih serija.

#45 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 21 February 2007 - 10:25

ni taj humor mrzovoljnog doktora nije bas originalan

http://www.imdb.com/title/tt0174378/